Pazartesi - Cuma
10:00 - 16:00

Bilgi almak için bizi arayın

Courses

 • St Clare’s Oxford · Online Akademik Program · 13-18 yaş

  0 Lessons in

  1953 yılında kurulan ve akademik yılda IB eğitimi veren St Clare’s Oxford, İngiltere’nin önde gelen eğitim kurumlarından biridir. Okul tarafından IB Introduction, Business & Leadership in Oxford  ve Young Leaders online eğitim programları sunulur.

 • Frances King School of English ​· Online İngilizce Eğitimi · Grup Dersi · 16+ yaş

  0 Lessons

  Frances King School of English tarafından düzenlenen eğitim programlarına minimum birer haftalık süreyle katılım sağlanabilir. Program dahilinde öğrenciler Genel İngilizce veya  IELTS Hazırlık eğitimi alabilirler. Program başlangıç tarihinden önce öğrenciye gönderilen online test aracılığıyla öğrencinin seviyesi hakkında ders öncesi genel bir bilgi edinilir. Programı tamamlayan öğrencilere sertifika ve kurs raporu verilir.

 • Frances King School of English ​· Online İngilizce Eğitimi · Grup Dersi · 8-17 yaş

  0 Lessons

  Frances King School of English tarafından düzenlenen online İngilizce eğitim programına öğrenciler minimum birer haftalık sürelerle katılabilirler. Kurs süresince günde 1 saat olmak üzere, maksimum 10 kişilik gruplarla haftada 5 saat eğitim verilir. Program başlangıç tarihinden önce öğrenciye gönderilen online test aracılığıyla öğrencinin seviyesi hakkında ders öncesi genel bir bilgi edinilir. Programı tamamlayan öğrencilere sertifika ve kurs raporu verilir.

 • Academic Summer · Online Akademik Program · Özel Ders · 15-18 yaş

  0 Lessons

  Academic Summer, 15-18 yaş grubu öğrencilere yönelik akademik derslerin verildiği online eğitim programları düzenlemektedir. Öğrenciler program dahilinde fizik, kimya, biyoloji, matematik, sanat, ekonomi, tarih, edebiyat ve sunum tekniklerine yönelik dersler alabilirler.  Programa katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin minimum B2 düzeyinde olması gerekmektedir.

 • Summer Discovery · UCLA · Online Pre-College Programı · Grup Dersi · 14-18 yaş

  0 Lessons

  Online UCLA yaz okulu programında Decoding the Criminal Mind, Game Changers in Modern Business, Digital Marketing & Social Media, Innovation in the Music Business, Sports Business ve Business of Entertainment dersleri verilir. Programa katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin iyi düzeyde olması gerekmektedir.

 • Whitgift Summer School · Online Yaz Okulu · 11-16 yaş

  0 Lessons in

  1596 yılında kurulan Whitgift School, İngiltere’nin önde gelen okullarından biridir. Online yaz okulu dahilinde öğrenciler English for International Education, Academic Skills in English ve Pre-IB programlarından birini seçerler.

 • University of the Arts London · Online Sanat Programları · 11-18 yaş

  0 Lessons

  Avrupa’nın en ünlü sanat okullarından biri olan University of the Arts London (UAL), 100′den fazla ülkeden 19.000 öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Central Saint Martins fakültesi bünyesinde 11-13, 14-17 ve 16-18 yaş grupları için moda tasarımı, portfolio hazırlığı, animasyon, kostüm tasarımı, illüstrasyon, dijital tasarım ve grafik tasarımı gibi bir çok sanat programı sunulmaktadır.

 • University of Toronto · Online Pre-College Programı · 15-18 yaş

  0 Lessons

  1827 yılında kurulan University of Toronto, 17 fakülte, 13 hastane ve 19 enstitüden oluşmaktadır. Dünyaca ünlü üniversitenin mezunları arasında dört başbakan ve 6 Nobel ödüllü bilim insanı bulunur. Yaz aylarında 15-17 yaş grubu için Global Citizenship Challenge, 15-18 yaş grubu için Discussions Without Borders, IELTS Online Intensive 1 ve IELTS Online Intensive 2 programları sunulur.

 • Oxford Royale Academy · Online Pre-College Programı · 13-18 yaş

  0 Lessons in

  Oxford Royale Academy, 13-18 yaş grubu öğrencileri için akademik online programlar düzenlemektedir. Tıp, Politika ve Uluslararası İlişkiler, Hukuk, Kimya, Mühendislik, Matematik ve Ekonomi gibi bir çok dersin sunulduğu programa katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin iyi düzeyde olması gerekmektedir.

 • Immerse Education ​· Online Pre-College Programı · Grup ve Özel Ders · 13-18 yaş

  0 Lessons in

  Immerse Education, 13-18 yaş grubu öğrencileri için akademik online programlar düzenlemektedir. Mimarlık, bioloji, işletme, kimya, bilgisayar, yazım, ekonomi, mühendislik, İngiliz edebiyatı, tarih, uluslararası ilişkiler, hukuk, matematik, tıp, felsefe, fizik ve psikoloji gibi derslerin sunulduğu programa katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin iyi düzeyde olması gerekmektedir.

İletişim Formu

Formu tıklayın, bilgi almak istediğiniz konuyu seçin ve iletişim bilgilerinizi bırakın; biz sizi arayalım.
E-bülten kayıt