Cumartesi
09:00 - 13:00
Pazartesi - Cuma
09:00 - 18:00

Bilgi almak için bizi arayın

Courses

 • Summer Discovery · University of Miami · 14-17 yaş

  0 Lessons in

  1925 yılında kurulan University of Miami dünyanın önde gelen üniversitelerinden biridir. Miami Havalimanı’na 15 dakika uzaklıktaki kampüs, Güney Florida’da yer almaktadır. Summer Discovery University of Miami yaz okulu programında tıp, işletme, girişimcilik ve deniz biyolojisi gibi alanlarda eğitimler verilir. Programa katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin iyi düzeyde olması gerekmektedir.

 • Headington Oxford Summer School · 13-16 yaş

  0 Lessons in

  İngiltere’nin önde gelen okullarından biri olan Headington School, 1915 yılında kurulmuştur. Oxford’ta yer alan okul Heathtrow Havalimanı’na bir saat uzaklıkta yer almaktadır. Headington Oxford Summer School programına katılan öğrenciler Genel İngilizce, liderlik ve kodlama alanında proje bazlı derslere katılabilirler. Program dahilinde öğrencilere çok sayıda aktivite ve gezi seçenekleri sunulur. 

 • SBC Canford Summer School · 11-15 yaş

  0 Lessons in

  İngiltere’nin tanınmış okullarından biri olan Canford School 1923 yılında kurulmuştur. Kampüs, sahil şehri Bournemouth’a 30 dakika, Heathtrow Havalimanı’na ise iki saat uzaklıkta yer almaktadır. SBC Canford Summer School programına katılan öğrenciler Genel İngilizce, uluslararası ilişkiler, STEM (bilim, teknoloji, mühendislik, matematik) ve işletme konuları hakkında proje bazlı eğitim alabilirler. Program dahilinde öğrencilere çok sayıda aktivite ve gezi seçenekleri sunulur.

 • Riversdown House · 18+ yaş

  0 Lessons in

  İngiltere’nin en köklü dil okullarından biri olan Riversdown House 1971 yılında kurulmuştur. Butik bir okul olan Riversdown House bünyesinde katılımcıların İngilizce seviyeleri baz alınarak, hedefleri doğrultusunda özel bir ders planı oluşturulup deneyimli öğretmenler aracılığıyla bire bir eğitim verilmektedir. Okulda Genel İngilizce eğitimine ek olarak satış, pazarlama, finans, teknoloji, insan kaynakları, yöneticilik ve araştırma gibi konuları içeren İş İngilizcesi dersleri de verilir.

 • Summerfuel · NuVu · MIT · 14-18 yaş

  0 Lessons

  Boston şehrinin komşusu olan Cambridge’te yer alan Massachusetts Institute of Technology (MIT), dünyanın önde gelen üniversitelerinden biridir. Summerfuel ve NuVu işbirliğinde MIT kampüsünde Amerikalı ve yabancı öğrencilere yönelik Art, Technology & Design programı düzenlenmektedir. Yaratıcılıkla desteklenen programda büyük ölçekli problemler belirlenip tüm dünyaya etkisi olan çözümler aranır. Verilen eğitim doğrultusunda öğrencilerin tasarım sürecini kullanarak zorlukları aşmaları ve eleştirel düşünmeleri sağlanarak işbirliği altında yeni nesil girişimci, tasarımcı ve mühendislerin yetiştirilmesi amaçlanır.

 • Twin · Westminster School · Gündüzlü · 12-17 yaş

  0 Lessons in

  İngiltere’nin en köklü okullardan biri olan Westminster School, Londra şehir merkezinde yer almaktadır. Okul, Westminster Abbey ve Parlemento Binası’na çok yakındır. Twin tarafından düzenlenen yaz okulu programında, öğrenciler İngilizce eğitimine ek olarak Londra’nın tarihi ve turistik yerlerini görme ve İngiliz kültürünü yakında tanıma fırsatı bulurlar.

 • English in Chester, Chester · 16+ yaş

  0 Lessons in

  1976 yılında kurulan English in Chester, İngiltere’nin kuzey batısında bulunan tarihi Chester şehrinde bulunmaktadır. Şehir İngiltere’nin liman kenti olan Liverpool’a 45 dakika uzaklıktadır. Chester şehrinde British Council tarafından onaylı tek okul olan English in Chester, EL Gazette tarafından her sene yayınlanan en iyi dil okulları listesinde, en üst sıralarda yer almaktadır.

 • EC English · Brighton · 16+ yaş

  0 Lessons

  28 yıllık tecrübeye sahip olan EC English, Brighton’daki yıl boyunca açık olan merkezinde her seviyeden öğrenciye hizmet vermektedir. Yetişkinlere, İngilizce öğrenmenin yanı sıra farklı kültürleri tanıma imkanı sağlayan organizasyonun tüm merkezleri modern teknolojiyle donatılmıştır. EC English, bulunduğu ülkenin tüm eğitim akreditasyonuna sahiptir.

 • Sevenoaks School · 14-17 yaş

  0 Lessons in

  1432 yılında kurulan Sevenoaks School, İngiltere’nin en önde gelen IB okullarından biridir. Sevenoaks’ta yer alan okul, Gatwick Havalimanı’na 30 dakika, Heathrow Havalimanı’na ise bir saat uzaklıktadır. Programa katılan öğrenciler eleştirel düşünce, sosyal girişimcilik, yaratıcılık ve çalışma tekniklerine yönelik dersler alırlar. Sevenoaks School yaz okulu programına katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin iyi düzeyde olması gerekmektedir.

 • CATS College Cambridge · STEM · 15+ yaş

  0 Lessons in

  CATS College Cambridge, dünyaca ünlü üniversite şehri Cambridge’in merkezinde yer almaktadır. Okul tarafından 15 yaş ve üzeri öğrencilere yönelik STEM (bilim, teknoloji, mühendislik, matemaik) eğitimini içeren yaz okulu programları düzenlenmektedir. Programa katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin iyi düzeyde olması gerekmektedir.

İletişim Formu

Formu tıklayın, bilgi almak istediğiniz konuyu seçin ve iletişim bilgilerinizi bırakın; biz sizi arayalım.
E-bülten kayıt