Cumartesi
09:00 - 13:00
Pazartesi - Cuma
09:00 - 18:00

Bilgi almak için bizi arayın

Discovery Summer · Woldingham School · 8-13 yaş


1842 yılında kurulan Woldingham School, Londra şehir merkezine25 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Discovery Summer tarafından Woldingham School kampüsünde düzenlenen programda, ailesinden ilk defa ayrılan küçük yaştaki öğrencilere yönelik, çok güvenli ve sıcak bir ortamda eğitim alma fırsatı sunulur. Discovery Summer Woldingham School programına katılan öğrenciler, ders sonrası düzenlenen aktivitelerde İngiliz öğrencilerle birlikte İngilizce konuşma pratiği yapma fırsatı bulurlar.
by g1711a81r66j30q
Free
0 Lessons

TEK YETKİLİ

Paket ücretini öğrenmek için arayınız.

Danışmanlık ve kayıt hizmetlerimiz ücretsizdir.

discovery_logo175

İngilizce

Woldingham, İngiltere

8-13 yaş

1842 yılında kurulan Woldingham School, Londra şehir merkezine 25km uzaklıkta yer almaktadır. Discovery Summer tarafından Woldingham School kampüsünde düzenlenen programda, ailesinden ilk defa ayrılan küçük yaştaki öğrencilere yönelik, çok güvenli ve sıcak bir ortamda eğitim alma fırsatı sunulur.

Discovery Summer Woldingham School programına katılan öğrenciler, ders sonrası düzenlenen aktivitelere katılan İngiliz öğrencilerle pratik yapma fırsatı bulurlar.

Genel Bilgiler
Kurs Merkezi:Woldingham School, Woldingham, İngiltere
Organizasyon:Discovery Summer
Yaş Grubu:8-13 yaş
Sınıflar:Maksimum 12 kişilik
İngilizce:22,5 saat/hafta
Konaklama:Okulda, tam pansiyon
Aktiviteler:Sportif ve sanatsal aktiviteler, geziler
Süre:2 veya 4 hafta
Tarih:Okul 10 Temmuz - 7 Ağustos 2019 tarihleri arasında açıktır
Ücret:£2600/2 hafta
£5200/4 hafta
Binicilik:£130/hafta
Tenis:£90/hafta
Trinity Sınavı:£95
Sigorta:Okul tarafından sigorta hizmeti verilmektedir.
Transfer:Okulun belirlediği tarihlerde transfer hizmeti ücretsizdir
Eğitim

Discovery Summer Woldingham School yaz okulu programına katılan öğrenciler haftada 22,5 saat İngilizce eğitimi alırlar. Program başlangıç tarihinde girdikleri İngilizce sınavı baz alınarak, seviyelerine göre sınıflara yerleştirilirler. A2-C1 seviyelerinde eğitim verilir. Öğrenciler, ders sonrası düzenlenen aktivitelere katılan İngiliz öğrencilerle pratik yapma fırsatı bulurlar.

İngilizce derslerine ek olarak Breakfast TV, Cooking, Portrait Photography, Strange Science, Youtubers gibi workshop’lar düzenlenmektedir.

Dileyen öğrenciler ekstra ücretli olarak 23 Temmuz tarihinde düzenlenen Trinity sınavına katılabilirler.

Haftalık örnek planı görmek için lütfen tıklayınız.

Konaklama

Öğrenciler okul kampüsünde yer alan tamamen yenilenmiş Marden House bünyesindeki 2-4 kişilik odalarda, Berwick House’ta ise tek kişilik odalarda tam pansiyon esasına göre kalırlar. Duş ve tuvaletler katlarda ortak kullanımda, yeterli sayıdadır. Yemekler son derece kaliteli olup, yabancı kültürlerden gelen öğrencilerin alışkanlıklarına göre hazırlanmaktadır. Her dört öğrenciye bir görevli düşmektedir. Okulun ortak kullanım alanlarında, belirli saatlerde wi-fi hizmeti sunulur.

Aktiviteler

Okulda öğleden sonraları çeşitli sosyal ve sportif aktiviteler yapılmaktadır: futbol, basketbol, voleybol, tenis, yüzme, masa tenisi, yoga, badminton, dans, kriket, karaoke, disko, tiyatro, sanat, vb. Dileyen öğrenciler ekstra ücretli olarak binicilik ve tenis dersleri alabilirler.

Haftada iki tam gün geziler düzenlenmektedir: Londra (Thames River, müzeler), Chessington World of Adventures, Kew Gardens, Leeds Castle, Warner Bros Studios (Harry Potter).

Transfer

Okulun belirlediği gün ve saatlerde Heathrow ve Gatwick Havalimanları’ndan ücretsiz transfer hizmeti verilmektedir.

Transfer

Discovery Summer Woldingham School yaz okulu programında %5 kardeş indirimi yapılmaktadır.

Video
Konum

Discovery Summer Woldingham School yaz okulu programında uçak bileti, cep harçlığı, sağlık sigortası, yurtdışı çıkış vergisi ve vize ücreti, okul fiyatına dahil değildir.
Detaylı bilgi için ofisimizi arayınız.
Servislerimiz ücretsizdir.

ÖNE ÇIKAN OKULLAR

Lessons

İletişim Formu

Formu tıklayın, bilgi almak istediğiniz konuyu seçin ve iletişim bilgilerinizi bırakın; biz sizi arayalım.
E-bülten kayıt