Cumartesi
09:00 - 13:00
Pazartesi - Cuma
09:00 - 18:00

Bilgi almak için bizi arayın

Jr. Discovery · UCLA · 12-14 yaş


1919 yılında kurulan UCLA (University of California, Los Angeles) dünyanın önde gelen üniversitelerinden biridir. Los Angeles Havalimanı'na 15 dakika uzaklıktaki UCLA kampüsü Bel Air ve Beverly Hills ile çevrilidir. Jr. Discovery UCLA yaz okulu programında işletme, hukuk, matematik, psikoloji, müzik, görsel sanatlar, yazım, bilgisayar programcılığı ve uygulama geliştirme gibi alanlarda eğitimler verilir.
by g1711a81r66j30q
Free
0 Lessons

Danışmanlık ve kayıt hizmetlerimiz ücretsizdir. Detaylı bilgi için lütfen arayınız.

jr-discovery

İngilizce

Los Angeles, CA, Amerika

12-14 yaş

Summer Discovery, 53 yıldır Musiker ailesinin yönetiminde dünyaca ünlü üniversitelerde yaz okulu programları düzenlemektedir. Deneyimli kadrosu ve başarılı eğitim sistemiyle lise ve ortaokul öğrencilerine üniversite hayatını yakından tanıma fırsatı sunar. Summer Discovery’nin tüm programlarında dersler, üniversitelerin kendi eğitmenleri tarafından verilmektedir. Programa Amerikalı öğrenciler de katılır.

1919 yılında kurulan UCLA (University of California, Los Angeles) dünyanın önde gelen üniversitelerinden biridir. Los Angeles Havalimanı’na 15 dakika uzaklıktaki UCLA kampüsü Bel Air ve Beverly Hills ile çevrilidir. Jr. Discovery UCLA yaz okulu programında işletme, hukuk, matematik, psikoloji, müzik, görsel sanatlar, yazım, bilgisayar programcılığı ve uygulama geliştirme gibi alanlarda eğitimler verilir. Programa katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin iyi düzeyde olması gerekmektedir.

Genel Bilgiler
Kurs Merkezi:UCLA, Los Angeles, CA, Amerika
Organizasyon:Summer Discovery
Yaş Grubu:12-14 yaş
Sınıflar:Programa göre değişiklik göstermektedir.
Eğitim:15 saat/hafta
Konaklama:Okulda hafta içi tam, hafta sonu yarım pansiyon
Aktiviteler:Sportif ve sanatsal aktiviteler, geziler
Tarihler:Okul 30 Haziran - 19 Temmuz 2019 tarihleri arasında açıktır.
Süre:3 hafta
Ücret:$6999/3 hafta
$3499/3 hafta (Gündüzlü)
Kayıt Ücreti:$100
Öğrenci Kimlik Ücreti:$95
Sigorta ve Transfer Ücreti:$329
Eğitim

Jr. Discovery UCLA yaz okulunda Skills for Mind ve Skills for Body Workshops programları altında otuza yakın ders seçeneği sunulmaktadır. Öğrenciler her iki programdan ikişer ders seçerler. Pazartesi-Perşembe günlerinde sabahları 9:00-10:15 ve 10:45-12:00 saatleri arasında Skills for the Mind dersleri, öğleden sonraları 15:00-16:15 saatleri arasında ise Skills for the Body dersleri yapılır. Dileyen öğrenciler sabahları Bilgisayar Programcılığı & Uygulama Geliştirme workshop’una katılabilirler.

30 Haziran – 19 Temmuz 2019 (3 Hafta)
1 Temmuz – 18 Temmuz 2019 (3 Hafta, Gündüzlü)

Konaklama

Öğrenciler UCLA kampüsünde yer alan Hedrick Hall bünyesindeki iki veya üç kisilik odalarda hafta içi tam, hafta sonu yarım pansiyon esasına göre konaklarlar. Duş ve tuvaletler katlarda ortak kullanımda, yeterli sayıdadır. Tüm odalar klimalıdır. Kampüsün tamamında ücretsiz wi-fi hizmeti sunulur. Öğrenciler oda arkadaşlarını seçebilirler. Hafta sonları gezilerle geçtiğinden dolayı kampüste sadece sabah kahvaltısı ve akşam yemeği verilmektedir.

Aktiviteler

Öğrenciler kampüsün tüm spor olanaklarından faydalanabilirler. Öğleden sonraları aktivite ve geziler düzenlenir: Disneyland, Six Flags Magic Mountain, Universal Studios, Santa Monica, Huntington Beach,  Los Angeles Dodgers/Angels Beyzbol Maçı, Pacific Ocean, Hollywood, Century City, Rodeo Drive, The Grove.

Transfer
Okulun belirlediği gün ve saatlerde Los Angeles Havalimanı’ndan transfer hizmeti verilmektedir.
Önemli Not

Summer Discovery’nin tüm merkezleri için $100 kayıt, $329 sağlık sigortası ve transfer, $95 öğrenci kimliği ücretlerini ödemek zorunludur. Dileyen öğrenciler Summer Discovery’den seyahat iptal sigortası da satın alabilirler. Seçilen ekstra ücretli dersler ve geziler, faturaya yansıtılır.

Video
Konum

Jr. Discovery UCLA yaz okulu programında uçak bileti, cep harçlığı, sağlık sigortası, yurtdışı çıkış vergisi ve vize ücreti, okul fiyatına dahil değildir.
Detaylı bilgi için ofisimizi arayınız.
Servislerimiz ücretsizdir.

ÖNE ÇIKAN OKULLAR

Lessons

İletişim Formu

Formu tıklayın, bilgi almak istediğiniz konuyu seçin ve iletişim bilgilerinizi bırakın; biz sizi arayalım.
E-bülten kayıt