Pazartesi - Cuma
10:00 - 16:00

Bilgi almak için bizi arayın

Discovery Summer · Radley College · 11-17 yaş


1847 yılında kurulan Radley College, Oxford’un 8 km kuzeyindeki Radley kasabasında, Londra şehir merkezine bir saat uzaklıkta yer almaktadır. Öğrencilere sınırsız olanaklar sunan okul kampüsü, 325 hektarlık çok geniş bir araziye yayılmıştır. Radley College kampüsünde düzenlenen yaz okulu programında Genel İngilizce ve Cambridge sınav hazırlık eğitimi verilmektedir. Discovery Summer Radley College programına katılan öğrenciler, ders sonrası düzenlenen aktivitelerde İngiliz öğrencilerle pratik yapma fırsatı bulurlar.
by g1711a81r66j30q
Free
0 Lessons

TEK YETKİLİ

Paket ücretini öğrenmek için arayınız.

Danışmanlık ve kayıt hizmetlerimiz ücretsizdir.

discovery_logo175

İngilizce

Oxford, İngiltere

11-17 yaş

1847 yılında kurulan Radley College, Oxford’un 8km kuzeyindeki Radley kasabasında, Londra şehir merkezine bir saat uzaklıkta yer almaktadır. Öğrencilere sınırsız olanaklar sunan okul kampüsü, 325 hektarlık çok geniş bir araziye yayılmıştır.

Radley College kampüsünde düzenlenen yaz okulu programında Genel İngilizce ve Cambridge sınav hazırlık eğitimi verilmektedir. Discovery Summer Radley College programına katılan öğrenciler, ders sonrası düzenlenen aktivitelerde İngiliz öğrencilerle pratik yapma fırsatı bulurlar.

Genel Bilgiler
Kurs Merkezi:Radley College, Oxford, İngiltere
Organizasyon:Discovery Summer
Yaş Grubu:11-14 yaş (Junior)
14-17 yaş (Teens)
Sınıflar:Maksimum 12 kişi
İngilizce:22,5 saat/hafta
Konaklama:Okulda, tam pansiyon
Aktiviteler:Sportif ve sanatsal aktiviteler, geziler
Tarihler:Okul 8 Temmuz - 12 Ağustos 2020 tarihleri arasında açıktır.
Süre:Minimum 2 hafta
Ücret:£3000/2 hafta
£4500/3 hafta
£6000/4 hafta
Müzikal Eğitimi:£250/2 hafta (16 saat)
Cambridge FCE Hazırlık:£120/2 hafta (14-17 yaş)
Cambridge PET Hazırlık:£120/2 hafta (11-14 yaş)
Tenis:£90/hafta (2 ders)
Eskrim:£90/hafta (2 ders)
Trinity Sınavı:£100
Sigorta:Okul tarafından sigorta hizmeti verilmektedir.
Transfer:Okulun belirlediği tarihlerde transfer hizmeti ücretsizdir
Eğitim

Discovery Summer Radley College yaz okulu programına katılan öğrenciler, haftada 22,5 saat eğitim alırlar. Eğitim Genel İngilizce veya sınav hazırlık derslerine ek olarak proje bazlı workshop’ları kapsar.

Klasik programda sınıf içi derslerde Genel İngilizce eğitimi verilirken, dileyen öğrenciler Genel İngilizce derslerine alternatif olarak Cambridge FCE Hazırlık (14-17 yaş, minimum B2) veya Cambridge PET Hazırlık (11-14 yaş, minimum B1) derslerine de katılabilirler. Sınav hazırlık programı 8 – 15 Temmuz ve 22 – 29 Temmuz tarihleri arasında düzenlenir. Klasik programa katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin minimum A2 düzeyinde olması gerekmektedir.

Program dahilinde British Humour, Castle Constructors, Digital Photography, Maths Warriors, Game Design, Music Video gibi workshop’lar düzenlenir. Öğrenciler, ders sonrası düzenlenen aktivitelerde İngiliz öğrencilerle birlikte pratik yapma fırsatı bulurlar. Dileyen öğrenciler ekstra ücretli olarak 21, 28 Temmuz ve 4, 11 Ağustos tarihlerinde düzenlenen Trinity sınavlarına katılabilirler.

11-14 yaş grubu haftalık örnek planı görmek için lütfen tıklayınız.

14-17 yaş grubu haftalık örnek planı görmek için lütfen tıklayınız.

Konaklama

14-17 yaş grubundaki öğrenciler tek kişilik odalarda kalırlar. 11-14 yaş grubundaki öğrencilerin odaları tek kişilik bölmeler halindedir. Konaklama tam pansiyon esasına göredir. Duş ve tuvaletler katlarda ortak kullanımda, yeterli sayıdadır. Kız ve erkek öğrenciler ayrı binalarda kalırlar. Yemekler son derece kaliteli olup, yabancı kültürlerden gelen öğrencilerin alışkanlıklarına göre hazırlanmaktadır. Her dört öğrenciye bir görevli düşmektedir. Okulun ortak kullanım alanlarında, belirli saatlerde wi-fi hizmeti sunulur.

14-17 yaş grubu örnek oda görseli için tıklayınız.

11-14 yaş grubu örnek oda görselleri için tıklayınız. 1) 2)

Aktiviteler

Okulda öğleden sonraları çeşitli sosyal ve sportif aktiviteler yapılmaktadır: futbol, basketbol, voleybol, tenis, yüzme, masa tenisi, yoga, badminton, dans, kriket, karaoke, disko, tiyatro, sanat, squash vb. Dileyen öğrenciler ekstra ücretli olarak tenis ve eskrim dersi alabilirler.

Dileyen öğrenciler öğleden sonraları yapılan  aktivitelere alternatif olarak West End eğitmenleri tarafından düzenlenen ekstra ücretli müzikal tiyatro eğitimine katılabilirler. Toplam 16 saat süren 2 haftalık eğitim sonunda öğrenciler tarafından gösteri düzenlenir. 8-22 Temmuz ve 22 Temmuz – 5 Ağustos tarihleri arasında katılım sağlanabilir.

Haftada bir tam, bir yarım gün gezi düzenlenmektedir: Londra (Thames River, West End Musical, müzeler), Bristol (Science Center, SS Great Britain), Birmingham (Sea Life, Science Center), Oxford (şehir turu, punting), Thorpe Park, Warner Bros Studios (Harry Potter), Warwick Castle.

Transfer

Okulun belirlediği gün ve saatlerde Heathrow Havalimanı’ndan ücretsiz transfer hizmeti verilmektedir.

Not

Discovery Summer Radley College yaz okulu programında %5 kardeş indirimi uygulanmaktadır.

Video
Video
Konum

Discovery Summer Radley College yaz okulu programında uçak bileti, cep harçlığı, sağlık sigortası, yurtdışı çıkış vergisi ve vize ücreti okul fiyatına dahil değildir.
Detaylı bilgi için ofisimizi arayınız.
Servislerimiz ücretsizdir.

ÖNE ÇIKAN OKULLAR

Lessons

İletişim Formu

Formu tıklayın, bilgi almak istediğiniz konuyu seçin ve iletişim bilgilerinizi bırakın; biz sizi arayalım.
E-bülten kayıt