Pazartesi - Cuma
10:00 - 16:00

Bilgi almak için bizi arayın

SBC · Eton College · 13-16 yaş


1440 yılında kurulmuş olan Eton College'ın mezunları arasında George Orwell, John Maynard Keynes ve David Cameron gibi bilim insanları, ünlü yazarlar ve 20 İngiltere başbakanı bulunmaktadır. Okul, Londra’nın merkezine bir saat uzaklıktadır. British Council denetimleri baz alınarak El Gazette tarafından yapılan sıralamada, Summer Boarding Courses (SBC) İngiltere'nin en iyi yaz okulu programlarından biri seçilmiştir. SBC tarafından Eton College kampüsünde İngilizce, sosyal bilimler, liderlik, matematik ve STEM dersleri içeren yaz okulu programları düzenlenmektidir.
by g1711a81r66j30q
Free
0 Lessons

Danışmanlık ve kayıt hizmetlerimiz ücretsizdir. Detaylı bilgi için lütfen arayınız.

SBC Eton College Logo

İngilizce

Windsor, İngiltere

13-16 yaş

1440 yılında kurulmuş olan Eton College’ın mezunları arasında George Orwell, John Maynard Keynes ve David Cameron gibi bilim insanları, ünlü yazarlar ve 20 İngiltere başbakanı bulunmaktadır. Okul, Londra’nın merkezine bir saat uzaklıktadır. British Council denetimleri baz alınarak El Gazette tarafından yapılan sıralamada, Summer Boarding Courses (SBC) İngiltere’nin en iyi yaz okulu programlarından biri seçilmiştir. SBC tarafından Eton College kampüsünde İngilizce, sosyal bilimler, liderlik, matematik ve STEM dersleri içeren yaz okulu programları düzenlenmektedir.

Genel Bilgiler
Kurs Merkezi:Eton College, Windsor, İngiltere
Organizasyon:Summer Boarding Courses
Yaş Grubu:13-16 yaş
Sınıflar:Maksimum 15 kişilik
Eğitim:25 saat/hafta
Konaklama:Okulda, tam pansiyon
Aktiviteler:Sportif ve sanatsal aktiviteler, geziler
Tarihler:4 Temmuz - 18 Temmuz 2020
Süre:2 hafta
Ücret:£4000
Sigorta:Okul tarafından sigorta hizmeti verilmemektedir
Transfer:£90/tek yön (Heathrow Havalimanı)
Eğitim

SBC Eton College programına katılan öğrenciler haftada 15 saat aşağıdaki konulardan birinin eğitimini alırlar. Seçilen konuya ek olarak haftada 10 saat liderlik eğitimi verilir. Programa katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin minimum intermediate düzeyinde olması gerekmektedir.

General English
Dinleme, konuşma, okuma ve yazma alanlarındaki tüm seviyelerde Genel İngilizce eğitimi verilmektedir. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Mathematics
Matematik ve uygulamalı matematik alanında algoritmalar, kompleks sayılar, fibonacci, altın oran, istatistik ve kinematik konuları hakkında dersler verilir. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Humanities
Sanat, tarih, siyaset ve felsefe konuları hakkında dersler verilir. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

STEM
Bilim, teknoloji, mühendislik ve matematik konuları hakkında proje bazlı dersler verilir. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Konaklama

Öğrenciler tek kişilik odalarda tam pansiyon esasına göre konaklarlar. Duş ve tuvaletler katlarda ortak kullanımda, yeterli sayıdadır. Kız ve erkek öğrenciler ayrı binalarda kalırlar.

Aktiviteler

Okulda öğleden sonraları ve akşamları çeşitli sosyal ve sportif aktiviteler yapılmaktadır: futbol, voleybol, yüzme, badminton, dans, tiyatro vb.

Kurs süresi boyunca 3 tam gün gezi düzenlenir: Londra (The Houses of Parliament, Trafalgar Square, Big Ben, London Eye, The British Museum) Windsor, Oxford, Thorpe Park.

Transfer

Okul tarafından ekstra ücret karşılığında Heathrow Havalimanı’ndan transfer hizmeti verilmektedir.

Konum

SBC Eton College programında uçak bileti, cep harçlığı, sağlık sigortası, yurt dışı çıkış vergisi ve vize ücreti, okul fiyatına dahil değildir.
Detaylı bilgi için ofisimizi arayınız.
Servislerimiz ücretsizdir.

ÖNE ÇIKAN OKULLAR

Lessons

İletişim Formu

Formu tıklayın, bilgi almak istediğiniz konuyu seçin ve iletişim bilgilerinizi bırakın; biz sizi arayalım.
E-bülten kayıt