Pazartesi - Cuma
10:00 - 16:00

Bilgi almak için bizi arayın

Wimbledon School of English ​· Online Yaz Okulu · 9-17 yaş


İngiltere’nin en köklü dil okullarından biri olan Wimbledon School of English 1964 yılında kurulmuştur. Wimbledon School of English, EL Gazette tarafından British Council denetimleri baz alınarak yapılan sıralamada İngiltere’nin en iyi dil okullarından biri olarak seçilmiştir. Londra’nın güney batısında yer alan okul, şehir merkezine 20 dakika uzaklıktadır. Okulda Genel İngilizce eğitimine ek olarak İş İngilizcesi, Cambridge Sınav Hazırlık, IELTS Sınav Hazırlık, Hukuk İngilizcesi ve Tatil Kursu programları düzenlenmektedir.
by g1711a81r66j30q
Free
0 Lessons

Danışmanlık ve kayıt hizmetlerimiz ücretsizdir. Detaylı bilgi için lütfen arayınız.

wimbledon-logo

İngilizce

Londra, İngiltere

8-17 yaş

İngiltere’nin en köklü dil okullarından biri olan Wimbledon School of English 1964 yılında kurulmuştur. Wimbledon School of English, EL Gazette tarafından British Council denetimleri baz alınarak yapılan sıralamada İngiltere’nin en iyi dil okullarından biri olarak seçilmiştir. Londra’nın güney batısında yer alan okul, şehir merkezine 20 dakika uzaklıktadır. 

Wimbledon School of English tarafından düzenlenen online yaz okulu programına öğrenciler birer haftalık sürelerle katılabilirler. 8-17 yaş grubu öğrenciler için düzenlenen programda Genel İngilizce eğitimi, İngilizce seviyesi iyi olan 14-17 yaş grubu için düzenlenen programda ise Liderlik eğitimi verilir. Haftada 15 ders eğitim verilen programda çeşitli aktivite ve workshoplar düzenlenir. Dersler ve aktiviteler hafta arası her gün, 08:15-13:00 saatleri arasında düzenlenir. Program başlangıç tarihinden önce öğrenciye gönderilen online test aracılığıyla öğrencinin seviyesi hakkında ders öncesi genel bir bilgi edinilir. Programı tamamlayan öğrencilere sertifika ve kurs raporu verilir.

Genel Bilgiler
Organizasyon:Wimbledon, Londra, İngiltere
Yaş Grubu:Genel İngilizce
8-17 yaş
Liderlik
14-17 yaş
Dersler:Maksimum 14 kişilik
Eğitim:Haftada 15 ders
Seviye:Genel İngilizce
A2-C1
Liderlik
B2 ve üzeri
Süre:Minimum 1 hafta
Tarihler:Programa 15 Haziran - 21 Ağustos 2020 tarihleri arasında katılım sağlanabilir.
Zaman Aralığı:Hafta arası, 08:15-13:00 saatleri arasında eğitim verilmektedir.
Ücret:£190/hafta
Özel Ders:£225/5 ders (Grup derslerine ek olarak alınabilir.)
Kayıt Ücreti:£30
Eğitim

Öğrenciler aşağıdaki 2 farklı programdan birine katılabilirler. Seçilen konunun 08:15-10:20 saatleri arasında haftada 10 ders eğitimi verilir.

  • Genel İngilizce (8-17 yaş)
  • Liderlik (14-17 yaş)

Derslerden sonra 10:30-11:20 saatleri arasında öğrenciler tarafından seçilebilecek aşağıdaki konular hakkında workshop’lar düzenlenir:

  • Gazetecilik
  • Film Yapımcılığı & Sosyal Medya
  • Modern Gençlik Kültürü
  • Münazara, Topluluk Önünde Konuşma ve Sunum Teknikleri
  • Spor Dili

Program dahilinde ayrıca 12:00-13:00 saatleri arasında spor ve kültürel kulüpler düzenlenir. Örnek ders programını aşağıda bulabilirsiniz.

Wimbledon School of English - Sample Timetable

ÖNE ÇIKAN OKULLAR

Lessons

İletişim Formu

Formu tıklayın, bilgi almak istediğiniz konuyu seçin ve iletişim bilgilerinizi bırakın; biz sizi arayalım.
E-bülten kayıt