Pazartesi - Cuma
10:00 - 16:00

Bilgi almak için bizi arayın

SBC · Wellington College · 13-16 yaş


1859 yılında kurulan Wellington College, Heathrow Havalimanı'na 30 dakika uzaklıkta yer alan Berkshire'da bulunmaktadır. British Council denetimleri baz alınarak El Gazette tarafından yapılan sıralamada, SBC (Summer Boarding Courses) İngiltere'nin en iyi yaz okulu programlarından biri olarak seçilmiştir. SBC tarafından Wellington College kampüsünde Genel İngilizce, işletme, matematik, mühendislik, bilim ve IB hazırlık derslerine ek olarak liderlik eğitimi verilir.
by g1711a81r66j30q
Free
0 Lessons

Danışmanlık ve kayıt hizmetlerimiz ücretsizdir. Detaylı bilgi için lütfen arayınız.

SBC Wellington College Logo

İngilizce

Berkshire, İngiltere

13-16 yaş

1859 yılında kurulan Wellington College, Heathrow Havalimanı’na 30 dakika uzaklıkta yer alan Berkshire’da bulunmaktadır. British Council denetimleri baz alınarak El Gazette tarafından yapılan sıralamada, SBC (Summer Boarding Courses) İngiltere’nin en iyi yaz okulu programlarından biri olarak seçilmiştir. SBC tarafından Wellington College kampüsünde Genel İngilizce, işletme, matematik, mühendislik, bilim ve IB hazırlık derslerine ek olarak liderlik eğitimi verilir.

Genel Bilgiler
Kurs Merkezi:Wellington College, Berkshire, İngiltere
Organizasyon:Summer Boarding Courses
Yaş Grubu:13-16 yaş
Sınıflar:Maksimum 15 kişilik
Eğitim:25 saat/hafta
Konaklama:Okulda, tam pansiyon
Aktiviteler:Sportif ve sanatsal aktiviteler, geziler
Tarihler:Okul 13 Temmuz - 10 Ağustos 2020 tarihleri arasında açıktır.
Süre:2 hafta
Ücret:£3600/2 hafta
£6800/4 hafta
Sigorta:Okul tarafından sigorta hizmeti verilmemektedir.
Transfer:£50/tek yön (Heathrow Havalimanı)
Eğitim

SBC Wellington College programına katılan öğrenciler haftada 15 saat aşağıdaki konulardan birinin eğitimini alırlar. Seçilen konuya ek olarak haftada 10 saat liderlik eğitimi verilir.

General English
Dinleme, konuşma, okuma ve yazma alanlarındaki tüm seviyelerde Genel İngilizce eğitimi verilmektedir. Programa katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin minimum intermediate düzeyinde olması gerekmektedir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Mathematics
Matematik ve uygulamalı matematik alanında algoritmalar, kompleks sayılar, fibonacci, altın oran, istatistik ve kinematik konuları hakkında dersler verilir. Programa katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin minimum intermediate düzeyinde olması gerekmektedir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Business
İşletme, pazarlama, finans, iş planı oluşturma, SWOT analizi ve sunum tekniklerine yönelik proje bazlı dersler verilir. Programa katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin minimum intermediate düzeyinde olması gerekmektedir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Introduction to Engineering
Mühendisliğe giriş, matematik, termodinamik, araştırma ve sunum tekniklerine yönelik proje bazlı dersler verilir. Programa katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin minimum intermediate düzeyinde olması gerekmektedir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Introduction to IB
Fen bilimleri, sosyal bilimler, matematik, sanat teknoloji konularında dersler verilir. Programa katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin minimum intermediate düzeyinde olması gerekmektedir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Sciences
Fizik, kimya, biyoloji dersleri hakkında proje bazlı eğitim verilir. Programa katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin minimum intermediate düzeyinde olması gerekmektedir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Konaklama

Öğrenciler tek veya çift kişilik odalarda tam pansiyon esasına göre konaklarlar. Duş ve tuvaletler katlarda ortak kullanımda, yeterli sayıdadır. Kız ve erkek öğrenciler ayrı binalarda kalırlar.

Aktiviteler

Okulda öğleden sonraları ve akşamları çeşitli sosyal ve sportif aktiviteler yapılmaktadır: futbol, voleybol, badminton, capture the flag, fotoğraf yarışması, disko gecesi, film gecesi vb.

Kurs süresi boyunca 3 tam gün gezi düzenlenir: Londra (The Houses of Parliament, Trafalgar Square, Big Ben, London Eye, The British Museum) Oxford, Thorpe Park.

Transfer

Okul tarafından ekstra ücret karşılığında Heathrow Havalimanı’ndan transfer hizmeti verilmektedir.

Konum

SBC Wellington College programında uçak bileti, cep harçlığı, sağlık sigortası, yurt dışı çıkış vergisi ve vize ücreti, okul fiyatına dahil değildir.
Detaylı bilgi için ofisimizi arayınız.
Servislerimiz ücretsizdir.

ÖNE ÇIKAN OKULLAR

Lessons

İletişim Formu

Formu tıklayın, bilgi almak istediğiniz konuyu seçin ve iletişim bilgilerinizi bırakın; biz sizi arayalım.
E-bülten kayıt