Pazartesi - Cuma
10:00 - 16:00

Bilgi almak için bizi arayın

Mill Hill Summer School · 12-17 yaş


İngiltere'nin önde gelen okullarından Mill Hill International, Londra'nın merkezine 30 dakika uzaklıktaki Mill Hill kasabasında yer almaktadır. Yaz aylarında Mill Hill Summer School adı altında okulun kendi eğitmenleri tarafından, 12-17 yaş grubu öğrenciler için İngilizce ve yoğun ders içerikli programlar düzenlenmektedir. Geniş bir kampüse sahip olan okulda öğrenciler yüzme havuzu, kapalı ve açık spor tesislerinden faydalanırlar.
by g1711a81r66j30q
Free
0 Lessons

Danışmanlık ve kayıt hizmetlerimiz ücretsizdir. Detaylı bilgi için lütfen arayınız.

İngilizce

Londra, İngiltere

12-17 yaş

İngiltere’nin önde gelen okullarından Mill Hill International, Londra’nın merkezine 30 dakika uzaklıktaki Mill Hill kasabasında yer almaktadır. Yaz aylarında Mill Hill Summer School adı altında okulun kendi eğitmenleri tarafından, 12-17 yaş grubu öğrenciler için İngilizce ve yoğun ders içerikli programlar düzenlenmektedir. Geniş bir kampüse sahip olan okulda öğrenciler yüzme havuzu, kapalı ve açık spor tesislerinden faydalanırlar.

Genel Bilgiler
Kurs Merkezi:Mill Hill School, Londra, İngiltere
Organizasyon:Mill Hill Summer School
Yaş Grubu:12-17 yaş
Sınıflar:Maksimum 12 kişilik
Eğitim:15 saat/hafta
Konaklama:Okulda, tam pansiyon
Aktiviteler:Sportif ve sanatsal aktiviteler, geziler
Tarihler:Okul 29 Haziran - 24 Ağustos 2020 tarihleri arasında açıktır.
Süre:2, 4 veya 8 hafta
Ücret:£2600/2 hafta
£5200/4 hafta
£9800/8 hafta
Sigorta:Okul tarafından sigorta hizmeti verilmemektedir.
Transfer:Okulun belirlediği tarihlerde havaalanı transfer hizmeti ücretsizdir.
Eğitim

Mill Hill Summer School yaz okulunda iki farklı eğitim programı sunulur:

Genel İngilizce
Öğrenciler haftada 15 saat İngilizce ve 7,5 saat drama, müzik, sanat ve dans gibi seçmeli dersler alırlar. Kalan 7,5 saat futbol, basketbol, voleybol, tenis, yüzme, masa tenisi, dans, aerobik, fitness, badminton ve frizbi gibi fiziksel aktivitelere ayrılmıştır.

Yoğun Akademik Program
Programa katılan öğrenciler haftada 15 saat İngilizce, 7,5 saat matematik ve bilim, 7,5 saat müzik, drama, sanat ve dans gibi seçmeli dersler alırlar.

Haftalık örnek planı görmek için tıklayınız.

Konaklama

Öğrenciler okulda tek, çift veya üç kişilik odalarda tam pansiyon esasına göre konaklarlar. Duş ve tuvaletler katlarda ortak kullanımda ve yeterli sayıdadır. Kız ve erkek öğrenciler ayrı bölümlerde kalırlar.

Aktiviteler

Okulda öğleden sonraları çeşitli sosyal ve sportif aktiviteler yapılmaktadır: futbol, basketbol, voleybol, yüzme, tenis, masa tenisi, fitness, dans, aerobik, badminton, drama, müzik, IT, sanat.

Haftada iki tam gün geziler düzenlenmektedir: Shakespeare’s Globe Theatre, Buckingham Palace, The National Gallery, Greenwich, Tower of London, London Eye, Brighton, Oxford, Cambridge, Stratford-upon-Avon, Warwick Castle, Harry Potter Studio.

Transfer

Okulun belirlediği gün ve saatlerde Heathrow ve Gatwick Havalimanları’ndan ücretsiz transfer hizmeti verilmektedir.

Video
Konum

Mill Hill Summer School yaz okulu programında uçak bileti, cep harçlığı, sağlık sigortası, yurt dışı çıkış vergisi ve vize ücreti, okul fiyatına dahil değildir.
Detaylı bilgi için ofisimizi arayınız.
Servislerimiz ücretsizdir.

ÖNE ÇIKAN OKULLAR

Lessons

İletişim Formu

Formu tıklayın, bilgi almak istediğiniz konuyu seçin ve iletişim bilgilerinizi bırakın; biz sizi arayalım.
E-bülten kayıt