Pazartesi - Cuma
10:00 - 16:00

Bilgi almak için bizi arayın

Humboldt-Institut · Münih · 15-18 yaş


Humboldt-Institut tarafından 11 Temmuz - 21 Ağustos 2021 tarihleri arasında, Münih şehir merkezinde yer alan Don Bosco Jugendgästehaus kampüsünde,  15-18 yaş grubu için Almanca programları düzenlenmektedir.
by g1711a81r66j30q
Free
0 Lessons

Danışmanlık ve kayıt hizmetlerimiz ücretsizdir. Detaylı bilgi için lütfen arayınız.

Humboldt-Institut

Almanca

Münih, Almanya

15-18 yaş

Humboldt-Institut, Almanca eğitimi konusunda Almanya’nın en önde gelen organizasyonlarından biridir. 1977 yılında Ratzenried Castle’daki tek bir merkezde eğitime başlayan kuruluş, gelen yoğun talep üzerine 16 merkeze yayılmıştır. Almanca programlarına 160 ülkeden öğrenci katılmaktadır. Humboldt-Institut’ün tüm merkezlerinde, öğrencilerin sürekli olarak Almanca konuşması beklenmektedir.

Humboldt-Institut tarafından 11 Temmuz – 21 Ağustos 2021 tarihleri arasında, Münih şehir merkezinde yer alan Don Bosco Jugendgästehaus kampüsünde,  15-18 yaş grubu için Almanca programları düzenlenmektedir.

Genel Bilgiler
Kurs Merkezi:Münih, Almanya
Organizasyon:Humboldt-Institut
Yaş Grubu:15-18 yaş
Sınıflar:Ortalama 11 kişilik
Eğitim:30 ders/hafta
Konaklama:Okulda, tam pansiyon
Aktiviteler:Sportif ve sanatsal aktiviteler, geziler
Tarihler:11 Temmuz - 31 Temmuz 2021 (3 hafta)
1 Ağustos - 21 Ağustos 2021 (3 hafta)
11 Temmuz - 21 Ağustos 2021 (6 hafta)
Süre:3 veya 6 hafta
Ücret:€3120/3 hafta
€6240/6 hafta
Gündüzlü:€490/hafta
Sigorta:€2/gün
Transfer:€35/tek yön (Münih Havalimanı)
Eğitim

Humboldt-Institut Münih merkezinde A1′den C1′e kadar olan tüm seviyelerde Almanca eğitimi verilmektedir. 15-18 yaş grubu öğrenciler haftada 30 ders Almanca eğitimi alırlar. Öğrenciler kursun başladığı ilk gün teste tabi tutularak, uygun seviyedeki sınıflara yerleştirilirler. Sınıflar ortalama 11 kişiliktir.

Konaklama

Humboldt-Institut Münih yaz okulu programına katılan öğrenciler Don Bosco Jugendgästehaus kampüsündeki 2-4 kişilik odalarda tam pansiyon esasına göre kalırlar. Duş ve tuvaletler katlarda ortak kullanımda, yeterli sayıdadır.

Aynı dili konuşan öğrencilerin birlikte kalmalarına izin verilmez. Öğrencilerin çamaşırları haftada bir kez okul tarafından yıkanır. Program başlangıcında pasaport ve harçlıklar okul kasasına teslim edilir. Öğrencilerden okula vardıklarında €50 zarar-ziyan depozitosu alınır.

Wi-Fi öğrencilerin kullanımına sadece lobide açıktır.

Dileyen öğrenciler programa gündüzlü olarak katılabilirler (€490/hafta). Gündüzlü program ücretine dersler, aktiviteler, geziler ve öğle yemekleri dahildir.

Aktiviteler

Okulda öğleden sonraları çeşitli sosyal ve sportif aktiviteler yapılmaktadır: futbol, basketbol, voleybol, langırt, masa tenisi, bilardo, bowling, fitness, tırmanış duvarı, yüzme vb.

Haftada bir tam gün ve bir yarım gün geziler düzenlenmektedir: Augsburg, Regensburg, Salzburg, Chiemsee, Dachau, Erding, Andechs Abbey, Neuschwanstein Castle, Alpler.

Transfer

Münih Havalimanı’ndan ekstra ücretli transfer hizmeti verilmektedir.

Konum

Uçak bileti, cep harçlığı, sağlık sigortası, yurt dışı çıkış vergisi ve vize ücreti, okul fiyatına dahil değildir.
Detaylı bilgi için ofisimizi arayınız.
Servislerimiz ücretsizdir.

ÖNE ÇIKAN OKULLAR

Lessons

İletişim Formu

Formu tıklayın, bilgi almak istediğiniz konuyu seçin ve iletişim bilgilerinizi bırakın; biz sizi arayalım.
E-bülten kayıt