Pazartesi - Cuma
10:00 - 16:00

Bilgi almak için bizi arayın

Oxford Study Courses · Mid-IB · Cambridge · 17-18 yaş


Oxford Study Courses tarafından Cambridge Üniversitesi kampüsünde Mid-IB  yaz okulu programları düzenlenir. IB eğitiminin birinci yılını tamamlamış 17-18 yaş grubu öğrencilere yönelik hazırlanan Mid-IB programı matematik, fizik, kimya, biyoloji, İngilizce, psikoloji, tarih, coğrafya ve ekonomi  konularını kapsamaktadır.
by g1711a81r66j30q
Free
0 Lessons

Danışmanlık ve kayıt hizmetlerimiz ücretsizdir. Detaylı bilgi için lütfen arayınız.

İngilizce

Cambridge, İngiltere

17-18 yaş

Oxford Study Courses tarafından Cambridge Üniversitesi kampüsünde Mid-IB  yaz okulu programları düzenlenir. IB eğitiminin birinci yılını tamamlamış 17-18 yaş grubu öğrencilere yönelik hazırlanan Mid-IB programı matematik, fizik, kimya, biyoloji, İngilizce, psikoloji, tarih, coğrafya ve ekonomi  konularını kapsamaktadır.

Genel Bilgiler
Kurs Merkezi:Cambridge Üniversitesi, Cambridge, İngiltere
Organizasyon:Oxford Study Courses
Yaş Grubu:17-18 yaş
Eğitim:17,5 saat/hafta
Konaklama:Okulda. Hafta içi kahvaltı ve öğle yemeği
Aktiviteler:Sosyal aktiviteler ve geziler
Tarihler:Okul 30 Haziran - 2 Ağustos 2019 tarihleri arasında açıktır.
Süre:Minimum 1 hafta
Ücret:£1800/hafta
£560/hafta (ekstra konu)
£280/hafta (seçmeli Ders)
Londra Gezisi:£50
Thorpe Park:£85
Özel Ders:£150/saat
Kariyer Danışmanlık Hizmeti:£200/saat
Ekstra Geceleme:£100/gece
Depozito:£250/hafta
Sigorta:Okul tarafından sigorta hizmeti verilmemektedir.
Transfer:Okul tarafından havalimanı transfer hizmeti verilmemektedir.
Eğitim

17-18 yaş grubu öğrencilerin katıldığı Mid-IB programında haftada 17,5 saat seçilen konunun (Sabah Dersleri) eğitimi verilmektedir. Dileyen öğrenciler ekstra ücretli olarak ikinci bir konu (Öğleden Sonra Dersleri) seçip haftada 8 saat eğitimini alabilirler. Ayrıca ekstra ücretli olarak haftada 4 saat beceri dersleri (Skills Option), birebir özel dersler ve danışmanlık hizmetleri alınabilmektedir. Öğrenciler başvuru sırasında seçtikleri konulara ek olarak, o konular hakkında tekrar etmek istedikleri alanları belirtirler. IB müfredatının birinci yılı ve öğrencilerin eğitim almak istedikleri konular baz alınarak öğretmenler tarafından haftalık ders planı oluşturulmaktadır. Konular Standart Level (SL) ve Higher Level (HL) olarak ayrılabilmektedir. Programa katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin minimum B2 düzeyinde olması gerekmektedir.

Sabah Dersleri
Ders seçeneklerini görmek için tıklayınız.

Öğleden Sonra Dersleri & Skill Options
Ders seçeneklerini görmek için tıklayınız.

Konaklama

Öğrenciler Cambridge Üniversitesi kampüsünde yer alan Emmanuel College bünyesindeki tek kişilik odalarda kalırlar. Duş ve tuvaletler katlarda ortak kullanımda, yeterli sayıdadır. Kız ve erkek öğrenciler ayrı bölümlerde konaklarlar. Fiyata hafta içi kahvaltı ve öğle yemeği dahildir. Akşam yemekleri ve hafta sonu öğünleri fiyata dahil değildir.

Aktiviteler

Okulda öğleden sonraları çeşitli aktiviteler düzenlenmektedir: futbol, basketbol, voleybol, yüzme, bowling, punting, barbekü, karaoke, Cambridge turu vb. Aktiviteler için okul tarafından günlük önerilen tutar £10’dur.

Aktivitelere ek olarak ekstra ücretli Londra ve Thorpe Park gezileri düzenlenmektedir.

Transfer

Okul tarafından kurs başlangıç ve bitiş tarihlerinde havalimanı transfer hizmeti verilmemektedir. Okul tarafından önerilen transfer şirketi hakkında bilgi almak için lütfen bizi arayın.

Video
Konum

Oxford Study Courses Cambridge yaz okulu programında uçak bileti, cep harçlığı, sağlık sigortası, yurt dışı çıkış vergisi ve vize ücreti, okul fiyatına dahil değildir.
Detaylı bilgi için ofisimizi arayınız.
Servislerimiz ücretsizdir.

ÖNE ÇIKAN OKULLAR

Lessons

İletişim Formu

Formu tıklayın, bilgi almak istediğiniz konuyu seçin ve iletişim bilgilerinizi bırakın; biz sizi arayalım.
E-bülten kayıt