Pazartesi - Cuma
10:00 - 16:00

Bilgi almak için bizi arayın

CISS・Trinity College・14-18 yaş


1979 yılında kurulmuş olan Canadian International Student Services (CISS), Kanada’nın önde gelen eğitim organizasyonlarından biridir. CISS, dünyaca ünlü Toronto Üniversitesi'nin kampüsünde yaz ayları boyunca İngilizce, akademik hazırlık ve girişimcilik programları düzenlemektedir.
by g1711a81r66j30q
Free
0 Lessons

***** CISS / TRINITY COLLEGE PROGRAMI 2021 YAZINDA DÜZENLENMEYECEKTİR. *****

Danışmanlık ve kayıt hizmetlerimiz ücretsizdir. Detaylı bilgi için lütfen arayınız.

cisslogo

İngilizce

Toronto, Kanada

14-18 yaş

1979 yılında kurulmuş olan Canadian International Student Services (CISS), Kanada’nın önde gelen eğitim organizasyonlarından biridir. CISS, dünyaca ünlü University of Toronto kampüsünde yaz ayları boyunca İngilizce, akademik hazırlık ve girişimcilik programları düzenlemektedir.

Genel Bilgiler
Kurs Merkezi:Trinity College, University of Toronto, Toronto, Kanada
Organizasyon:CISS
Yaş Grubu:Genel İngilizce
Girişimcilik
14-18 yaş
Akademik Hazırlık

16-18 yaş
Sınıflar:Maksimum 15 kişilik
Eğitim:20-25 saat/hafta
Konaklama:Okulda, tam pansiyon
Aktiviteler:Sportif ve sanatsal aktiviteler, geziler
Tarihler:-
Süre:Minimum 2 hafta
Ücret:-
Ekstra Gece:200CAD
Noter:100CAD
Sigorta:Okul tarafından sigorta hizmeti verilmektedir.
Transfer:Okulun belirlediği tarihlerde havalimanı transfer hizmeti ücretsizdir.
Eğitim

İngilizce (14-18 yaş)

Tüm öğrenciler program başlangıcında testten geçirilerek, seviyelerine göre sınıflara ayrılırlar. Genel İngilizce programında öğrenciler haftada 20 saat İngilizce ve 5 saat konuşma pratiği yaparlar. Haftalık programı görmek için lütfen tıklayınız. 

Akademik Hazırlık Programı (16-18 yaş)

İngilizce seviyesi iyi olan 16-18 yaş grubundaki öğrencilere yönelik olan Akademik Programda öğrenciler haftada 25 saat akademik hayata yönelik derslere katılırlar. Bu dersler, Kendini Tanımak, Kariyer Keşfi, Üniversiteye Hazırlık, Akademik İngilizce Becerileri, Üniversite Kampüs Turu’ndan oluşur. Ders programı için lütfen tıklayınız.

Girişimcilik (14-18 yaş)

İngilizce seviyesi iyi olan 16-18 yaş grubundaki öğrencilere yönelik olan programda öğrenciler haftada 25 saat girişimcilik dersleri alırlar. Ders programı için lütfen tıklayınız.

Konaklama

Öğrenciler okul kampüsünde çoğunlukla tek kişilik odalarda kalırlar. Banyo ve tuvaletler odalarla aynı katta ve yeterli sayıdadır. Pazartesi ve Cumartesi günleri arasında konaklama tam pansiyon esasına göredir. Pazar günleri brunch ve akşam yemeği verilmektedir.

Aktiviteler

Öğrenciler kampüsteki spor tesislerinden yararlanabilmektedirler. Programda öğleden sonraları ve akşamları birçok aktivite düzenlenmektedir: spor faaliyetleri, yetenek şovları, yarışmalar, takım oyunları, disko, karaoke, film, tiyatro.

Haftada bir tam gün ve üç yarım gün geziler düzenlenmektedir: Niagara Falls, Canada’s Wonderland, Wasaga Beach & Blue Mountain Village, Blue Jays Baseball Game, Casa Loma, Centre Island, Disco Boat Cruise, Disco Club, High Park, Royal Ontario Museum, St. Lawrence Market & Distillery, Toronto Harbourfront, Toronto Zoo vb.

Bazı geziler ekstra ücrete tabidir:

  • City Bus Tour,
  • Canoeing on Lake Ontario
  • Art Gallery of Ontario (AGO)
  • CN Tower
Transfer

Okulun belirlediği tarih ve saatlerde Toronto Havalimanı’ndan transfer hizmeti ücretsizdir. Diğer zamanlarda 80CAD/tek yön talep edilmektedir.

Video
Konum

Uçak bileti, cep harçlığı, sağlık sigortası, yurtdışı çıkış vergisi ve vize ücreti, okul fiyatına dahil değildir.
Detaylı bilgi için ofisimizi arayınız.
Servislerimiz ücretsizdir.

ÖNE ÇIKAN OKULLAR

Lessons

İletişim Formu

Formu tıklayın, bilgi almak istediğiniz konuyu seçin ve iletişim bilgilerinizi bırakın; biz sizi arayalım.
E-bülten kayıt