Cumartesi
09:00 - 13:00
Pazartesi - Cuma
09:00 - 18:00

Bilgi almak için bizi arayın

Summer Discovery · University of Michigan · 14-18 yaş


Amerika’nın en iyi 10 üniversitesi arasında gösterilen University of Michigan, Detroit Metropolitan Havalimanı'na 40 dakika uzaklıkta yer almaktadır. Summer Discovery University of Michigan yaz okulu programında tıp, hukuk, işletme, mimarlık, tasarım, reklamcılık, felsefe, sosyal bilimler, SAT Hazırlık, girişimcilik ve müzik gibi alanlarda eğitimler verilir. Programa katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin iyi düzeyde olması gerekmektedir.
by g1711a81r66j30q
Free
0 Lessons

Danışmanlık ve kayıt hizmetlerimiz ücretsizdir. Detaylı bilgi için lütfen arayınız.

summer-discovery-logo

İngilizce

Ann Arbor, Michigan, Amerika

14-18 yaş

Summer Discovery, 53 yıldır Musiker ailesinin yönetiminde dünyaca ünlü üniversitelerde yaz okulu programları düzenlemektedir. Deneyimli kadrosu ve başarılı eğitim sistemiyle lise öğrencilerine üniversite hayatını yakından tanıma fırsatı sunar. Summer Discovery’nin tüm programlarında dersler, üniversitelerin kendi eğitmenleri tarafından verilmektedir. Programa Amerikalı öğrenciler de katılır.

Amerika’nın en iyi 10 üniversitesi arasında gösterilen University of Michigan, Detroit Metropolitan Havalimanı’na 40 dakika uzaklıkta yer almaktadır. Summer Discovery University of Michigan yaz okulu programında tıp, hukuk, işletme, mimarlık, tasarım, reklamcılık, felsefe, sosyal bilimler, SAT Hazırlık, girişimcilik ve müzik gibi alanlarda eğitimler verilir. Programa katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin iyi düzeyde olması gerekmektedir.

Genel Bilgiler
Kurs Merkezi:Michigan Üniversitesi, Ann Arbor, MI, Amerika
Organizasyon:Summer Discovery
Yaş Grubu:14-18 yaş
Eğitim:16 saat/hafta
Sınıflar:Programa göre değişiklik göstermektedir.
Konaklama:Okulda hafta içi tam, hafta sonu yarım pansiyon
Aktiviteler:Sportif ve sanatsal aktiviteler, geziler
Tarihler:Okul 30 Haziran - 3 Ağustos 2019 tarihleri arasında açıktır.
Süre:2, 3 veya 5 hafta
Ücret:$4799/2 hafta
$6699/3 hafta
$8799/5 hafta
Kayıt Ücreti:$100
Öğrenci Kimlik Ücreti:$95
Sigorta ve Transfer Ücreti:$329
Eğitim

Summer Discovery University of Michigan yaz okulunda Enrichment Courses ve Academy programları sunulur. Öğrenciler Enrichment  programında bir sabah, bir öğleden sonra olmak üzere seçtikleri iki konunun eğitimini alırlar. Academy programında ise seçilen konunun sabit ders planına göre eğitim alınır. Popüler programların kontenjanları kısa süre içerisinde dolmaktadır. Bu nedenle öğrencilerin erken kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

Programlar:
21 Temmuz – 3 Ağustos 2019 (2 Hafta)
30 Haziran – 19 Temmuz 2019 (3 Hafta)
30 Haziran – 3 Ağustos 2019 (5 Hafta)

Konaklama

Öğrenciler University of Michigan kampüsünde yer alan Mosher-Jordan Hall bünyesindeki çift kişilik odalarda konaklarlar. Duş ve tuvaletler katlarda ortak kullanımda, yeterli sayıdadır. Konaklama hafta içi tam, hafta sonu yarım pansiyon esasına göredir. Tüm odalar klimalıdır. Kampüsün tamamında ücretsiz Wi-Fi hizmeti sunulur. Öğrenciler oda arkadaşlarını seçebilirler.

Aktiviteler
Öğrenciler kampüsün tüm spor olanaklarından faydalanabilirler. Öğleden sonraları aktivite ve geziler düzenlenir:  Chicago, Cedar Point Amusement Park, Rock and Roll Hall of Fame, Motown Records Museum, Silver Lake, Gallup Park, Great Lakes Crossing Outlets, Briarwood Mall, AirTime Trampoline & Game Park, Big House, Ann Arbor Comedy Showcase, Detroit Tigers beyzbol maçı.
Transfer

Okulun belirlediği gün ve saatlerde Detroit Metro Havalimanı’ndan transfer hizmeti verilmektedir.

Önemli Not

Summer Discovery’nin tüm merkezleri için $100 kayıt, $329 sağlık sigortası ve transfer, $95 öğrenci kimliği ücretlerini ödemek zorunludur. Dileyen öğrenciler Summer Discovery’den seyahat iptal sigortası da satın alabilirler. Seçilen ekstra ücretli dersler ve geziler, faturaya yansıtılır.

Video
Konum

Summer Discovery University of Michigan yaz okulu programında çak bileti, cep harçlığı, sağlık sigortası, yurtdışı çıkış vergisi ve vize ücreti, okul fiyatına dahil değildir.
Detaylı bilgi için ofisimizi arayınız.
Servislerimiz ücretsizdir.

ÖNE ÇIKAN OKULLAR

Lessons

İletişim Formu

Formu tıklayın, bilgi almak istediğiniz konuyu seçin ve iletişim bilgilerinizi bırakın; biz sizi arayalım.
E-bülten kayıt