Pazartesi - Cuma
10:00 - 16:00

Bilgi almak için bizi arayın

The London School of English · Holland Park Gardens · 20+ yaş


1912 yılında kurulan The London School of English, Holland Park Gardens merkezinde 20 yaş ve üzeri genç profesyoneller için İş İngilizcesi, Hukuk İngilizcesi, Hukuk İngilizcesi Sınav Hazırlık kursları; 30 yaş ve üzeri deneyimli profesyoneller için Genel İngilizce ve İş İngilizcesi başta olmak üzere iş dünyasına yönelik spesifik alanlarda yoğun programlar sunmaktadır. Katılımcılar kayıttan itibaren ve programları tamamlandıktan sonraki üç ay boyunca, okulun online dil öğrenim platformundan ücretsiz olarak yararlanabilirler.
by g1711a81r66j30q
Free
0 Lessons

Danışmanlık ve kayıt hizmetlerimiz ücretsizdir. Detaylı bilgi için lütfen arayınız.

the-london-school-of-english

İngilizce

Londra, İngiltere

20 yaş ve üzeri

1912 yılında kurulan The London School of English, Holland Park Gardens merkezinde 20 yaş ve üzeri genç profesyoneller için İş İngilizcesi, Hukuk İngilizcesi, Hukuk İngilizcesi Sınav Hazırlık kursları; 30 yaş ve üzeri deneyimli profesyoneller için Genel İngilizce ve İş İngilizcesi başta olmak üzere iş dünyasına yönelik spesifik alanlarda yoğun programlar sunmaktadır. Katılımcılar kayıttan itibaren ve programları tamamlandıktan sonraki üç ay boyunca, okulun online dil öğrenim platformundan ücretsiz olarak yararlanabilirler.

Genel Bilgiler
Kurs Merkezi:Holland Park Gardens, Londra, İngiltere
Organizasyon:The London School of English
Yaş Grubu:20+ yaş
Sınıflar:Maksimum 10 kişilik
Konaklama:Aile yanı, rezidans, otel veya daire
Kayıt Ücreti:£40
Sigorta:£8,93/hafta
Eğitim

The London School of English Holland Park Gardens dil okulunda çeşitli eğitim programları sunulur:

Genel İngilizce (30+ yaş)
Programda maksimum 8 kişilik sınıflarda Genel İngilizce eğitimi verilmektedir. Programa katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin minimum pre-intermediate düzeyinde olması gerekmektedir. Eğitim her Pazartesi günü başlar. Katılımcılar aşağıdaki programlardan birini seçerler:

  • Haftada 22 saat grup dersi
  • Haftada 15 saat grup dersi + 15 saat bire bir eğitim

Örnek ders planını görmek için tıklayınız.

İş İngilizcesi (30+ yaş)
İş İngilizcesini geliştirmeye yönelik düzenlenen programda müzakere, toplantı ve sunum tekniklerine yönelik dersler verilmektedir. Grup dersleri maksimum 6 kişilik sınıflarda yapılır. Programa katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin minimum low intermediate düzeyinde olması gerekir.

  • Haftada 15 saat grup dersi
  • Haftada 30 saat grup dersi
  • Haftada 15 saat grup dersi + 15 saat bire bir eğitim

Örnek ders planını görmek için tıklayınız.

İş İngilizcesi (20-35 yaş)
Genç profesyonellerin İş İngilizcesini geliştirmeye yönelik düzenlenen programda müzakere, toplantı, iş görüşmesi ve sunum tekniklerine yönelik dersler verilmektedir. Grup dersleri maksimum 10 kişilik sınıflarda yapılır. Programa katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin minimum intermediate düzeyinde olması gerekir.

Sektöre Özel İngilizce
Sabahları Genel İngilizce veya İş İngilizcesi dersleri alan öğrenciler öğleden sonraları, farklı sektörlere yönelik seçtikleri konular hakkında ders alırlar. Dersler maksimum 8 kişilik sınıflarda yapılmaktadır. Programa katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin minimum low intermediate düzeyinde olması gerekmektedir.

  • Haftada 15 saat İş İngilizcesi veya Genel İngilizce grup dersi + 15 saat seçilen konunun bire bir eğitimi

Global Liderlik + İş İngilizcesi
Sabahları İş İngilizcesi dersi alan öğrenciler, öğleden sonraları uluslararası liderlik dersleri alırlar. Grup dersleri maksimum 6 kişilik sınıflarda yapılır. Programa katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin minimum upper intermediate düzeyinde olması gerekmektedir.

  • Haftada 15 saat İş İngilizcesi + 15 saat bire bir global liderlik eğitimi

İnsan Kaynakları İçin İngilizce
İnsan Kaynakları uzmanlarına yönelik düzenlenen programda haftada 30 saat eğitim verilir. İş görüşmeleri, performans değerlendirmeleri, personel ihtiyaçlarının değerlendirilmesi, eğitim programlarının planlanması gibi konular işlenmektedir. 1 haftalık periyotlar halinde düzenlenen programda sınıflar maksimum 6 kişiliktir. Programa katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin, minimum intermediate düzeyinde olması gerekmektedir.

Örnek ders planını görmek için tıklayınız.

Hukuk İngilizcesi (20-30 yaş)
Yeni mezun avukatlar veya 20-30 yaş arasındaki hukuk öğrencilerine yönelik düzenlenen programda haftada 24 saat eğitim verilmektedir. Öğrenciler resmi anlaşmalar, müzakere, örnek dosya çalışmaları, etkili iletişim ve hukuk terimlerini içeren eğitimler alırlar. 3 haftalık periyotlar halinde düzenlenen programda sınıflar maksimum 10 kişiliktir. Programa katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin, minimum intermediate düzeyinde olması gerekmektedir.

Örnek ders planını görmek için tıklayınız.

Hukuk İngilizcesi (30+ yaş)
Deneyimli avukatlara yönelik düzenlenen programda haftada 30 saat eğitim verilmektedir. Öğrenciler, örnek vaka çalışmalarıyla hukuk dilindeki becerilerini geliştirirler. 1 haftalık periyotlar halinde düzenlenen programda sınıflar maksimum 6 kişiliktir. Programa katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin minimum upper intermediate düzeyinde olması gerekmektedir.

Örnek ders planını görmek için tıklayınız.

TOLES (Test of Legal English Skills)
Uluslararası geçerliliği olan TOLES sınavına yönelik düzenlenen programda haftada 24 saat eğitim verilmektedir. Özellikle Hukuk İngilizcesi eğitim programı sonrası alınması tavsiye edilmektedir. Bir haftalık periyotlar halinde düzenlenen programda sınıflar maksimum 10 kişiliktir. Programa katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin minimum intermediate düzeyinde olması gerekmektedir.

Örnek ders planını görmek için tıklayınız.

Özel Ders
Her seviyeden öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik hazırlanan bire bir veya ikiye bir derslerdir. Dersler Skype aracılığıyla, online olarak da yapılabilmektedir. Programa katılan öğrenciler okulda minimum 15 saat, Skype programında ise minimum 5 saat özel ders alabilirler.

Aksan Düzeltme
İngilizce seviyesi iyi olan öğrenciler için, aksan ve ses çalışmalarını kapsayan bire bir derslerdir. Dersler Skype aracılığıyla online olarak da yapılabilmektedir. Programa katılan öğrenciler minimum 5 saat eğitim alırlar.

Genel İngilizce:£685/hafta (22 saat grup dersi)
£1805/hafta (15 saat grup dersi + 15 saat özel ders)
İş İngilizcesi (30+ yaş):£755/hafta (Haftada 15 saat grup dersi)
£1175/hafta (Haftada 30 saat grup dersi)
£2060/hafta (Haftada 15 saat grup dersi + 15 özel ders)
İş İngilizcesi (20-35 yaş):£1180/2 hafta
Sektöre Özel İngilizce:£1805/hafta (Haftada 15 saat Genel İngilizce grup dersi + 15 saat seçilen konu hakkında özel ders)
£2060/hafta (Haftada 15 saat İş İngilizcesi grup dersi + 15 saat seçilen konu hakkında özel ders)
Global Liderlik + İş İngilizcesi:£2645/hafta
İnsan Kaynakları İçin İngilizce:£1250/hafta
Hukuk İngilizcesi
(20-30 yaş):
£1770/3 hafta
Hukuk İngilizcesi
(30+ yaş):
£1250/hafta
TOLES:£590/hafta
£150 (Tercihe bağlı sınav ücreti)
Özel Ders:£87/saat (Bire Bir)
£100/saat (Bire Bir, 08:00-18:00 saatleri dışında geçerlidir.)
£60/saat (Bire Bir, Skype)
Aksan Düzeltme:£95/saat
£80/saat (Skype)
Konaklama

Aile yanı, rezidans, daire ve otel konaklama seçenekleri sunulmaktadır. Hafta içi öğle yemekleri okul tarafından verilmektedir.

Aile Yanı,
Tek Kişilik Oda:
Kahvaltı, Paylaşımlı Banyo
£185/hafta
Kahvaltı ve 3 Akşam Yemeği, Paylaşımlı Banyo
£225/hafta
Yarım Pansiyon, Paylaşımlı Banyo
£270/hafta
Kahvaltı, Özel Banyo
£260/hafta
Kahvaltı ve 3 Akşam Yemeği, Özel Banyo
£305/hafta
Prince Consort Village Residence, Tek Kişilik Oda: Yemek Hariç, Özel Banyo
£330/hafta (1-4 hafta)
£310/hafta (5+ hafta)
£20 (Temizlik Ücreti)
Konaklama Yerleştirme Ücreti:£60
Yaz Dönemi Konaklama Farkı:28 Haziran - 23 Ağustos 2020 tarihleri arasında haftalık £25 okul tarafından yaz farklı alınır.
Transfer

Ekstra ücret karşılığında Heathrow, Gatwick ve Stansted Havalimanı’ndan transfer hizmeti verilmektedir.

Transfer:Heathrow, Gatwick ve Stansted Havalimanları
£100/Gidiş
£90/Dönüş
Video
Konum

The London School of English Holland Park Gardens dil okulundan uçak bileti, cep harçlığı, sağlık sigortası, yurt dışı çıkış vergisi ve vize ücreti, okul fiyatına dahil değildir.
Detaylı bilgi için ofisimizi arayınız.
Servislerimiz ücretsizdir.

ÖNE ÇIKAN OKULLAR

Lessons

İletişim Formu

Formu tıklayın, bilgi almak istediğiniz konuyu seçin ve iletişim bilgilerinizi bırakın; biz sizi arayalım.
E-bülten kayıt