Pazartesi - Cuma
10:00 - 16:00

Bilgi almak için bizi arayın

SBC · Oxford · 15-17 yaş


British Council denetimleri baz alınarak El Gazette tarafından yapılan sıralamada, SBC (Summer Boarding Courses) İngiltere'nin en iyi yaz okulu programlarından biri olarak seçilmiştir. SBC tarafından dünyaca ünlü University of Oxford kampüsünde 15-17 yaş grubu öğrencilere yönelik akademik yaz okulu programları düzenlemektedir. Genel İngilizce, işletme & liderlik, mühendislik, tıp, politika & ekonomi ve doğa bilimleri eğitiminin sunulduğu programa katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin iyi düzeyde olması gerekmektedir.
by g1711a81r66j30q
Free
0 Lessons

Danışmanlık ve kayıt hizmetlerimiz ücretsizdir. Detaylı bilgi için lütfen arayınız.

SBC Oxford College Logo

İngilizce

Oxford, İngiltere

15-17 yaş

British Council denetimleri baz alınarak El Gazette tarafından yapılan sıralamada, SBC (Summer Boarding Courses) İngiltere’nin en iyi yaz okulu programlarından biri olarak seçilmiştir. SBC tarafından dünyaca ünlü University of Oxford kampüsünde 15-17 yaş grubu öğrencilere yönelik akademik yaz okulu programları düzenlenmektedir. Genel İngilizce, işletme & liderlik, mühendislik, tıp, politika & ekonomi ve doğa bilimleri eğitiminin sunulduğu programa katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin iyi düzeyde olması gerekmektedir.

Genel Bilgiler
Kurs Merkezi:University of Oxford, İngiltere
Organizasyon:Summer Boarding Courses
Yaş Grubu:15-17 yaş
Sınıflar:Maksimum 15 kişilik
Eğitim:20 saat/hafta
Konaklama:Okulda, tam pansiyon
Aktiviteler:Sportif ve sanatsal aktiviteler, geziler
Tarihler:Okul 6 Temmuz - 17 Ağustos 2020 tarihleri arasında açıktır.
Süre:2, 4 veya 6 hafta
Ücret:£4400/2 hafta
£8400/4 hafta
£12000/6 hafta
Sigorta:Okul tarafından sigorta hizmeti verilmemektedir.
Transfer:£90/tek yön (Heathrow Havalimanı)
Eğitim

SBC Oxford programına katılan öğrenciler haftada 20 saat aşağıdaki konulardan birinin eğitimini alırlar. Programa katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin minimum intermediate düzeyinde olması gerekmektedir.

Genel İngilizce
Genel ve Akademik İngilizce seviyelerini ilerletmek isteyen öğrenciler için sunulan bir programdır. İnteraktif dersler ve workshoplarla,  İngilizce kelime ve dilbilgisi arttırılarak bu becerilerin akademik olarak etkin şekilde kullanılması hedeflenir. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Business & Leadership
İşletme, ekonomi, finans ve pazarlama gibi alanlarda proje bazlı eğitim verilir. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Engineering
Mühendislik, robotik, sürdürülebilir enerji ve fizik gibi alanlara yönelik uygulamalı dersler verilir. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Medicine
Tıp, UKCAT, halk sağlığı, etik, nörobilim, hasta bakımı ve ilk yardım gibi alanlarda proje bazlı dersler verilir. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Natural Sciences
Biyoloji, fizik ve kimya alanlarında proje bazlı dersler verilir. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Politics & Enocomy
Demokrasi, referandum, mikro & makro ekonomi, seçim kampanyaları, sunum ve araştırma tekniklerine yönelik dersler verilir. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Konaklama

Öğrenciler University of Oxford kampüsünde yer alan Wycliffe Hall, University College ve Wychwood bünyesindeki paylaşımlı odalarda tam pansiyon esasına göre konaklarlar. Duş ve tuvaletler katlarda ortak kullanımda, yeterli sayıdadır. Kız ve erkek öğrenciler ayrı bölümlerde kalırlar.

Aktiviteler

Okulda öğleden sonraları ve akşamları çeşitli sosyal ve sportif aktiviteler yapılmaktadır: futbol, basketbol, tenis, yüzme, yoga, fitness, fotoğrafçılık, çizim, dans, müze gezileri, disko & sinema gecesi, capture the flag, the big chill, celidih dance.

İki haftalık kurs süresi boyunca 3 tam gün, dört haftalık kurs süresi boyunca 5 tam gün gezi düzenlenir: Londra (Kew Gardens, West End Show, Maritime Greenwich, Thames River, Covent Garden, Natural History Museum, The Science Museum, Victoria and Albert Museum), Brighton, Bristol, Cambridge, Bath.

Transfer

Okul tarafından ekstra ücret karşılığında Heathrow Havalimanı’ndan transfer hizmeti verilmektedir.

Konum

SBC Oxford programında uçak bileti, cep harçlığı, sağlık sigortası, yurt dışı çıkış vergisi ve vize ücreti, okul fiyatına dahil değildir.
Detaylı bilgi için ofisimizi arayınız.
Servislerimiz ücretsizdir.

ÖNE ÇIKAN OKULLAR

Lessons

İletişim Formu

Formu tıklayın, bilgi almak istediğiniz konuyu seçin ve iletişim bilgilerinizi bırakın; biz sizi arayalım.
E-bülten kayıt