Pazartesi - Cuma
10:00 - 16:00

Bilgi almak için bizi arayın

Hakkımızda

"Deneyimli kadromuzla, öğrencilerimizin seviyelerine ve kariyer hedeflerine uygun programların belirlenmesi, seçilen program için gerekli tüm işlemlerin doğru şekilde yürütülmesi ve eğitimin başarılı bir şekilde tamamlanabilmesi için gerekli hizmetleri sunmaya ilk günkü heyecanımızla devam ediyoruz."

Necdet Bilgen, Kurucu Ortak

Yurtdışı dil eğitimi danışmanlığında Biltur olarak tecrübe, güven ve başarı dolu 41 yılı geride bırakıyoruz.

Eğitim çalışmalarımız, 1967 yılında Sayın İsmet Bilgen tarafından “Le Chaperon Rouge” adıyla düzenlenen yurt içi gençlik kamplarıyla başlamış, zaman içerisinde gelişerek yurt dışındaki lisan okullarına katılımıyla devam etmiştir. Firmamız, kuruluşundan beri eğitim danışmanlığı sektöründe daima öncü olmuş; öğrencilere iyi bir eğitim kazandırmanın yanı sıra unutamayacakları deneyimler yaşatmış; yaz okulları sayesinde bir çok sağlam dostluğun temellerinin atılmasını sağlamıştır.

Biltur ailesi olarak, kurumumuza sektörün lider kuruluşlarından ELS Language Centers’in Haziran 2011’de Kanada Vancouver’daki 50. yıl kutlamasında verilen “Best Special Programs and Groups for Turkey” ödülünü almanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Türkiye’de tek yetkilisi olduğumuz Ceran Lingua Junior, Whitgift School, Discovery Summer, Our World English Schools ve ELS Youth Camp at California organizasyonlarının yanı sıra, Oxford Royale Academy, Humboldt-Institut, ELC, Summer Discovery, Lines, University of Toronto, Harrow School, Gordonstoun, Ecole des Roches, Collège du Léman, Le Rosey, The London School of English ve Linguaviva’yla da uzun yıllardır birlikte çalışmaktayız.

Deneyimli kadromuzla, öğrencilerimizin seviyelerine ve kariyer hedeflerine uygun programların belirlenmesi, seçilen program için gerekli tüm işlemlerin doğru şekilde yürütülmesi ve eğitimin başarılı bir şekilde tamamlanabilmesi için gerekli hizmetleri sunmaya ilk günkü heyecanımızla devam ediyoruz.

En değerli varlığınız olan çocuklarınızı bize emanet ederken, aldığımız sorumluluğun bilincindeyiz. Güveniniz, yapıcı eleştirileriniz ve desteğiniz için teşekkür ederiz.

Nesiller boyu sizlerle çalışmaya devam etmek dileğiyle…

Biltur

*** Şirketimizin Bilfen Şirketler Topluluğu ile hiçbir ilişkisi bulunmamaktadır. ***

GURURLUYUZ

Kurucu ortağımız Necdet Bilgen uluslararası eğitime katkılarından dolayı ”Lifetime Contributions to International Education” ödülü almıştır.

NECDET-BEY-ODUL-son

Üye Olduğumuz Kuruluşlar