Pazartesi - Cuma
10:00 - 16:00

Bilgi almak için bizi arayın

St Clare’s Oxford Summer Courses · 15-17 yaş


1953 yılında kurulan ve akademik yılda IB eğitimi veren St Clare’s Oxford, İngiltere’nin önde gelen eğitim kurumlarından biridir. En güzel öğrenci şehirlerinden biri olan Oxford’ta yer alan okulda yaz aylarında, IB Introduction, Art & Digital Design in Oxford, Science in Oxford, Business in Oxford, Fantasy Fiction in Oxford, Interactive ve Intensive English gibi programlar sunulmaktadır.
by g1711a81r66j30q
Free
0 Lessons

Danışmanlık ve kayıt hizmetlerimiz ücretsizdir. Detaylı bilgi için lütfen arayınız.

İngilizce

Oxford,
İngiltere

15-17 yaş

1953 yılında kurulan ve akademik yılda IB eğitimi veren St Clare’s Oxford, İngiltere’nin önde gelen eğitim kurumlarından biridir. En güzel öğrenci şehirlerinden biri olan Oxford’ta yer alan okulda yaz aylarında, IB Introduction, Art & Digital Design in Oxford, Science in Oxford, Business in Oxford, Fantasy in Oxford, Interactive ve Intensive English gibi programlar sunulmaktadır.

Genel Bilgiler
Kurs Merkezi:St Clare’s Oxford, Oxford, İngiltere
Organizasyon:St Clare’s Oxford
Yaş Grubu:15-17 yaş
Sınıflar:Maksimum 15 kişilik
Eğitim:Interactive English
Haftada 21 ders İngilizce (Minimum A2)
Intensive English
Haftada 25 ders İngilizce (Minimum B1)
IB Introduction
Haftada 25 ders IB hazırlık (Minimum B2)
Art & Digital Design in Oxford
Haftada 25 ders (Minimum B2)
Science in Oxford
Haftada 25 ders (Minimum B2)
Business in Oxford
Haftada 25 ders (Minimum B2)
Fantasy in Oxford
Haftada 25 ders (Minimum B2)
Konaklama:Okulda, tam pansiyon
Aktiviteler:Sportif ve sanatsal aktiviteler, geziler
Tarihler:Okul 21 Haziran - 22 Ağustos 2020 tarihleri arasında açıktır.
Süre:Minimum 2 hafta
Ücret:Interactive English
£1882/2 hafta
£2727/3 hafta
£3564/4 hafta
Intensive English
£3285/3 hafta
IB Introduction
£4272/3 hafta
Art & Digital Design in Oxford
Science in Oxford
Business in Oxford
Fantasy in Oxford
£2848/2 hafta
Sigorta:Okul tarafından sigorta hizmeti verilmektedir.
Transfer:£120/tek yön (Heathrow Havalimanı)
£175/tek yön (Gatwick Havalimanı)
£140/tek yön (Luton Havalimanı)
£170/tek yön (Stansted Havalimanı)
Eğitim

St Clare’s Oxford yaz okulu programına katılan öğrenciler aşağıdaki konulardan birini seçerler:

Interactive English
Programa 21 Haziran – 8 Ağustos 2020 tarihleri arasında iki, üç veya dört hafta katılım mümkündür. Kurs başlangıç ve bitiş tarihlerini görmek için lütfen tıklayınız.
Programda haftada 21 ders Genel İngilizce eğitimi verilmektedir. Sabahları okuma, yazma, dinleme ve konuşma; öğleden sonraları ise proje hazırlama, geliştirme ve sunum teknikleri hakkında dersler verilerek öğrencilerin dil becerilerinin geliştirilmesi sağlanır. Öğrenciler ilk gün girdikleri testle seviyelerine göre sınıflara yerleştirilirler. Programa katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin minimum A2 (Elementary) düzeyinde olması gerekmektedir.

Intensive English
5 Temmuz – 25 Temmuz 2020 (3 hafta)
26 Temmuz – 15 Ağustos 2020 (3 hafta)
Yoğunlaştırılmış programda haftada 25 ders Genel İngilizce, Akademik İngilizce ve IELTS/Cambridge sınav hazırlık eğitimlerine ek olarak araştırma ve sunum tekniklerine yönelik dersler verilmektedir. Öğrenciler ilk gün girdikleri testle seviyelerine göre sınıflara yerleştirilirler. Programa katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin minimum B1 düzeyinde olması gerekmektedir.

IB Introduction
5 Temmuz – 25 Temmuz 2020 (3 hafta)
26 Temmuz – 15 Ağustos 2020 (3 hafta)
Haftada 25 ders IB hazırlık eğitimi verilmektedir. Programa katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin minimum B2 düzeyinde olması gerekmektedir. Haftalık işlenen konular:

  • 1.Hafta: Dil ve Edebiyat
  • 2.Hafta: Bilim ve Sanat
  • 3.Hafta: Matematik ve Sosyal Bilimler

Art & Digital Design in Oxford
12 Temmuz – 25 Temmuz 2020 (2 hafta)
Görsel sanatlara ilgi duyan öğrencilere yönelik hazırlanan programda, haftada 25 ders portfolyo hazırlık, perspektif ve çizim tekniklerine yönelik eğitimler verilmektedir. Program karanlık oda, dijital fotoğrafçılık, düzenleme, görüntüleme, 2D çizim, boyama, illüstrasyon, tasarım, 3D doku ve moda konularını kapsar. Derslere ek olarak üniversite ve sergi gezileri düzenlenmektedir. Programa katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin minimum B2 düzeyinde olması gerekmektedir.

Science in Oxford
28 Haziran – 11 Temmuz 2020 (2 hafta)
26 Temmuz -8 Ağustos 2020 (2 hafta)
Uygulamalı bilim alanına ilgi duyan öğrencilere yönelik hazırlanan programda haftada 25 ders araştırma biyoloji, kimya, fizik, laboratuvar kullanımı, deneysel proje yönetimi, kodlama, ölçüm ve değerlendirme yöntemleri hakkında teorik ve pratik eğitimler verilmektedir. Derslere ek olarak üniversite gezileri düzenlenmektedir. Programa katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin minimum B2 düzeyinde olması gerekmektedir.

Business in Oxford
28 Haziran – 11 Temmuz 2020 (2 hafta)
26 Temmuz – 8 Ağustos 2020 (2 hafta)
İşletme alanına ilgi duyan öğrenciler için hazırlanan programda haftada 25 ders ekonomi, tartışma, mülakat, araştırma projeleri ve sunum teknikleri hakkında eğitimler verilmektedir. Programa katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin minimum B2 düzeyinde olması gerekmektedir.

Fantasy in Oxford
9 Ağustos – 22 Ağustos 2020 (2 hafta)
Oxford şehrinin kitap ve filmlerdeki kullanım alanları incelenerek senaryo yazımı ve film çekim denemesi yapılır. Programa katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin minimum B2 düzeyinde olması gerekmektedir.

Konaklama

Öğrenciler 1-3 kişilik odalarda tam pansiyon esasına göre kalırlar. Duş ve tuvaletler katlarda ortak kullanımda, yeterli sayıdadır. Kız ve erkek öğrenciler farklı binalarda kalırlar. Yurtlar okula beş dakika yürüme mesafesindedir.

Aktiviteler

Öğleden sonraları ve akşamları, sosyal ve sportif aktivitelerle geçmektedir: futbol, voleybol, rugby, tenis, yüzme, zumba, film gecesi, yetenek şovu. Bazı aktiviteler ekstra ücretlidir.

Her hafta geziler düzenlenmektedir: Thorpe Park, Stratford-upon-Avon, Bath, Birmingham, Stonehenge, Londra.

Art in Oxford öğrencilerinin katıldığı geziler: Ashmolean Museum, the Museum Modern Art Oxford, Christ Church Picture Gallery.

Science in Oxford öğrencilerinin katıldığı geziler: Oxford University (Natural History Museum, Pitt Rivers Museum, History of Science Museum, the University Botanical Gardens).

Öğrenciler her hafta bir tam gün geziye ücretsiz, diğer gezilere ise ekstra ücretli olarak katılabilirler.

Transfer

Okulun belirlediği gün ve saatlerde ekstra ücret karşılığında Heathrow, Gatwick, Luton ve Stansted Havalimanları’ndan transfer hizmeti verilmektedir.

Video
Konum

Uçak bileti, cep harçlığı, sağlık sigortası, yurtdışı çıkış vergisi ve vize ücreti, okul fiyatına dahil değildir.
Detaylı bilgi için ofisimizi arayınız.
Servislerimiz ücretsizdir.

ÖNE ÇIKAN OKULLAR

Lessons

İletişim Formu

Formu tıklayın, bilgi almak istediğiniz konuyu seçin ve iletişim bilgilerinizi bırakın; biz sizi arayalım.
E-bülten kayıt