Pazartesi - Cuma
09:00 - 17:00

Bilgi almak için bizi arayın

Humboldt-Institut · Wittgenstein Castle · 7-11 yaş


Humboldt-Institut Wittgenstein Castle merkezinde, 30 Haziran - 20 Temmuz 2019 tarihleri arasında 7-11 yaş grubu öğrencilere yönelik  Almanca eğitiminin verildiği yaz okulu programları düzenlenmektedir. Tarihi Wittgenstein Kalesi'nde düzenlenen programda, veliler için de konaklama ve Almanca dersi alma seçeneği sunulmaktadır.
by g1711a81r66j30q
Free
0 Lessons

Humboldt-Institut

Almanca

Wittgenstein Castle,
Almanya

7-11 yaş

Humboldt-Institut, Almanca eğitimi konusunda Almanya’nın en önde gelen organizasyonlarından biridir. 1977 yılında Ratzenried Castle’daki tek bir merkezde eğitime başlayan kuruluş, gelen yoğun talep üzerine 18 merkeze yayılmıştır. Almanca programlarına 160 ülkeden öğrenci katılmaktadır. Humboldt-Institut’ün tüm merkezlerinde, öğrencilerin sürekli olarak Almanca konuşması beklenmektedir.

Humboldt-Institut Wittgenstein Castle merkezinde, 30 Haziran – 20 Temmuz 2019 tarihleri arasında 7-11 yaş grubu öğrencilere yönelik yaz okulu programları düzenlenmektedir. Tarihi Wittgenstein Kalesi’nde düzenlenen programda, veliler için de konaklama ve Almanca dersi alma seçeneği sunulmaktadır.

 

Genel Bilgiler
Kurs Merkezi:Bad Laasphe, Almanya
Organizasyon:Humboldt-Institut
Yaş Grubu:7-11 yaş
Sınıflar:Ortalama 10 kişilik
Eğitim:25 ders/hafta
Konaklama:Okulda, tam pansiyon
Aktiviteler:Sportif ve sanatsal aktiviteler, geziler
Tarihler:Okul 30 Haziran - 20 Temmuz 2019 tarihleri arasında açıktır.
Süre:3 hafta
Ücret:€2715/3 hafta
Binicilik:€207/3 hafta (9 ders)
Sigorta:€2/gün
Transfer:€100/tek yön (Frankfurt Havalimanı)
Detaylı Bilgi:Detaylı bilgi almak için tıklayınız.
Eğitim

Humboldt-Institut Wittgenstein Castle merkezinde A1 ve A2 seviyelerde Almanca eğitimi verilmektedir. 7-11 yaş grubu öğrenciler haftada 25 ders eğitim alırlar. Öğrenciler kursun başladığı ilk gün teste tabi tutularak, uygun seviyedeki sınıflara yerleştirilirler. Sınıflar ortalama 10 kişiliktir.

Konaklama

Humboldt-Institut Wittgenstein Castle yaz okulu programına katılan öğrenciler 3-4 kişilik odalarda tam pansiyon esasına göre konaklarlar. Duş ve tuvaletler katlarda ortak kullanımda yeterli sayıdadır. Aynı dili konuşan öğrencilerin aynı odada kalmalarına izin verilmemektedir. Öğrencilerin çamaşırları haftada bir kere okul tarafından yıkanmaktadır. Program başlangıcında pasaport ve harçlıklar okul kasasına teslim edilmektedir.

Aktiviteler

Okulda öğleden sonraları çeşitli sosyal ve sportif aktiviteler yapılmaktadır: futbol, basketbol, voleybol, tenis, barbekü, masa tenisi, tırmanış, yüzme. Dileyen öğrenciler ekstra ücretli olarak binicilik eğitimi alabilirler.

Haftada bir tam gün ve bir yarım gün geziler düzenlenmektedir: Köln, Marburg, Winterberg, Edersee.

Transfer

Frankfurt Havalimanı’ndan ekstra ücretli transfer hizmeti verilmektedir.

Konum

Uçak bileti, cep harçlığı, sağlık sigortası, yurtdışı çıkış vergisi ve vize ücreti, okul fiyatına dahil değildir.
Detaylı bilgi için ofisimizi arayınız.
Servislerimiz ücretsizdir.

ÖNE ÇIKAN OKULLAR

Lessons

İletişim Formu

Formu tıklayın, bilgi almak istediğiniz konuyu seçin ve iletişim bilgilerinizi bırakın; biz sizi arayalım.
E-bülten kayıt