Cumartesi
09:00 - 13:00
Pazartesi - Cuma
09:00 - 18:00

Bilgi almak için bizi arayın

Summerfuel · NuVu · MIT · 14-18 yaş


Boston şehrinin komşusu olan Cambridge'te yer alan Massachusetts Institute of Technology (MIT), dünyanın önde gelen üniversitelerinden biridir. Summerfuel ve NuVu işbirliğinde MIT kampüsünde Amerikalı ve yabancı öğrencilere yönelik Art, Technology & Design programı düzenlenmektedir. Yaratıcılıkla desteklenen programda büyük ölçekli problemler belirlenip tüm dünyaya etkisi olan çözümler aranır. Verilen eğitim doğrultusunda öğrencilerin tasarım sürecini kullanarak zorlukları aşmaları ve eleştirel düşünmeleri sağlanarak işbirliği altında yeni nesil girişimci, tasarımcı ve mühendislerin yetiştirilmesi amaçlanır.
by g1711a81r66j30q
Free
0 Lessons

TEK YETKİLİ

Danışmanlık ve kayıt hizmetlerimiz ücretsizdir. Detaylı bilgi için arayınız.

summerfuel

İngilizce

Boston, MA, Amerika

14-18 yaş


Boston şehrinde yer alan Massachusetts Institute of Technology (MIT), dünyanın önde gelen üniversitelerinden biridir. Summerfuel ve NuVu işbirliğinde Amerikalı ve yabancı öğrencilere yönelik Art, Technology & Design programı düzenlenmektedir. Yaratıcılıkla desteklenen programda büyük ölçekli problemler belirlenip tüm dünyaya etkisi olan çözümler aranır. Verilen eğitim doğrultusunda öğrencilerin tasarım sürecini kullanarak zorlukları aşmaları ve eleştirel düşünmeleri sağlanarak yeni nesil girişimci ve tasarımcıların yetiştirilmesi amaçlanır. Programa katılacak olan öğrencilerin İngilizce seviyelerinin iyi düzeyde olması gerekmektedir.

Genel Bilgiler
Kurs Merkezi:MIT, Boston, MA, Amerika
Organizasyon:Summerfuel & NuVu
Yaş Grubu:14-18 yaş
Sınıflar:Maksimum 10 kişilik
Eğitim:20 saat/hafta
Konaklama:Okulda, tam pansiyon
Aktiviteler:Sportif ve sanatsal aktiviteler, geziler
Tarihler:Okul 7 Temmuz - 3 Ağustos 2019 tarihleri arasında açıktır.
Süre:2 veya 4 hafta
Ücret:$5495/2 hafta
İadeli Depozito:$300
Sigorta:$75/2 hafta
Transfer:Okulun belirlediği tarihlerde havaalanı transfer hizmeti ücretsizdir.
Eğitim

Summerfuel ve NuVu işbirliğinde MIT kampüsünde düzenlenen iki haftalık programda öğrenciler Tasarım Stüdyoları olarak adlandırılan konulardan birini seçerler. Eğitim proje bazlı çalışmalar eşliğinde yapılmaktadır. Eğitim koçları MIT ve Harvard Üniversitesi bünyesindeki doktora öğrencilerinden, girişimcilerden, sanatçılardan ve iş adamlarından oluşmaktadır.

Tasarım Stüdyola
(7 Temmuz – 20 Temmuz 2019)

Tasarım Stüdyola
(21 Temmuz – 3 Ağustos 2019)

Örnek Ders Planı

  • 09:00 – Kahvaltı
  • 10:00 – Tasarım Stüdyosu
  • 13:30 – Öğle Yemeği
  • 15:00 – Tasarım Stüdyosu
  • 18:30 – Akşam Yemeği
  • 20:00 – Serbest Zaman / Aktiviteler
  • 23:00 – Akşam Yemeği

Programla ilgili detaylı bilgi için tıklayınız. (Summerfuel)

Programla ilgili detaylı bilgi için tıklayınız. (NuVu)

Konaklama

Öğrenciler MIT kampüsündeki çoğunluğu çift kişilik odalarda tam pansiyon esasına göre kalırlar. Duş ve tuvaletler katlarda ortak kullanımda, yeterli sayıdadır. Odalar modern donanımlıdır.

Aktiviteler

Öğrenciler okulun tüm spor olanaklarından faydalanabilirler. Ders sonraları çeşitli aktivite seçenekleri sunulur: The Summerfuel Olympics, Museum of Natural History, SummerFeud, Quad Kick-Ball, Lip Sync Battles, Capture the Flag, Bubble Soccer, spor müsabakaları, yetenek şovları, kumsal.Hafta sonları geziler düzenlenir: Boston, Six Flags New England, ImprovBoston, Red Sox beyzbol maçı.

Transfer

Okulun belirlediği gün ve saatlerde ücretsiz havalimanı transfer hizmeti verilmektedir.

Video
Konum

Summerfuel ve NuVu işbirliğinden düzenlenen MIT yaz okulu programında uçak bileti, cep harçlığı, sağlık sigortası, yurt dışı çıkış vergisi ve vize ücreti, okul fiyatına dahil değildir.
Detaylı bilgi için ofisimizi arayınız.
Servislerimiz ücretsizdir.

ÖNE ÇIKAN OKULLAR

Lessons

İletişim Formu

Formu tıklayın, bilgi almak istediğiniz konuyu seçin ve iletişim bilgilerinizi bırakın; biz sizi arayalım.
E-bülten kayıt