Hakkımızda

“Deneyimli kadromuzla, öğrencilerimizin seviyelerine ve kariyer hedeflerine uygun programların belirlenmesi, seçilen program için gerekli tüm işlemlerin doğru şekilde yürütülmesi ve eğitimin başarılı bir şekilde tamamlanabilmesi için gerekli hizmetleri sunmaya ilk günkü heyecanımızla devam ediyoruz.”

Necdet Bilgen, Kurucu Ortak

Yurt dışı dil eğitimi danışmanlığında Biltur olarak tecrübe, güven ve başarı dolu 43 yılı geride bıraktık.

Eğitim çalışmalarımız, 1967 yılında Sayın İsmet Bilgen tarafından “Le Chaperon Rouge” adıyla düzenlenen yurt içi gençlik kamplarıyla başlamış, zaman içerisinde gelişerek yurt dışındaki lisan okullarına katılımıyla devam etmiştir. Firmamız, kuruluşundan beri eğitim danışmanlığı sektöründe daima öncü olmuş, öğrencilere iyi bir eğitim kazandırmanın yanı sıra unutamayacakları deneyimler yaşatmış, yaz okulları sayesinde bir çok sağlam dostluğun temellerinin atılmasını sağlamıştır.

Biltur ailesi olarak, Türkiye’de tek yetkilisi olduğumuz Ceran Lingua Junior, Whitgift School, Charterhouse School ve Discovery Summer’ın yanı sıra,  Humboldt-Institut, Summer Discovery, University of Toronto, Harrow School,  Gordonstoun, Oxford Royale Academy, Ecole des Roches, Collège du Léman, Le Rosey, The London School of English ve Linguaviva gibi bir çok organizasyonla da uzun yıllardır birlikte çalışmaktayız.

Deneyimli kadromuzla, öğrencilerimizin seviyelerine ve kariyer hedeflerine uygun programların belirlenmesi, seçilen program için gerekli tüm işlemlerin doğru şekilde yürütülmesi ve eğitimin başarılı bir şekilde tamamlanabilmesi için gerekli hizmetleri sunmaya ilk günkü heyecanımızla devam ediyoruz.

En değerli varlığınız olan çocuklarınızı bize emanet ederken, aldığımız sorumluluğun bilincindeyiz. Güveniniz, yapıcı eleştirileriniz ve desteğiniz için teşekkür ederiz.

Nesiller boyu sizlerle çalışmaya devam etmek dileğiyle…

Biltur

Şirketimizin Bilfen Şirketler Topluluğu ile hiçbir ilişkisi bulunmamaktadır.

Gururluyuz

Kurucu ortağımız Necdet Bilgen uluslararası eğitime katkılarından dolayı ”Lifetime Contributions to International Education” ödülü almıştır.

Hakkımızda Biltur Educational Travel Agency
Hakkımızda Biltur Educational Travel Agency

Üye Olduğumuz Kuruluşlar