Pazartesi - Cuma
10:00 - 16:00

Bilgi almak için bizi arayın

Discovery Summer · Marymount School (Gündüzlü) · 8-13 yaş


Dünya çapındaki okullardan biri olan Marymount 1955’te uluslararası iş adamları ve diplomatların çocukları için kurulmuştur. Londra şehir merkezine 12 km uzaklıktaki seçkin bir yerleşim merkezinde yer alan okulda, Discovery Summer tarafından yaz okulu programları düzenlenmektedir. Kampüs öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek kapasiteye sahiptir. Kingston upon Thames kasabası, Marymount’a 15 dakika yürüme mesafesindedir. Discovery Summer Marymount School programına katılan öğrenciler, ders sonrası düzenlenen aktivitelerde İngiliz öğrencilerle birlikte İngilizce konuşma pratiği yapma fırsatı bulurlar.
by g1711a81r66j30q
Free
0 Lessons

*** Bu program 2021 yazında düzenlenmeyecektir. ***

TEK YETKİLİ

Danışmanlık ve kayıt hizmetlerimiz ücretsizdir.

discovery_logo175

İngilizce

Londra, İngiltere

8-13 yaş

Dünya çapındaki okullardan biri olan Marymount 1955’te uluslararası iş adamları ve diplomatların çocukları için kurulmuştur. Londra şehir merkezine 12km uzaklıktaki seçkin bir yerleşim merkezinde yer alan okulda, Discovery Summer tarafından yaz okulu programları düzenlenmektedir. Kingston upon Thames kasabası, Marymount’a 15 dakika yürüme mesafesindedir. Discovery Summer Marymount School programına katılan öğrenciler, ders sonrası düzenlenen aktivitelerde İngiliz öğrencilerle pratik yapma fırsatı bulurlar.

Discovery Summer tarafından hafta içi her gün 09:00-17:00 saatleri arasında düzenlenen programda sabahları İngilizce dersleri, öğleden sonraları ise aktiviteler ve geziler düzenlenmektedir. A1-C1 seviyelerinde İngilizce eğitimi verilmektedir. Dileyen öğrenciler ekstra ücretli olarak 10 ve 24 Temmuz tarihlerinde düzenlenen Trinity sınavına katılabilirler.

Discovery Summer görevlileri, öğrencileri her sabah Londra Gloucester Road Metro İstasyonu’ndan sabah 08:30’da alıp, akşamları saat 18:00’da yine aynı noktada velilere teslim ederler.

 

Genel Bilgiler
Kurs Merkezi:Marymount School, Londra, İngiltere
Organizasyon:Discovery Summer
Yaş Grubu:8-13 yaş
Sınıflar:Maksimum 12 kişilik
Eğitim:20 saat/hafta
Tarihler:
Süre:Minimum 1 hafta
Ücret:£835/hafta
Trinity Sınavı:£100

Haftalık örnek planı görmek için lütfen tıklayınız.

Not

Discovery Summer Marymount School yaz okulu programında %5 kardeş indirimi yapılmaktadır.

Video
Konum

Discovery Summer Marymount School (Gündüzlü) yaz okulu programında uçak bileti, cep harçlığı, sağlık sigortası, yurt dışı çıkış vergisi ve vize ücreti, okul fiyatına dahil değildir.
Detaylı bilgi için ofisimizi arayınız.
Servislerimiz ücretsizdir.

ÖNE ÇIKAN OKULLAR

Lessons

İletişim Formu

Formu tıklayın, bilgi almak istediğiniz konuyu seçin ve iletişim bilgilerinizi bırakın; biz sizi arayalım.
E-bülten kayıt