Pazartesi - Cuma
10:00 - 16:00

Bilgi almak için bizi arayın

Oxford Study Courses · Mid-IB · Boston · 17-18 yaş


Oxford Study Courses tarafından The Massachusetts Institute of Technology (MIT) kampüsünde Mid-IB  programları düzenlenmektedir. Harvard Üniversitesi kampüsünde konaklayan öğrenciler eğitimlerini MIT'de alırlar. 17-18 yaş grubuna yönelik hazırlanan Mid-IB programı matematik, kimya, fizik, biyoloji, İngilizce, ekonomi ve tarih gibi konuları kapsamakta ve IB eğitiminin birinci yılını tamamlamış öğrencilere yönelik düzenlenmektedir.
by g1711a81r66j30q
Free
0 Lessons

Danışmanlık ve kayıt hizmetlerimiz ücretsizdir. Detaylı bilgi için lütfen arayınız.

İngilizce

Boston, MA, Amerika

17-18 yaş

Oxford Study Courses tarafından The Massachusetts Institute of Technology (MIT) kampüsünde Mid-IB  programları düzenlenmektedir. Harvard Üniversitesi kampüsünde konaklayan öğrenciler eğitimlerini MIT’de alırlar. 17-18 yaş grubuna yönelik hazırlanan Mid-IB programı matematik, kimya, fizik, biyoloji, İngilizce, ekonomi ve tarih gibi konuları kapsamakta ve IB eğitiminin birinci yılını tamamlamış öğrencilere yönelik düzenlenmektedir.

Genel Bilgiler
Kurs Merkezi:MIT, Boston, MA, Amerika
Organizasyon:Oxford Study Courses
Yaş Grubu:17-18 yaş
Eğitim:15 saat/hafta
Konaklama:Okulda, hafta içi kahvaltı ve öğle yemeği
Aktiviteler:Sosyal aktiviteler ve geziler
Tarihler:Okul 30 Haziran - 19 Temmuz 2019 tarihleri arasında açıktır.
Süre:Minimum 1 hafta
Ücret:$2980/hafta
Kariyer Danışmanlık Hizmeti:$250/saat
Konu Danışmanlık Hizmeti:$220/saat
Üniversite Gezisi:$25/gezi
Ekstra Konaklama:$160/gece
Klimalı Oda:$35/gün
Depozito:$400/hafta
Sigorta:Okul tarafından sigorta hizmeti verilmemektedir.
Transfer:Okul tarafından havalimanı transfer hizmeti verilmemektedir.
Eğitim

17-18 yaş grubu öğrencilerin katıldığı Mid-IB programında sabah ve öğleden sonraları haftalık dersler seçilmektedir. Seçilen ana dersin sabahları haftada 15 saat eğitimi verilmektedir. Öğrenciler başvuru sırasında seçtikleri konulara ek olarak, o konular hakkında tekrar etmek istedikleri alanları belirtirler. IB müfredatının birinci yılı ve öğrencilerin eğitim almak istedikleri konular baz alınarak öğretmenler tarafından haftalık ders planı oluşturulmaktadır. Konular Standart Level (SL) ve Higher Level (HL) olarak ayrılmaktadır. Programa katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin minimum B2 düzeyinde olması gerekmektedir.

Sabah Dersleri
Ders seçeneklerini görmek için tıklayınız.

Öğleden Sonra Dersleri
Ders seçeneklerini görmek için tıklayınız.

Konaklama

Öğrenciler Harvard Üniversitesi kampüsünde tek kişilik odalarda konaklarlar. Duş ve tuvaletler katlarda ortak kullanımda, yeterli sayıdadır. Kız ve erkek öğrenciler ayrı bölümlerde kalırlar. Dileyen öğrenciler ekstra ücretli olarak klimalı odalardan faydalanabilirler. Öğrencilere hafta arası kahvaltı ve öğle yemeği verilmektedir. Akşam yemekleri ve hafta sonu öğünleri program ücretine dahil değildir.

Aktiviteler

Okulda öğleden sonraları çeşitli sosyal aktiviteler yapılmaktadır. Hafta arası seçilen derslere göre çeşitli yarım gün geziler ve programa minimum 2 hafta katılan öğrencilere yönelik hafta sonları tam gün geziler düzenlenir: Boston, Six Flags, Codzilla Boat Trip, History & Pizza turu vb.

Transfer

Okul tarafından kurs başlangıç ve bitiş tarihlerinde havalimanı transfer hizmeti verilmemektedir. Okul tarafından önerilen transfer şirketi hakkında bilgi almak için lütfen bizi arayın.

Video
Konum

Oxford Study Courses Boston yaz okulu programında uçak bileti, cep harçlığı, sağlık sigortası, yurt dışı çıkış vergisi ve vize ücreti, okul fiyatına dahil değildir.
Detaylı bilgi için ofisimizi arayınız.
Servislerimiz ücretsizdir.

ÖNE ÇIKAN OKULLAR

Lessons

İletişim Formu

Formu tıklayın, bilgi almak istediğiniz konuyu seçin ve iletişim bilgilerinizi bırakın; biz sizi arayalım.
E-bülten kayıt