Cumartesi
09:00 - 13:00
Pazartesi - Cuma
09:00 - 18:00

Bilgi almak için bizi arayın

Humboldt-Institut · Schmallenberg · 14-18 yaş


Humboldt-Institut Schmallenberg merkezinde 23 Haziran - 17 Ağustos 2019 tarihleri arasında 14-18 yaş grubundaki öğrencilere yönelik Almanca yaz okulu programı düzenlenmektedir. Öğrenciler, tarihi Schmallenberg kasabasında yer alan Bad Fredeburg Academy kampüsünde kalırlar.
by g1711a81r66j30q
Free
0 Lessons

Danışmanlık ve kayıt hizmetlerimiz ücretsizdir. Detaylı bilgi için lütfen arayınız.

Humboldt-Institut

Almanca

Schmallenberg, Almanya

14-18 yaş

Humboldt-Institut, Almanca eğitimi konusunda Almanya’nın en önde gelen organizasyonlarından biridir. 1977 yılında Ratzenried Castle’daki tek bir merkezde eğitime başlayan kuruluş, gelen yoğun talep üzerine 18 merkeze yayılmıştır. Almanca programlarına 160 ülkeden öğrenci katılmaktadır. Humboldt-Institut’ün tüm merkezlerinde, öğrencilerin sürekli olarak Almanca konuşması beklenmektedir.

Humboldt-Institut Schmallenberg merkezinde 23 Haziran – 17 Ağustos 2019 tarihleri arasında 14-18 yaş grubundaki öğrencilere yönelik Almanca yaz okulu programı düzenlenmektedir. Öğrenciler, tarihi Schmallenberg kasabasında yer alan Bad Fredeburg Academy kampüsünde konaklarlar.

Genel Bilgiler
Kurs Merkezi:Schmallenberg, Almanya
Organizasyon:Humboldt-Institut
Yaş Grubu:14-18 yaş
Sınıflar:Ortalama 10 kişilik
Eğitim:30 ders/hafta
Konaklama:Okulda, tam pansiyon
Aktiviteler:Sportif ve sanatsal aktiviteler, geziler
Tarihler:Okul 23 Haziran - 17 Ağustos 2019 tarihleri arasında açıktır. Programa her Pazar günü başlanabilir.
Süre:Minimum 2 hafta
Ücret:€920/hafta
Sigorta:€2/gün
Transfer:€135/tek yön (Frankfurt Havalimanı)
Detaylı Bilgi:Detaylı bilgi almak için tıklayınız.
Eğitim

Humboldt-Institut Schmallenberg merkezinde A1′den B2′ye kadar olan seviyelerde Almanca eğitimi verilmektedir. 14-18 yaş grubu öğrenciler haftada 30 ders eğitim alırlar. Öğrenciler kursun başladığı ilk gün teste tabi tutularak, uygun seviyedeki sınıflara yerleştirilirler. Sınıflar ortalama 10 kişiliktir.

Konaklama

Humboldt-Institut Schmallenberg yaz okulu programına katılan öğrenciler Bad Fredeburg Academy bünyesindeki iki veya çok kişilik duşlu-tuvaletli odalarda tam pansiyon esasına göre konaklarlar. Öğrenciler derslerini 5 dakika yürüme mesafesindeki başka bir binada alırlar. Aynı dili konuşan öğrencilerin aynı odada kalmalarına izin verilmemektedir. Öğrencilerin çamaşırları haftada bir kez okul tarafından yıkanmaktadır. Öğrenciler program başlangıcında pasaport ve harçlıklarını okul kasasına teslim etmektedirler. Okulun ortak kullanım alanlarında Wi-Fi erişimi mevcuttur. Kız ve erkek öğrenciler ayrı bölümlerde kalırlar.

Aktiviteler

Okulda öğleden sonraları çeşitli sosyal ve sportif aktiviteler yapılmaktadır: barbekü, basketbol, futbol, voleybol, tırmanış, mini golf, yüzme, dağ bisikleti, tenis, masa tenisi.

Haftada bir tam gün ve bir yarım gün geziler düzenlenmektedir: Köln Katedrali, Dortmund, Frankfurt (havalimanı turu), Düsseldorf, Bonn, Muenster, Ramsbeck Madeni, Sarkıt Mağaraları vb.

Transfer

Okul tarafından ekstra ücret karşılığında Frankfurt Havalimanı’ndan transfer hizmeti verilmektedir.

Konum

Uçak bileti, cep harçlığı, sağlık sigortası, yurtdışı çıkış vergisi ve vize ücreti, okul fiyatına dahil değildir.
Detaylı bilgi için ofisimizi arayınız.
Servislerimiz ücretsizdir.

ÖNE ÇIKAN OKULLAR

Lessons

İletişim Formu

Formu tıklayın, bilgi almak istediğiniz konuyu seçin ve iletişim bilgilerinizi bırakın; biz sizi arayalım.
E-bülten kayıt