Pazartesi - Cuma
10:00 - 16:00

Bilgi almak için bizi arayın

Humboldt-Institut · Viyana · 15-18 yaş


Humboldt-Institut Viyana merkezinde, 15-18 yaş grubu öğrencilere yönelik Almanca yaz okulu programları düzenlenmektedir.
by g1711a81r66j30q
Free
0 Lessons

Bu program 2021 yazında yapılmayacaktır.

Danışmanlık ve kayıt hizmetlerimiz ücretsizdir. Detaylı bilgi için lütfen arayınız.

Humboldt-Institut

Almanca

Viyana, Avusturya

15-18 yaş

Humboldt-Institut, Almanca eğitimi konusunda Almanya’nın en önde gelen organizasyonlarından biridir. 1977 yılında Ratzenried Castle’daki tek bir merkezde eğitime başlayan kuruluş, gelen yoğun talep üzerine 16 merkeze yayılmıştır. Almanca programlarına 160 ülkeden öğrenci katılmaktadır. Humboldt-Institut’ün tüm merkezlerinde, öğrencilerin sürekli olarak Almanca konuşması beklenmektedir.

Humboldt-Institut Viyana merkezinde, 15-18 yaş grubu öğrencilere yönelik Almanca yaz okulu programları düzenlenmektedir.

Genel Bilgiler
Kurs Merkezi:Viyana, Avusturya
Organizasyon:Humboldt-Institut
Yaş Grubu:15-18 yaş
Sınıflar:Ortalama 10 kişilik
Eğitim:30 ders/hafta
Konaklama:Yurtta, tam pansiyon
Aktiviteler:Sportif ve sanatsal aktiviteler, geziler
Tarihler:
Süre:2 veya 4 hafta
Ücret:€2250/2 hafta
€4500/4 hafta
Gündüzlü:€490/hafta
Sigorta:€2/gün
Transfer:€40/tek yön (Viyana Havalimanı)
Eğitim

Humboldt-Institut Viyana merkezinde A1′den B2′ye kadar olan seviyelerde Almanca eğitimi verilmektedir. 15-18 yaş grubu öğrenciler haftada 30 ders eğitim alırlar. Öğrenciler kursun başladığı ilk gün teste tabi tutularak, uygun seviyedeki sınıflara yerleştirilirler. Sınıflar ortalama 10 kişiliktir.

Konaklama

Humboldt-Institut Viyana yaz okulu programına katılan öğrenciler, derslerin verildiği Bertha-von-Suttner teknesine yürüyüş mesafesinde yer alan Wien Brigittenau yurdundaki çift kişilik duşlu-tuvaletli odalarda tam pansiyon esasına kalırlar

Aynı dili konuşan öğrencilerin birlikte kalmalarına izin verilmez. Öğrencilerin çamaşırları haftada bir kez okul tarafından yıkanır. Program başlangıcında pasaport ve harçlıklar okul kasasına teslim edilir. Öğrencilerden okula vardıklarında €50 zarar-ziyan depozitosu alınır.

Wi-Fi öğrencilerin kullanımına sadece lobide açıktır.

Dileyen öğrenciler programa gündüzlü olarak katılabilirler (€490/hafta). Gündüzlü program ücretine dersler, aktiviteler, geziler ve öğle yemekleri dahildir.

Aktiviteler

Okulda öğleden sonraları çeşitli sosyal ve sportif aktiviteler yapılmaktadır: futbol, barbekü, bilardo, sinema, tiyatro, şehir turu, müzeler, yüzme, langırt vb.

Haftada bir tam gün ve bir yarım gün geziler düzenlenmektedir: Schönbrunn Palace, the Prater, Lainzer Tiergarten, Burg Liechtenstein, Kahlenberg, Lake Neusiedl.

Transfer

Viyana Havalimanı’ndan ekstra ücretli transfer hizmeti verilmektedir.

Konum

Uçak bileti, cep harçlığı, sağlık sigortası, yurt dışı çıkış vergisi ve vize ücreti, okul fiyatına dahil değildir.
Detaylı bilgi için ofisimizi arayınız.
Servislerimiz ücretsizdir.

ÖNE ÇIKAN OKULLAR

Lessons

İletişim Formu

Formu tıklayın, bilgi almak istediğiniz konuyu seçin ve iletişim bilgilerinizi bırakın; biz sizi arayalım.
E-bülten kayıt