Cumartesi
09:00 - 13:00
Pazartesi - Cuma
09:00 - 18:00

Bilgi almak için bizi arayın

Humboldt-Institut · Münih · 15-18 yaş


Humboldt-Institut tarafından, Münih şehir merkezinde yer alan Don Bosco Jugendgästehaus bünyesinde, 7 Temmuz - 17 Ağustos 2019 tarihleri arasında 15-18 yaş grubu öğrencilere yönelik yoğun Almanca programları düzenlenmektedir.
by g1711a81r66j30q
Free
0 Lessons

Danışmanlık ve kayıt hizmetlerimiz ücretsizdir. Detaylı bilgi için lütfen arayınız.

Humboldt-Institut

Almanca

Münih, Almanya

15-18 yaş

Humboldt-Institut, Almanca eğitimi konusunda Almanya’nın en önde gelen organizasyonlarından biridir. 1977 yılında Ratzenried Castle’daki tek bir merkezde eğitime başlayan kuruluş, gelen yoğun talep üzerine 18 merkeze yayılmıştır. Almanca programlarına 160 ülkeden öğrenci katılmaktadır. Humboldt-Institut’ün tüm merkezlerinde, öğrencilerin sürekli olarak Almanca konuşması beklenmektedir.

Humboldt-Institut tarafından, Münih şehir merkezinde yer alan Don Bosco Jugendgästehaus bünyesinde, 7 Temmuz – 17 Ağustos 2019 tarihleri arasında 15-18 yaş grubu öğrencilere yönelik yoğun Almanca programları düzenlenmektedir.

 

Genel Bilgiler
Kurs Merkezi:Münih, Almanya
Organizasyon:Humboldt-Institut
Yaş Grubu:15-18 yaş
Sınıflar:Ortalama 10 kişilik
Eğitim:30 ders/hafta
Konaklama:Okulda, tam pansiyon
Aktiviteler:Sportif ve sanatsal aktiviteler, geziler
Tarihler:7 Temmuz - 27 Temmuz 2019 (3 hafta)
7 Temmuz - 17 Ağustos 2019 (6 hafta)
28 Temmuz - 17 Ağustos 2019 (3 hafta)
Süre:3 veya 6 hafta
Ücret:€2715/3 hafta
€5430/6 hafta
Sigorta:€2/gün
Transfer:€35/tek yön (Münih Havalimanı)
Detaylı Bilgi:Detaylı bilgi almak için tıklayınız.
Eğitim

Humboldt-Institut Münih merkezinde A1′den C1′e kadar olan tüm seviyelerde Almanca eğitimi verilmektedir. 15-18 yaş grubu öğrenciler haftada 30 ders Almanca eğitimi alırlar. Öğrenciler kursun başladığı ilk gün teste tabi tutularak, uygun seviyedeki sınıflara yerleştirilirler. Sınıflar ortalama 10 kişiliktir.

Konaklama

Humboldt-Institut Münih yaz okulu programına katılan öğrenciler Don Bosco Jugendgästehaus bünyesindeki 2-4 kişilik odalarda tam pansiyon esasına göre konaklarlar. Duş ve tuvaletler katlarda ortak kullanımda, yeterli sayıdadır. Aynı dili konuşan öğrencilerin aynı odada kalmalarına izin verilmemektedir. Kız ve erkek öğrenciler ayrı bölümlerde kalırlar. Öğrencilerin çamaşırları haftada bir kez okul tarafından yıkanmaktadır. Program başlangıcında pasaport ve harçlıklar okul kasasına teslim edilmektedir.

Aktiviteler

Okulda öğleden sonraları çeşitli sosyal ve sportif aktiviteler yapılmaktadır: futbol, basketbol, voleybol, langırt, masa tenisi, bilardo, bowling, fitness, tırmanış duvarı, yüzme vb.

Haftada bir tam gün ve bir yarım gün geziler düzenlenmektedir: Augsburg, Regensburg, Salzburg, Chiemsee, Dachau, Erding, Andechs Abbey, Neuschwanstein Castle, Alpler.

Transfer

Okul tarafından ekstra ücret karşılığında Münih Havalimanı’ndan transfer hizmeti verilmektedir.

Konum

Uçak bileti, cep harçlığı, sağlık sigortası, yurtdışı çıkış vergisi ve vize ücreti, okul fiyatına dahil değildir.
Detaylı bilgi için ofisimizi arayınız.
Servislerimiz ücretsizdir.

ÖNE ÇIKAN OKULLAR

Lessons

İletişim Formu

Formu tıklayın, bilgi almak istediğiniz konuyu seçin ve iletişim bilgilerinizi bırakın; biz sizi arayalım.
E-bülten kayıt