Pazartesi - Cuma
09:00 - 17:00

Bilgi almak için bizi arayın

İngiltere

İngiltere'nin en köklü okullardan biri olan Westminster School, Londra şehir merkezinde yer almaktadır. Okul, Westminster Abbey ve Parlemento Binası'na çok yakındır. Twin tarafından düzenlenen yaz okulu programında, öğrenciler İngilizce eğitimine ek olarak Londra'nın tarihi ve turistik yerlerini görme ve İngiliz kültürünü yakında tanıma fırsatı bulurlar.
DETAYLI BİLGİ
1976 yılında kurulan English in Chester İngiltere'nin kuzey batısında bulunan tarihi Chester şehrinde bulunmaktadır. Şehir İngiltere'nin liman kenti olan Liverpool'a 45 dakika uzaklıktadır. British Council tarafından tam zamanlı eğitim iznine sahip olan okul, EL Gazette tarafından da tanınmaktadır.
DETAYLI BİLGİ
28 yıllık tecrübeye sahip olan EC English, Brighton'daki yıl boyunca açık olan merkezinde her seviyeden öğrenciye hizmet vermektedir. Yetişkinlere, İngilizce öğrenmenin yanı sıra farklı kültürleri tanıma imkanı sağlayan organizasyonun tüm merkezleri modern teknolojiyle donatılmıştır. EC English, bulunduğu ülkenin tüm eğitim akreditasyonuna sahiptir.
DETAYLI BİLGİ
1432 yılında kurulan Sevenoaks School, İngiltere’nin en önde gelen IB okullarından biridir. Sevenoaks'ta yer alan okul, Gatwick Havalimanı'na 30 dakika, Heathrow Havalimanı'na ise bir saat uzaklıktadır. Programa katılan öğrenciler eleştirel düşünce, sosyal girişimcilik, yaratıcılık ve çalışma tekniklerine yönelik dersler alırlar. Sevenoaks School yaz okulu programına katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin iyi düzeyde olması gerekmektedir.
DETAYLI BİLGİ
CATS College Cambridge, dünyaca ünlü üniversite şehri Cambridge’in merkezinde yer almaktadır. Okul tarafından 15 yaş ve üzeri öğrencilere yönelik STEM (bilim, teknoloji, mühendislik, matemaik) eğitimini içeren yaz okulu programları düzenlenmektedir. Programa katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin iyi düzeyde olması gerekmektedir.
DETAYLI BİLGİ
1955 yılında kurulan Bell, İngiltere'nin ileri gelen okullarında 1 milyondan fazla öğrenciye ev sahipliği yapmıştır. Ünlü eğitim kurumu, Berkshire'da yer alan tarihi Wellington College kampüsünde 12-17 yaş grubu öğrencilere yönelik İngilizce yaz okulu programları düzenlemektedir. Öğrenciler Summer Explorer programında Genel İngilizce, Young Business Leaders programında ise İş İngilizcesi, işletme ve finans dersleri alırlar. 
DETAYLI BİLGİ
1600 yılında kurulan Whitgift School, İngiltere’nin önde gelen okullarından biridir. Güney Londra’da yer alan kampüs Gatwick Havalimanı'na 30 dakika, Heathtrow Havalimanı'na ise bir saat uzaklıktadır. Whitgift Summer School programına katılan öğrenciler, okulun akademik yılına devam eden İngiliz öğrencilerle pratik yapma fırsatı bulurlar.
DETAYLI BİLGİ
30 yıllık tecrübeye sahip Emerald Cultural Institute tarafından, İngiltere'nin köklü okullarından Worth School kampüsünde İngilizce  + Aktivite ve Yoğun İngilizce programları düzenlemektedir. Okul Londra'ya bir saat, Gatwick Havaalanı'na 10 dakika uzaklıktadır.
DETAYLI BİLGİ
Oxford Study Courses tarafından Oxford Üniversitesi kampüsünde Pre-IB  programları düzenlenmektedir. 17-18 yaş grubuna yönelik hazırlanan programda matematik, fizik, kimya, biyoloji, İngilizce, tarih, ekonomi, psikoloji ve coğrafya gibi konular işlenmektedir.
DETAYLI BİLGİ
Oxford Study Courses tarafından Cambridge Üniversitesi kampüsünde Pre-IB programı düzenlenmektedir. 17-18 yaş grubuna yönelik hazırlanan Pre-IB programı bilim, teknoloji, mühendislik ve matematik konularını kapsamaktadır. Programa katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin minimum B2 düzeyinde olması gerekmektedir.
DETAYLI BİLGİ
İletişim Formu

Formu tıklayın, bilgi almak istediğiniz konuyu seçin ve iletişim bilgilerinizi bırakın; biz sizi arayalım.
E-bülten kayıt