Pazartesi - Cuma
10:00 - 16:00

Bilgi almak için bizi arayın

Humboldt-Institut · Lindenberg · 13-17 yaş


Humboldt-Institut Lindenberg merkezinde tüm yıl boyunca Almanca eğitimi verilmektedir. Lindenberg Almanya’nın güneyinde, Alp Dağları’nın eteklerinde yer almaktadır. Okul, turistik kasabaya 10 dakika yürüyüş mesafesindedir.
by g1711a81r66j30q
Free
0 Lessons

Danışmanlık ve kayıt hizmetlerimiz ücretsizdir. Detaylı bilgi için lütfen arayınız.

Humboldt-Institut

Almanca

Lindenberg, Almanya

13-17 yaş

Humboldt-Institut, Almanca eğitimi konusunda Almanya’nın en önde gelen organizasyonlarından biridir. 1977 yılında Ratzenried Castle’daki tek bir merkezde eğitime başlayan kuruluş, gelen yoğun talep üzerine 16 merkeze yayılmıştır. Almanca programlarına 160 ülkeden öğrenci katılmaktadır. Humboldt-Institut’ün tüm merkezlerinde, öğrencilerin sürekli olarak Almanca konuşması beklenmektedir.

Humboldt-Institut Lindenberg merkezinde tüm yıl boyunca Almanca eğitimi verilmektedir. Lindenberg Almanya’nın güneyinde, Alp Dağları’nın eteklerinde yer almaktadır. Okul, turistik kasabaya 10 dakika yürüyüş mesafesindedir.

Genel Bilgiler
Kurs Merkezi:Lindenberg, Almanya
Organizasyon:Humboldt-Institut
Yaş Grubu:13-17 yaş
Sınıflar:Ortalama 11 kişilik
Eğitim:30 ders/hafta
Konaklama:Okulda, tam pansiyon
Aktiviteler:Sportif ve sanatsal aktiviteler, geziler
Başlangıç Tarihleri:27 Haziran 2021
1 Ağustos 2021
5 Eylül 2021
Süre:Minimum 10 hafta
Ücret:€1050/hafta
(13 Haziran - 21 Ağustos 2021 tarihleri arasında haftalık €45 yaz farkı alınmaktadır)
Gündüzlü:€490/hafta
Özel Ders:€2175/25 ders
€2490/30 ders
€3120/40 ders
Kayak veya
Snowboard:
€300/hafta (3 Ocak - 27 Şubat 2021 tarihleri arasında minimum 3 katılımcı için düzenlenmektedir)
Sigorta:€2/gün
Transfer:€55/tek yön (Friedrichshafen Havalimanı)
€55/tek yön (Memmingen Havalimanı)
€120/tek yön (Zürih Havalimanı)
€150/tek yön (Münih Havalimanı)
Eğitim

Humboldt-Institut Lindenberg merkezinde A1′den C2′ye kadar tüm seviyelerde Almanca eğitimi verilmektedir. 13-17 yaş grubu öğrenciler haftada 30 ders eğitim alırlar. Öğrenciler kursun başladığı ilk gün teste tabi tutularak, uygun seviyedeki sınıflara yerleştirilirler. Sınıflar ortalama 11 kişiliktir. Dileyen öğrenciler haftada 25, 30 ve 40 özel ders alabilirler.

Konaklama

Humboldt-Institut Lindenberg yaz okulu programına katılan öğrenciler 2-4 kişilik duşlu, tuvaletli odalarda tam pansiyon esasına göre kalırlar.

Aynı dili konuşan öğrencilerin birlikte kalmalarına izin verilmez. Öğrencilerin çamaşırları haftada bir kez okul tarafından yıkanır. Program başlangıcında pasaport ve harçlıklar okul kasasına teslim edilir. Öğrencilerden okula vardıklarında €50 zarar-ziyan depozitosu alınır.

Wi-Fi öğrencilerin kullanımına sadece lobide açıktır.

Dileyen öğrenciler programa gündüzlü olarak katılabilirler (€490/hafta). Gündüzlü program ücretine dersler, aktiviteler, geziler ve öğle yemekleri dahildir.

Çift kişilik oda görselleri için tıklayınız: 1) 2)

Aktiviteler

Okulda öğleden sonraları çeşitli sosyal ve sportif aktiviteler yapılmaktadır: futbol, basketbol, voleybol, bilardo, barbekü, tırmanma duvarı, dağ bisikleti, disko, mini golf, langırt, piyano, masa tenisi, yüzme (kapalı havuz ve göl), film, el sanatları, buz pateni, doğa yürüyüşü, kar raketi yürüyüşü vb.

3 Ocak – 27 Şubat 2021 tarihleri arasında ücretli kayak ve snowboard dersleri verilmektedir. Bu dersleri alan öğrenciler haftada 30 saat yerine 25 saat Almanca dersi alırlar.

Haftada bir tam ve bir yarım gün geziler düzenlenmektedir: Münih (Allianz Arena, BMW Welt, Olympiapark, Deutsches Museum), Stuttgart, Constance, Lindau, Island of Mainau, Alpler, Friedrichschafen, Meersburg, Augsburg, Kempten, Neuschwanstein & Linderhof Şatoları, Bregenz (Austria).

Transfer

Okul tarafından ekstra ücret karşılığında Friedrichshafen, Memmingen, Zürih ve Münih Havalimanları’ndan transfer hizmeti verilmektedir.

Okula en yakın havalimanı olan Friedrichshafen’a, Türk Hava Yolları’nın direkt uçuşu bulunmaktadır.

Video
Konum

Uçak bileti, cep harçlığı, sağlık sigortası, yurt dışı çıkış vergisi ve vize ücreti, okul fiyatına dahil değildir.
Detaylı bilgi için ofisimizi arayınız.
Servislerimiz ücretsizdir.

ÖNE ÇIKAN OKULLAR

Lessons

İletişim Formu

Formu tıklayın, bilgi almak istediğiniz konuyu seçin ve iletişim bilgilerinizi bırakın; biz sizi arayalım.
E-bülten kayıt