Pazartesi - Cuma
10:00 - 16:00

Bilgi almak için bizi arayın

Humboldt-Institut · Bad Dürkheim · 11-14 yaş


Humboldt-Institut Bad Dürkheim merkezinde 11-14 yaş grubu öğrencilere yönelik Almanca yaz okulu programları düzenlenmektedir. Bad Dürkheim, Heidelberg ve Frankfurt yakınlarında yer alan tarihi bir şehirdir.
by g1711a81r66j30q
Free
0 Lessons

Bu program 2021 yazında yapılmayacaktır.

Danışmanlık ve kayıt hizmetlerimiz ücretsizdir. Detaylı bilgi için lütfen arayınız.

Humboldt-Institut

Almanca

Bad Dürkheim, Almanya

11-14 yaş

Humboldt-Institut, Almanca eğitimi konusunda Almanya’nın en önde gelen organizasyonlarından biridir. 1977 yılında Ratzenried Castle’daki tek bir merkezde eğitime başlayan kuruluş, gelen yoğun talep üzerine 16 merkeze yayılmıştır. Almanca programlarına 160 ülkeden öğrenci katılmaktadır. Humboldt-Institut’ün tüm merkezlerinde, öğrencilerin sürekli olarak Almanca konuşması beklenmektedir.

Humboldt-Institut Bad Dürkheim merkezinde, 11-14 yaş grubu öğrencilere yönelik Almanca yaz okulu programları düzenlenmektedir. Bad Dürkheim Heidelberg ve Frankfurt yakınlarında yer alan tarihi bir şehirdir.

Genel Bilgiler
Kurs Merkezi:Bad Dürkheim, Almanya
Organizasyon:Humboldt-Institut
Yaş Grubu:11-14 yaş
Sınıflar:Ortalama 10 kişilik
Eğitim:25 ders/hafta
Konaklama:Okulda, tam pansiyon
Aktiviteler:Sportif ve sanatsal aktiviteler, geziler
Tarihler:
Süre:2 veya 4 hafta
Ücret:€2160/2 hafta
€4320/4 hafta
Gündüzlü:€490/hafta
Sigorta:€2/gün
Transfer:€80/tek yön (Frankfurt Havalimanı)
Eğitim

Humboldt-Institut Bad Dürkheim merkezinde, 11-14 yaş grubu öğrencilere, haftada 25 ders A1-B1 seviyelerinde Almanca eğitimi verilir. Öğrenciler kursun başladığı ilk gün teste tabi tutularak, uygun seviyedeki sınıflara yerleştirilirler. Sınıflar ortalama 10 kişiliktir.

Konaklama

Humboldt-Institut Bad Dürkheim yaz okulu programına katılan öğrenciler, Jugendhaus St. Christophorus bünyesindeki 3-4 kişilik odalarda, tam pansiyon esasına göre kalırlar. Duş ve tuvaletler katlarda ortak kullanımda ve yeterli sayıdadır. Aynı dili konuşan öğrencilerin birlikte kalmalarına izin verilmez. Öğrencilerin çamaşırları haftada bir kez okul tarafından yıkanır. Program başlangıcında pasaport ve harçlıklar okul kasasına teslim edilir. Öğrencilerden okula vardıklarında €50 zarar-ziyan depozitosu alınır.

Dileyen öğrenciler programa gündüzlü olarak katılabilirler (€490/hafta). Gündüzlü program ücretine dersler, aktiviteler, geziler ve öğle yemekleri dahildir.

Wi-Fi öğrencilerin kullanımına sadece lobide açıktır.

Oda görseli için tıklayınız.

Aktiviteler

Okulda öğleden sonraları çeşitli sosyal ve sportif aktiviteler yapılmaktadır: futbol, basketbol, voleybol, yüzme, badminton, barbekü, doğa yürüyüşü, masa tenisi, langırt, dağ bisikleti.

Haftada bir tam gün ve bir yarım gün geziler düzenlenmektedir: Heidelberg, Speyer, Worms, Limburg, Hardenburg Castle, Frankfurt, Mannheim, Wachtenburg Castle.

Transfer

Frankfurt Havalimanı’ndan ekstra ücretli transfer hizmeti verilmektedir.

Konum

Uçak bileti, cep harçlığı, sağlık sigortası, yurt dışı çıkış vergisi ve vize ücreti, okul fiyatına dahil değildir.
Detaylı bilgi için ofisimizi arayınız.
Servislerimiz ücretsizdir.

ÖNE ÇIKAN OKULLAR

Lessons

İletişim Formu

Formu tıklayın, bilgi almak istediğiniz konuyu seçin ve iletişim bilgilerinizi bırakın; biz sizi arayalım.
E-bülten kayıt