Cumartesi
09:00 - 13:00
Pazartesi - Cuma
09:00 - 18:00

Bilgi almak için bizi arayın

Summer Discovery · University of Colorado Boulder · 14-18 yaş


Amerika’nın en güzel kampüslerinden birine sahip olan University of Colorado Boulder’ın kadrosunda 11 Nobel ödüllü bilim insanı bulunmaktadır. Summer Discovery University of Colorado Boulder yaz okulu programında STEM Research Experience ve STEM Academies dersleri verilmektedir. Programa katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin iyi düzeyde olması gerekmektedir.
by g1711a81r66j30q
Free
0 Lessons

Danışmanlık ve kayıt hizmetlerimiz ücretsizdir. Detaylı bilgi için lütfen arayınız.

summer-discovery-logo

İngilizce

Boulder, CO, Amerika

14-18 yaş

Summer Discovery, 53 yıldır Musiker ailesinin yönetiminde dünyaca ünlü üniversitelerde yaz okulu programları düzenlemektedir. Deneyimli kadrosu ve başarılı eğitim sistemiyle lise öğrencilerine üniversite hayatını yakından tanıma fırsatı sunar. Summer Discovery’nin tüm programlarında dersler, üniversitelerin kendi eğitmenleri tarafından verilmektedir. Programa Amerikalı öğrenciler de katılır.

Amerika’nın en güzel kampüslerinden birine sahip olan University of Colorado Boulder’ın kadrosunda 11 Nobel ödüllü bilim insanı bulunmaktadır. Summer Discovery University of Colorado Boulder yaz okulu programında STEM Research Experience ve STEM Academies dersleri verilmektedir. Programa katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin iyi düzeyde olması gerekmektedir.

 

Genel Bilgiler
Kurs Merkezi:University of Colorado Boulder, Boulder, CO, Amerika
Organizasyon:Summer Discovery
Yaş Grubu:14-18 yaş
Sınıflar:Programa göre değişiklik göstermektedir.
Eğitim:Ders yoğunluğu programa göre değişmektedir.
Konaklama:Okulda hafta içi tam, hafta sonu yarım pansiyon
Aktiviteler:Sportif ve sanatsal aktiviteler, geziler
Tarihler:Okul 30 Haziran - 26 Temmuz 2019 tarihleri arasında açıktır.
Süre:2 veya 4 hafta
Ücret:STEM Academies
4799/2 hafta
7899/4 hafta
STEM Research Experience
7999/4 hafta
Kayıt Ücreti:$100
Öğrenci Kimlik Ücreti:$95
Sigorta ve Transfer Ücreti:$329
Eğitim

Summer Discovery University of Colorado Boulder yaz okulunda aşağıda programlar sunulur:

STEM Research Experience
30 Haziran – 26 Temmuz 2019 (4 Hafta)
Öğrenciler haftada 30-40 saat, üniversite seviyesinde STEM araştırmaları yapma fırsatı bulurlar. Projeler her sene değişiklik gösterir; şu ana kadar çok sayıda STEM disiplini üzerinde çalışmalar yapılmıştır (çevre bilimleri, yer bilimleri, bilgisayar bilimi, su bilimi, mühendislik vb). Kayıt sırasında daha önce tamamlanan araştırma projeleri hakkında genel bilgilerin sunulması gerekmektedir.

STEM Academies
30 Haziran – 12 Temmuz 2019 (2 Hafta, 1. Dönem)
14 Temmuz – 26 Temmuz 2019 (2 Hafta, 2. Dönem)

Konaklama

Öğrenciler Kittredge Complex bünyesindeki çift kişilik odalarda konaklarlar. Duş ve tuvaletler katlarda ortak kullanımda, yeterli sayıdadır. Konaklama hafta içi tam, hafta sonu yarım pansiyon esasına göredir. Tüm odalar klimalıdır. Kampüsün tamamında ücretsiz wi-fi servisi sunulur. Öğrenciler oda arkadaşlarını seçebilirler.

Aktiviteler
Öğrenciler kampüsün tüm spor olanaklarından faydalanabilirler. Öğleden sonraları aktivite ve geziler düzenlenir: Elitch Gardens Theme & Water Park, Denver Zoo, Rocky Mountain National Park, Pearl Street Mall, Eldorado Canyon, Boulder History Museum, Boulder Museum of Contemporary Art, Colorado Rockies veya Colorado Rapids beyzbol maçı.
Transfer

Okulun belirlediği gün ve saatlerde Denver Havalimanı’ndan transfer hizmeti verilmektedir.

Önemli Not

Summer Discovery’nin tüm merkezleri için $100 kayıt, $329 sağlık sigortası ve transfer, $95 öğrenci kimliği ücretlerini ödemek zorunludur. Dileyen öğrenciler Summer Discovery’den seyahat iptal sigortası da satın alabilirler. Seçilen ekstra ücretli dersler ve geziler, faturaya yansıtılır.

Video
Konum

Summer Discovery University of Colorado Boulder yaz okulu programında uçak bileti, cep harçlığı, sağlık sigortası, yurtdışı çıkış vergisi ve vize ücreti, okul fiyatına dahil değildir.
Detaylı bilgi için ofisimizi arayınız.
Servislerimiz ücretsizdir.

ÖNE ÇIKAN OKULLAR

Lessons

İletişim Formu

Formu tıklayın, bilgi almak istediğiniz konuyu seçin ve iletişim bilgilerinizi bırakın; biz sizi arayalım.
E-bülten kayıt