Pazartesi - Cuma
09:00 - 17:00

Bilgi almak için bizi arayın

Courses

 • Twin · Westminster School · 12-17 yaş

  0 Lessons in

  İngiltere’nin en köklü okullardan biri olan Westminster School, Londra şehir merkezinde yer almaktadır. Okul, Westminster Abbey ve Parlemento Binası’na çok yakındır. Twin tarafından düzenlenen yaz okulu programında, öğrenciler İngilizce eğitimine ek olarak Londra’nın tarihi ve turistik yerlerini görme ve İngiliz kültürünü yakında tanıma fırsatı bulurlar.

 • English in Chester, Chester · 16+ yaş

  0 Lessons in

  1976 yılında kurulan English in Chester İngiltere’nin kuzey batısında bulunan tarihi Chester şehrinde bulunmaktadır. Şehir İngiltere’nin liman kenti olan Liverpool’a 45 dakika uzaklıktadır. British Council tarafından tam zamanlı eğitim iznine sahip olan okul, EL Gazette tarafından da tanınmaktadır.

 • EC English · Brighton · 16+ yaş

  0 Lessons

  28 yıllık tecrübeye sahip olan EC English, Brighton’daki yıl boyunca açık olan merkezinde her seviyeden öğrenciye hizmet vermektedir. Yetişkinlere, İngilizce öğrenmenin yanı sıra farklı kültürleri tanıma imkanı sağlayan organizasyonun tüm merkezleri modern teknolojiyle donatılmıştır. EC English, bulunduğu ülkenin tüm eğitim akreditasyonuna sahiptir.

 • Sevenoaks School · 14-17 yaş

  0 Lessons in

  1432 yılında kurulan Sevenoaks School, İngiltere’nin en önde gelen IB okullarından biridir. Sevenoaks’ta yer alan okul, Gatwick Havalimanı’na 30 dakika, Heathrow Havalimanı’na ise bir saat uzaklıktadır. Programa katılan öğrenciler eleştirel düşünce, sosyal girişimcilik, yaratıcılık ve çalışma tekniklerine yönelik dersler alırlar. Sevenoaks School yaz okulu programına katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin iyi düzeyde olması gerekmektedir.

 • CATS College Cambridge · STEM · 15+ yaş

  0 Lessons in

  CATS College Cambridge, dünyaca ünlü üniversite şehri Cambridge’in merkezinde yer almaktadır. Okul tarafından 15 yaş ve üzeri öğrencilere yönelik STEM (bilim, teknoloji, mühendislik, matemaik) eğitimini içeren yaz okulu programları düzenlenmektedir. Programa katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin iyi düzeyde olması gerekmektedir.

 • Emerald Cultural Institute · 2 & 3 Merrion Square · 17+ yaş

  0 Lessons

  Dil eğitiminde 30 yıllık tecrübeye sahip Emerald Cultural Institute, Dublin 2 & 3 Merrion Square merkezinde ileri düzey İngilizce eğitimi düzenlemektedir. Okul Dublin merkezindeki ünlü Trinity College’a 15 dakika yürüme mesafesindedir.

 • Explo · Wellesley College · 14-16 yaş

  0 Lessons in

  1976 yılında kurulan EXPLO, dünyanın her köşesinden gelen 80.000’den fazla öğrenciye ev sahipliği yapmıştır. EXPLO tarafından Wellesley College kampüsünde yaz okulu programları düzenlenmektedir. EXPLO Wellesley College yaz okulu programında hukuk, siyasi bilimler, bilgisayar programcılığı, biyoloji, kimya, fizik, coğrafya, felsefe, psikoloji, sosyoloji, SAT Hazırlık, oyunculuk, liderlik, sosyal medya, sanat, müzik ve tiyatro gibi alanlarda eğitimler verilir.

 • GLS · Munich Adventure Camp · 12-17 yaş

  0 Lessons in

  1983 yılında kurulan GLS, Almanca eğitimi konusunda Almanya’nın önde gelen eğitim kurumlarından biridir. GLS Munich Adventure Camp merkezinde, 23 Haziran – 18 Ağustos 2019 tarihleri arasında 12-17 yaş grubu öğrencilere yönelik 80 öğrenci kapasiteli Almanca yaz okulu programları düzenlenmektedir. Okul, Münih şehir merkezine 60 km uzaklıkta yer almaktadır. Su sporları aktiviteleri Spitzingsee Gölü’nde yapılır.

 • University of Toronto · Pre-University Program · 15-18 yaş

  0 Lessons in

  1827 yılında kurulan University of Toronto, 17 fakülte, 13 hastane ve 19 enstitüden oluşmaktadır. Dünyaca ünlü üniversitenin mezunları arasında dört başbakan ve altı Nobel ödüllü bilim insanı bulunur. 1962’de açılmış olan New College, University of Toronto’nun en genç ve en modern kolejlerinden biridir. Yaz aylarında 15-18 yaş grubu öğrencilere yönelik Global Vatandaşlık Programı (Global Citizenship Program) ve İleri Akademik Program (Advanced Academic Program) sunulur.

 • Summerfuel · CAP · Columbia University · 16-17 yaş

  0 Lessons in

  1984 yılında kurulan Summerfuel, Amerikalı ve yabancı öğrenciler için dünyanın ünlü üniversitelerinde Üniversite Hazırlık Programı (College Admissions Edge) düzenlemektedir. Columbia University kampüsündeki program dahilinde SAT Hazırlık, Essay Writing dersleri ve üniversite danışmanlık hizmeti verilir. Programa katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin iyi düzeyde olması gerekmektedir.

İletişim Formu

Formu tıklayın, bilgi almak istediğiniz konuyu seçin ve iletişim bilgilerinizi bırakın; biz sizi arayalım.
E-bülten kayıt