Cumartesi
09:00 - 13:00
Pazartesi - Cuma
09:00 - 18:00

Bilgi almak için bizi arayın

Summer Discovery · UCSB · 14-18 yaş


University of California, Santa Barbara (UCSB) Amerika’nın önde gelen araştırma üniversitelerinden biridir. Summer Discovery UCSB kampüsünde, çok sayıda ders seçeneğini içeren programlar düzenlemektedir. Programa katılacak olan öğrencilerin not ortalamalarının ve İngilizce seviyelerinin oldukça yüksek seviyede olması gerekmektedir. 
by g1711a81r66j30q
Free
0 Lessons

Danışmanlık ve kayıt hizmetlerimiz ücretsizdir. Detaylı bilgi için lütfen arayınız.

summer-discovery-logo

İngilizce

Santa Barbara, CA, Amerika

14-18 yaş

Summer Discovery, 53 yıldır Musiker ailesinin yönetiminde dünyaca ünlü üniversitelerde yaz okulu programları düzenlemektedir. Deneyimli kadrosu ve başarılı eğitim sistemiyle lise öğrencilerine üniversite hayatını yakından tanıma fırsatı sunar. Summer Discovery’nin tüm programlarında dersler, üniversitelerin kendi eğitmenleri tarafından verilmektedir. Programa Amerikalı öğrenciler de katılır.

University of California, Santa Barbara (UCSB) Amerika’nın önde gelen araştırma üniversitelerinden biridir. Summer Discovery UCSB kampüsünde, çok sayıda ders seçeneğini içeren programlar düzenlemektedir. Programa katılacak olan öğrencilerin not ortalamalarının ve İngilizce seviyelerinin oldukça yüksek seviyede olması gerekmektedir.

Genel Bilgiler
Kurs Merkezi:UCSB, Santa Barbara, CA, Amerika
Organizasyon:Summer Discovery
Yaş Grubu:14-18 yaş
Sınıflar:Programa göre değişiklik göstermektedier.
Eğitim:Ders yoğunluğu programa göre değişmektedir.
Konaklama:Okulda hafta içi tam, hafta sonu yarım pansiyon
Aktiviteler:Sportif ve sanatsal aktiviteler, geziler
Tarihler:Okul 23 Haziran - 3 Ağustos 2019 tarihleri arasında açıktır.
Süre:4 veya 6 hafta
Ücret:$7999/4 hafta
$9599/6 hafta
Science & Engineering Research Academy
$7699/4 hafta
Research Mentorship Program
$10399/6 hafta
Kayıt Ücreti:$100
Öğrenci Kimlik Ücreti:$95
Sigorta ve Transfer Ücreti:$329
Eğitim

Summer Discovery UCSB yaz okulunda College Credit, Enrichment, Academy ve Research Mentorship programları sunulur.  Öğrenciler College Credit ve Enrichment programlarında bir sabah, bir öğleden sonra olmak üzere seçilen iki konunun eğitimini alırlar. Academy programlarında seçilen konunun sabit ders planı üzerinden eğitim alınır.

Research Mentorship programında seçilen konu dahilinde üniversite seviyesinde araştırma, sunum ve yazım teknikleri hakkında dersler verilir. Başvuru için minimum 3.8 GPA gerekmektedir.

Science & Engineering Research Academy programında öğrenciler dört farklı araştırma konusundan birini seçerler. Başvuru için minimum 3.6 GPA gerekmektedir.

Diğer Academy ve Enrichment programlarında ise 2.75 GPA yeterlidir.

Programlar:
23 Haziran – 3 Ağustos 2019 (6 Hafta)
30 Haziran – 27 Temmuz 2019 (4 Hafta)

Konaklama

Öğrenciler UCSB kampüsünde yer alan Santa Cruz Residence Hall bünyesindeki çift kişilik odalarda konaklarlar. Duş ve tuvaletler katlarda ortak kullanımda, yeterli sayıdadır. Konaklama hafta içi tam, hafta sonu yarım pansiyon esasına göredir. Tüm odalar klimalıdır. Kampüsün tamamında ücretsiz wi-fi hizmeti sunulur. Öğrenciler oda arkadaşlarını seçebilirler.

Aktiviteler

Öğrenciler kampüsün tüm spor olanaklarından faydalanabilirler. Öğleden sonraları aktivite ve geziler düzenlenir: Los Angeles, Universal Studios, Goleta Beach, Pismo Beach, Carpinteria Beach, Seven Falls, Santa Barbara Zoo, Camarillo Factory Outlets, Santa Barbara Museum of Art, The Maritime Museum.

Ekstra ücretli sportif aktiviteler:

  • Sörf ($475)
  • Su Sporları ($200)
  • Fitness: Aerobik, Yoga, Pilates, Kickbox ($100)
Transfer

Okulun belirlediği gün ve saatlerde Santa Barbara Havalimanı’ndan transfer hizmeti verilmektedir.

Önemli Not

Summer Discovery’nin tüm merkezleri için $100 kayıt, $329 sağlık sigortası ve transfer, $95 öğrenci kimliği ücretlerini ödemek zorunludur. Dileyen öğrenciler Summer Discovery’den seyahat iptal sigortası da satın alabilirler. Seçilen ekstra ücretli dersler ve geziler, faturaya yansıtılır.

Video
Konum

Summer Discovery UCSB yaz okulu programında uçak bileti, cep harçlığı, sağlık sigortası, yurtdışı çıkış vergisi ve vize ücreti, okul fiyatına dahil değildir.
Detaylı bilgi için ofisimizi arayınız.
Servislerimiz ücretsizdir.

ÖNE ÇIKAN OKULLAR

Lessons

İletişim Formu

Formu tıklayın, bilgi almak istediğiniz konuyu seçin ve iletişim bilgilerinizi bırakın; biz sizi arayalım.
E-bülten kayıt