Pazartesi - Cuma
10:00 - 16:00

Bilgi almak için bizi arayın

Suffield Academy · 12-18 yaş


Suffield, Connecticut eyaletinde Springfield ve Hartford şehirleri arasında yer alır. 1833 yılında kurulan Suffield Academy, bölgenin en eski ve prestijli okullarından biridir. Kampüsünde kendi eğitim kadrosu tarafından, 12-18 yaş arası Amerikalı ve yabancı öğrenciler için yaz okulu programı düzenlenmektedir.
by g1711a81r66j30q
Free
0 Lessons

Danışmanlık ve kayıt hizmetlerimiz ücretsizdir. Detaylı bilgi için lütfen arayınız.

suffieldacademy

İngilizce

Suffield, CT, Amerika

12-18 yaş

Suffield, Connecticut eyaletinde Springfield ve Hartford şehirleri arasında yer alır. 1833 yılında kurulan Suffield Academy, bölgenin en eski ve prestijli okullarından biridir. Kampüsünde kendi eğitim kadrosu tarafından, 12-18 yaş arası Amerikalı ve yabancı öğrenciler için yaz okulu programı düzenlenmektedir. Program akademik açıdan çok verimli olup, öğrencilere bu ünlü okulda eğitim şansı tanımaktadır.

Genel Bilgiler
Kurs Merkezi:Suffield, CT, Amerika
Organizasyon:Summer Academy at Suffield
Yaş Grubu:12-14 yaş (Junior Academy)
15-18 yaş (Senior Academy)
Sınıflar:Maksimum 12 kişilik
Eğitim:Haftada 30 saat
Konaklama:Okulda, tam pansiyon
Aktiviteler:Sportif ve sanatsal aktiviteler, geziler
Tarihler:2020 tarih ve ücret bilgileri henüz belli olmadı
Süre:5 hafta
Ücret:
Kayıt Ücreti:
Çamaşır Servisi:
Sigorta:
Servis/Aktivite:
Depozito:$500 (kurs sonunda odaya zarar verilmemişse iade edilir)
Transfer:Bireysel katılımda ekstra ücret alınmaktadır.
Eğitim

Suffield Yaz Okulu’nda, öğrenciler yüksek seviyede lise dersleri alırlar. Dersler Suffield Academy’nin kendi öğretmenleri tarafından verilmektedir. Bu programa katılacak olan öğrencilerin oldukça yoğun bir eğitim alacaklarını bilmeleri gerekmektedir.

Okulun sunduğu programda öğrenciler ders seçimlerini yaparak kendi programlarını oluştururlar:

Matematik: Öğrenciler 5 hafta boyunca yoğun Algebra I, Geometry, Algebra II, Precalculus, and Calculus dersleri alırlar.

Dil: İngilizce seviyesi iyi olan öğrenciler yazma ve konuşma derslerinin yanı sıra 3 seviyede İspanyolca dersini de tercih edebilirler. İngilizce seviyesi iyi olmayan öğrenciler için de seviyelerine uygun İngilizce dil programı sunulur.

Bilim: Öğrenciler küçük gruplar halinde Biyoloji, Kimya ve Fizik derslerini alırlar.  Suffield Akademi’deki eğitimin ayrılmaz parçası olan teknolojiyi öğrenciler sınıfta etkin kullanırlar. Tam donanımlı teknoloji laboratuvarı, yayın merkezi ve multimedya laboratuvarları öğrencilerin kullanımına açıktır.

Sanat: Öğrenciler okulun sunduğu tüm sanat olanaklarından yararlanırlar. Dersler: Fotoğrafçılık, Çizim, Ahşap İşleri, Grafik Tasarım, Seramik, Müzik ve Oyunculuk.

Derslerle ilgili detaylı bilgi için tıklayınız. 

Konaklama

Kız ve erkek öğrenciler ayrı binalarda kalırlar. Odalar 2-3 kişiliktir. Duş ve tuvaletler odalarla aynı katlarda ve yeterli sayıdadır. Konaklama tam pansiyon esasına göredir. Yemekler son derece kaliteli olup, yabancı kültürlerden gelen öğrencilerin alışkanlıklarına göre hazırlanmaktadır.

Aktiviteler

Ders ve etüd çalışmaları sırasında sürekli öğretmen gözetiminde gerçekleşen programda, çeşitli aktiviteler ve hafta sonu gezileriyle, eğitimin sosyal yaşam içinde pekiştirilmesi hedeflenmektedir. Öğrenciler derslerden sonra sportif ve sanatsal aktivitelere katılırlar.

Aktiviteler: Futbol, frizbi, yüzme, voleybol, tiyatro, müzik, fotoğrafçılık, seramik, çizim, resim vb.

Hafta sonu gezileri: New York (Özgürlük Anıtı & Ellis Adası, müzeler, Broadway şovları), Boston (Faneuil Hall, New England Akvaryumu, Bilim Müzesi), Newport.

Transfer

Boston Logan ve New York JFK Havalimanları’ndan ekstra ücretli transfer hizmeti verilmektedir.

 

Video
Konum

Uçak bileti, cep harçlığı, sağlık sigortası, yurt dışı çıkış vergisi ve vize ücreti, okul fiyatına dahil değildir.
Detaylı bilgi için ofisimizi arayınız.
Servislerimiz ücretsizdir.

ÖNE ÇIKAN OKULLAR

Lessons

İletişim Formu

Formu tıklayın, bilgi almak istediğiniz konuyu seçin ve iletişim bilgilerinizi bırakın; biz sizi arayalım.
E-bülten kayıt