Pazartesi - Cuma
10:00 - 16:00

Bilgi almak için bizi arayın

Summer Discovery · University of Texas at Austin · 14-18 yaş


Amerika'nın en iyi üniversiteleri arasında yer alan University of Texas at Austin, 50.000'den fazla öğrencisiyle dünyanın önde gelen araştırma merkezlerinden biridir. Okul, Austin-Bergstrom Havalimanı'na 15 dakika uzaklıkta yer almaktadır. Summer Discovery University of Texas at Austin yaz okulu programında mühendislik, tıp, hukuk, işletme, bilim ve psikoloji gibi alanlarda eğitim verilir.
by g1711a81r66j30q
Free
0 Lessons

Bu yaz okulu 2021 yılında sadece online olarak düzenlenecektir.

Danışmanlık ve kayıt hizmetlerimiz ücretsizdir. Detaylı bilgi için lütfen arayınız.

summer-discovery-logo

İngilizce

Austin, TX / Amerika

14-18 yaş

Summer Discovery, 55 yıldır Musiker ailesinin yönetiminde dünyaca ünlü üniversitelerde yaz okulu programları düzenlemektedir. Deneyimli kadrosu ve başarılı eğitim sistemiyle lise öğrencilerine üniversite hayatını yakından tanıma fırsatı sunar. Summer Discovery’nin tüm programlarında dersler, üniversitelerin kendi eğitmenleri tarafından verilmektedir. Programa Amerikalı öğrenciler de katılır.

Amerika’nın en iyi üniversiteleri arasında yer alan University of Texas at Austin, 50.000’den fazla öğrencisiyle dünyanın önde gelen araştırma merkezlerinden biridir. Okul, Austin-Bergstrom Havalimanı’na 15 dakika uzaklıkta yer almaktadır. Summer Discovery University of Texas at Austin yaz okulu programında mühendislik, tıp, hukuk, işletme, bilim ve psikoloji gibi alanlarda eğitim verilir. Programa katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin iyi düzeyde olması gerekmektedir.

Genel Bilgiler
Kurs Merkezi:University of Texas at Austin, Austin, TX, Amerika
Organizasyon:Summer Discovery
Yaş Grubu:14-18 yaş
Sınıflar:Programa göre değişiklik göstermektedir.
Eğitim:16 saat/hafta
Konaklama:Okulda, yarım pansiyon
Aktiviteler:Sportif ve sanatsal aktiviteler, geziler
Tarihler:Okul 27 Haziran - 17 Temmuz 2020 tarihleri arasında açıktır.
Süre:3 hafta
Ücret:$6599/3 hafta
Kayıt Ücreti:$100
Öğrenci Kimlik Ücreti:$95
Sigorta ve Transfer Ücreti:$349
Eğitim

Summer Discovery University of Texas at Austin yaz okulunda Enrichment Courses ve Academy programları sunulur. Öğrenciler Enrichment programında bir sabah, bir öğleden sonra olmak üzere seçtikleri iki konunun eğitimini alırlar. Academy programında ise seçilen konunun sabit ders planı üzerinden eğitimi alınır. Popüler programların kontenjanları kısa süre içerisinde dolmaktadır. Bu nedenle öğrencilerin erken kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

Konaklama

Öğrenciler okul kampüsünde yer alan Callaway House bünyesindeki tek veya çift kişilik odalardan oluşan dört kişilik süitlerde, yarım pansiyon esasına göre konaklarlar. Duş ve tuvaletler süitlerde ortak kullanımda, yeterli sayıdadır.  Tüm odalar klimalıdır. Kampüsün tamamında ücretsiz wi-fi hizmeti sunulur. Öğrenciler oda arkadaşlarını seçebilirler.

Aktiviteler

Öğrenciler kampüsün tüm spor olanaklarından faydalanabilirler. Öğleden sonraları aktivite ve geziler düzenlenir: San Antonio (Alamo, River Walk, El Mercado), Schlitterbahn Water Park, Six Flags Fiesta Texas, Zilker Park, Bullock Texas State History Museum, Blanton Museum of Art, Blazer Tag Adventure Center,  Texas Rangers beyzbol maçı.

Transfer

Okulun belirlediği gün ve saatlerde Austin-Bergstrom Havalimanı’ndan transfer hizmeti verilmektedir.

Önemli Not

Summer Discovery’nin tüm merkezleri için $100 kayıt, $349 sağlık sigortası ve transfer, $95 öğrenci kimliği ücretlerini ödemek zorunludur. Dileyen öğrenciler Summer Discovery’den seyahat iptal sigortası da satın alabilirler. Seçilen ekstra ücretli dersler ve geziler, faturaya yansıtılır.

Video
Konum

Summer Discovery University of Texas at Austin yaz okulu programında uçak bileti, cep harçlığı, sağlık sigortası, yurtdışı çıkış vergisi ve vize ücreti, okul fiyatına dahil değildir.
Detaylı bilgi için ofisimizi arayınız.
Servislerimiz ücretsizdir.

ÖNE ÇIKAN OKULLAR

Lessons

İletişim Formu

Formu tıklayın, bilgi almak istediğiniz konuyu seçin ve iletişim bilgilerinizi bırakın; biz sizi arayalım.
E-bülten kayıt