Pazartesi - Cuma
10:00 - 16:00

Bilgi almak için bizi arayın

Riversdown House · 18+ yaş


İngiltere’nin en köklü dil okullarından biri olan Riversdown House 1971 yılında kurulmuştur. Butik bir okul olan Riversdown House bünyesinde katılımcıların İngilizce seviyeleri baz alınarak, hedefleri doğrultusunda özel bir ders planı oluşturulup deneyimli öğretmenler aracılığıyla bire bir eğitim verilmektedir. Okulda Genel İngilizce eğitimine ek olarak satış, pazarlama, finans, teknoloji, insan kaynakları, yöneticilik ve araştırma gibi konuları içeren İş İngilizcesi dersleri de verilir.
by g1711a81r66j30q
Free
0 Lessons

Danışmanlık ve kayıt hizmetlerimiz ücretsizdir. Detaylı bilgi için lütfen arayınız.

riversdown house ingiltere dil okulu biltur

İngilizce

Southampton, İngiltere

18 yaş ve üzeri

İngiltere’nin en köklü dil okullarından biri olan Riversdown House 1971 yılında kurulmuştur. Butik bir okul olan Riversdown House bünyesinde katılımcıların İngilizce seviyeleri baz alınarak, hedefleri doğrultusunda özel bir ders planı oluşturulup deneyimli öğretmenler aracılığıyla bire bir eğitim verilmektedir. Okulda Genel İngilizce eğitimine ek olarak satış, pazarlama, finans, teknoloji, insan kaynakları, yöneticilik ve araştırma gibi konuları içeren İş İngilizcesi dersleri de verilir. Londra’nın güney batısında yer alan okul, Heathrow Havalimanı’na bir saat uzaklıktadır. 

Genel Bilgiler
Kurs Merkezi:Southampton, İngiltere
Organizasyon:Riversdown House
Yaş Grubu:18+ yaş
Okul kapasitesi:Toplam 10 kişilik
Konaklama:Kampüste konaklama
Sigorta:Okul tarafından sigorta hizmeti verilmemektedir.
Eğitim

Riversdown House tarafından çeşitli eğitim programları sunulur. Dersler 09:00-17:00 saatleri arasında yapılmaktadır. Program yoğunluğuna göre bire bir ders ve çalışma süreleri değişkenlik göstermektedir.

Hafta Arası Programı Pazartesi-Cuma günleri arasında, 1-4 haftalık kurs süresi boyunca programa katılım sağlanabilir.

Hafta Sonu Programı – Cumartesi ve/veya Pazar günlerinde 1 veya 2 günlük eğitim verilmektedir. Dileyen öğrenciler hafta arası verilen eğitime ek olarak hafta sonu da grup veya özel dersler alabilirler.

  • Çok Yoğun İngilizce (Günde 8 saat bire bir eğitim verilmektedir.)
  • Yoğun İngilizce (Günde 7 saat bire bir eğitim verilmektedir. Öğrenciler ayrıca günde 1 saat etüte katılırlar.)
  • Dinamik İngilizce (Günde 6 saat bire bir eğitim verilmektedir. Öğrenciler ayrıca günde 2 saat etüte katılırlar.)
  • Esnek İngilizce (Günde 5 saat bire bir eğitim verilmektedir. Öğrenciler ayrıca günde 3 saat etüte katılırlar.)

Örnek ders planını görmek için tıklayınız.

Hafta Arası Programı:Çok Yoğun İngilizce
£3295/5 gün
Yoğun İngilizce
£2995/5 gün
Dinamik İngilizce
£2695/5 gün
Esnek İngilizce
£2395/5 gün
Hafta Sonu Programı:Çok Yoğun İngilizce
£1095/gün
Yoğun İngilizce
£975/gün
Dinamik İngilizce
£855/gün
Esnek İngilizce
£735/gün
Konaklama

Katılımcılar kampüsteki duşlu-tuvaletli veya özel banyolu odalarda tam pansiyon esasına göre konaklarlar. Riversdown House ve Garswood bünyesindeki odalar kullanılmaktadır. Butik eğitim veren okul aynı anda toplam 10 katılımcıya konaklama hizmeti sunar. Ücretsiz çamaşır yıkama ve wifi hizmeti verilmektedir.

Katılımcılar ders sonrası okul kampüsünde yer alan tesislerden faydalanabilirler: 9 delikli golf sahası, 2 açık hava tenis kortu, 1 çim tenis kortu, sauna, açık yüzme havuzu, masa tenisi, bisiklet vb.

Hafta arası eğitim alıp hafta sonu programına katılmayan öğrenciler ekstra ücretli olarak (£150) Cumartesi günleri düzenlenen gezilere katılabilirler. Gezi ücretine konaklama da dahildir. Cumartesi günleri düzenlenen gezilere katılan başka bir öğrenci olmaması durumunda gezi ücretine £50 ilave edilmektedir.

Ekstra Geceleme:£120/gece
Transfer

Okulun belirlediği gün ve saatlerde Southampton, Bournemouth, Heathrow ve Gatwick Havalimanları’ndan ücretsiz transfer hizmeti verilmektedir.

Video
Konum

Riversdown House dil okulu programında dil okulunda uçak bileti, cep harçlığı, sağlık sigortası, yurt dışı çıkış vergisi ve vize ücreti okul fiyatına dahil değildir.
Detaylı bilgi için ofisimizi arayınız.
Servislerimiz ücretsizdir.

ÖNE ÇIKAN OKULLAR

Lessons

İletişim Formu

Formu tıklayın, bilgi almak istediğiniz konuyu seçin ve iletişim bilgilerinizi bırakın; biz sizi arayalım.
E-bülten kayıt