Cumartesi
09:00 - 13:00
Pazartesi - Cuma
09:00 - 18:00

Bilgi almak için bizi arayın

Summer Discovery · University of Pennsylvania · 14-18 yaş


1740 yılında kurulan dünyaca ünlü University of Pennsylvania, Ivy League üyesi sekiz okuldan biridir. Okul, Philadelphia Havalimanı'na 10 dakika uzaklıkta yer almaktadır. Summer Discovery University of Pennsylvania yaz okulu programında matematik, ekonomi, hukuk, tarih, psikoloji, sosyoloji, felsefe, siyasi bilimler, antropoloji, biyoloji, kriminoloji ve SAT Hazırlık gibi alanlarda eğitimler verilir.
by g1711a81r66j30q
Free
0 Lessons

Danışmanlık ve kayıt hizmetlerimiz ücretsizdir. Detaylı bilgi için lütfen arayınız.

summer-discovery-logo

İngilizce

Philadelphia, PA, Amerika

14-18 yaş

Summer Discovery, 53 yıldır Musiker ailesinin yönetiminde dünyaca ünlü üniversitelerde yaz okulu programları düzenlemektedir. Deneyimli kadrosu ve başarılı eğitim sistemiyle lise öğrencilerine üniversite hayatını yakından tanıma fırsatı sunar. Summer Discovery’nin tüm programlarında dersler, üniversitelerin kendi eğitmenleri tarafından verilmektedir. Programa Amerikalı öğrenciler de katılır.

1740 yılında kurulan dünyaca ünlü University of Pennsylvania, Ivy League üyesi sekiz okuldan biridir. Okul, Philadelphia Havalimanı’na 10 dakika uzaklıkta yer almaktadır. Summer Discovery University of Pennsylvania yaz okulu programında matematik, ekonomi, hukuk, tarih, psikoloji, sosyoloji, felsefe, siyasi bilimler, antropoloji, biyoloji, kriminoloji ve SAT Hazırlık gibi alanlarda eğitimler verilir. Programa katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin iyi düzeyde olması gerekmektedir.

Genel Bilgiler
Kurs Merkezi:University of Pennsylvania, Philadelphia, PA, ABD
Organizasyon:Summer Discovery
Yaş Grubu:14-18 yaş
Sınıflar:Programa göre değişiklik göstermektedir.
Eğitim:16 saat/hafta
Konaklama:Okulda, yarım pansiyon
Aktiviteler:Sportif ve sanatsal aktiviteler, geziler
Tarihler:Okul 2 Temmuz - 10 Ağustos 2019 tarihleri arasında açıktır.
Süre:2, 3 veya 6 hafta
Ücret:Penn Prep
$4299/2 hafta
Biomedical Research Academy
Chemistry Research Academy
Experimental Physics Research Academy
Neuroscience Research Academy
$8699/3 hafta
Mathematics Academy
Social Justice Research Academy
$8199/3 hafta
Law Academy
$7999/3 hafta
2 College Credit
$15499/6 hafta
1 College Credit + 1 Enrichment
$11499/6 hafta
Biology with Lab
$13499/6 hafta
Kayıt Ücreti:$100
Öğrenci Kimlik Ücreti:$95
Sigorta ve Transfer Ücreti:$329
Eğitim

Summer Discovery University of Pennsylvania yaz okulunda College Credit Courses, Enrichment Courses ve Academy programları sunulur. Öğrenciler Enrichment Courses programında bir sabah, bir öğleden sonra olmak üzere seçtikleri iki konunun eğitimini alırlar. Academy programında ise seçilen konunun sabit ders planı üzerinden eğitim alınır. Popüler programların kontenjanları kısa süre içerisinde dolmaktadır. Bu nedenle öğrencilerin erken kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

Programlar:
2 Temmuz – 10 Ağustos 2019 (6 Hafta) 
7 Temmuz – 27 Temmuz 2019 (3 Hafta)
7 Temmuz – 19 Temmuz 2019 (2 Hafta, 1. Dönem)
21 Temmuz – 2 Ağustos 2019 (2 Hafta, 2. Dönem)

Konaklama

Okul kampüsündeki tek veya çift kişilik duşlu tuvaletli odalarda kalan öğrenciler Cumartesi günleri kendi yemeklerinden sorumludur; diğer günlerde kahvaltı ve akşam yemeği verilmektedir. Tüm odalar klimalıdır. Kampüsün tamamında ücretsiz wi-fi hizmeti sunulur. Öğrenciler oda arkadaşlarını seçebilirler

Aktiviteler

Öğrenciler kampüsün tüm spor olanaklarından faydalanabilirler. Öğleden sonraları aktivite ve geziler düzenlenir: Jersey Shore, Hershey Park, New York (Times Square, Rockefeller Plaza), Washington DC, Independence Hall, Liberty Bell, King of Prussia Mall, Philadelphia Museum of Art, Institute of Contemporary Art, Federal Reserve Bank of Philadelphia, Pottruck Health and Fitness Center, Philadelphia Phillies beyzbol maçı.

Transfer

Okulun belirlediği gün ve saatlerde Philadelphia Havalimanı’ndan transfer hizmeti verilmektedir.

Önemli Not

Summer Discovery’nin tüm merkezleri için $100 kayıt, $329 sağlık sigortası ve transfer, $95 öğrenci kimliği ücretlerini ödemek zorunludur. Dileyen öğrenciler Summer Discovery’den seyahat iptal sigortası da satın alabilirler. Seçilen ekstra ücretli dersler ve geziler, faturaya yansıtılır.

Video
Konum

Summer Discovery University of Pennsylvania yaz okulu programında uçak bileti, cep harçlığı, sağlık sigortası, yurtdışı çıkış vergisi ve vize ücreti, okul fiyatına dahil değildir.
Detaylı bilgi için ofisimizi arayınız.
Servislerimiz ücretsizdir.

ÖNE ÇIKAN OKULLAR

Lessons

İletişim Formu

Formu tıklayın, bilgi almak istediğiniz konuyu seçin ve iletişim bilgilerinizi bırakın; biz sizi arayalım.
E-bülten kayıt