Cumartesi
09:00 - 13:00
Pazartesi - Cuma
09:00 - 18:00

Bilgi almak için bizi arayın

Jr. Discovery · Georgetown University · 12-14 yaş


Amerika’nın en önde gelen üniversitelerinden biri olan Georgetown University 1789 yılında kurulmuştur. Georgetown kasabasında yer alan kampüs, Potomac River’a bakmaktadır. Özellikle hukuk fakültesiyle ünlü olan üniversitenin mezunları arasında eski Amerika başkanı Bill Clinton ve İspanya Kralı Felipe IV yer almaktadır. Jr. Discovery Georgetown University yaz okulu programında işletme, hukuk, matematik, psikoloji, yazım ve görsel sanatlar gibi alanlarda eğitimler verilir.
by g1711a81r66j30q
Free
0 Lessons

Danışmanlık ve kayıt hizmetlerimiz ücretsizdir. Detaylı bilgi için lütfen arayınız.

jr-discovery

İngilizce

Washington DC, Amerika

12-14 yaş

Summer Discovery, 53 yıldır Musiker ailesinin yönetiminde dünyaca ünlü üniversitelerde yaz okulu programları düzenlemektedir. Deneyimli kadrosu ve başarılı eğitim sistemiyle lise ve ortaokul öğrencilerine üniversite hayatını yakından tanıma fırsatı sunar. Summer Discovery’nin tüm programlarında dersler, üniversitelerin kendi eğitmenleri tarafından verilmektedir. Programlara Amerikalı öğrenciler de katılır.

Amerika’nın en önde gelen üniversitelerinden biri olan Georgetown University 1789 yılında kurulmuştur. Georgetown kasabasında yer alan kampüs, Potomac River’a bakmaktadır. Özellikle hukuk fakültesiyle ünlü olan üniversitenin mezunları arasında eski Amerika başkanı Bill Clinton ve İspanya Kralı Felipe IV yer almaktadır. Jr. Discovery Georgetown University yaz okulu programında işletme, hukuk, matematik, psikoloji, yazım ve görsel sanatlar gibi alanlarda eğitimler verilir. Programa katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin iyi düzeyde olması gerekmektedir.

Genel Bilgiler
Kurs Merkezi:Georgetown Üniversitesi, Washington DC, Amerika
Organizasyon:Summer Discovery
Yaş Grubu:12-14 yaş
Sınıflar:Programa göre değişiklik göstermektedir.
Eğitim:15 saat/hafta
Konaklama:Okulda hafta içi tam, hafta sonu yarım pansiyon
Aktiviteler:Sportif ve sanatsal aktiviteler, geziler
Tarihler:Okul 30 Haziran - 12 Temmuz 2019 tarihleri arasında açıktır.
Süre:2 hafta
Ücret:$5299/2 hafta
$2899/2 hafta (Gündüzlü)
Kayıt Ücreti:$100
Öğrenci Kimlik Ücreti:$95
Sigorta ve Transfer Ücreti:$329
Eğitim

Jr. Discovery Georgetown University yaz okulunda Skills for the Mind ve Skills for the Body programları altında otuza yakın ders seçeneği sunulmaktadır. Öğrenciler her iki programdan ikişer ders seçerler. Pazartesi-Perşembe günlerinde sabahları 9:00-10:15 ve 10:45-12:00 saatleri arasında Skills for the Mind dersleri, öğleden sonraları 15:00-16:15 saatleri arasında ise Skills for the Body dersleri yapılır. Dileyen öğrenciler sabahları Hukuk veya İşletme programlarına katılabilirler.

30 Haziran – 12 Temuz 2019 (2 Hafta)
1 Temmuz – 11 Temmuz 2019 (2 Hafta, Gündüzlü)

Konaklama

Öğrenciler okul kampüsünde yer alan Village C Residence Hall bünyesindeki çift kişilik duşlu-tuvaletli odalarda hafta için tam, hafta sonu yarım pansiyon esasına göre konaklarlar. Tüm odalar klimalıdır. Kampüsün tamamında ücretsiz wi-fi hizmeti sunulur. Öğrenciler oda arkadaşlarını seçebilirler.

Aktiviteler

Öğrenciler kampüsün tüm spor olanaklarından faydalanabilirler. Öğleden sonraları aktivite ve geziler düzenlenir: Six Flags America Amusement Park, National Mall, Washington Monument, Lincoln Memorial, Baltimore, The National Aquarium, National Harbor, Smithsonian, Washington Nationals beyzbol maçı.

Transfer

Okulun belirlediği gün ve saatlerde Washington DC Dulles Havalimanı’ndan transfer hizmeti verilmektedir.

Önemli Not

Summer Discovery’nin tüm merkezleri için $100 kayıt, $329 sağlık sigortası ve transfer, $95 öğrenci kimliği ücretlerini ödemek zorunludur. Dileyen öğrenciler Summer Discovery’den seyahat iptal sigortası da satın alabilirler. Seçilen ekstra ücretli dersler ve geziler, faturaya yansıtılır.

Video
Konum

Jr. Discovery Georgetown University yaz okulu programında uçak bileti, cep harçlığı, sağlık sigortası, yurtdışı çıkış vergisi ve vize ücreti, okul fiyatına dahil değildir.
Detaylı bilgi için ofisimizi arayınız.
Servislerimiz ücretsizdir.

ÖNE ÇIKAN OKULLAR

Lessons

İletişim Formu

Formu tıklayın, bilgi almak istediğiniz konuyu seçin ve iletişim bilgilerinizi bırakın; biz sizi arayalım.
E-bülten kayıt