British Summer School · Oundle School

İngilizce

Peterborough
İngiltere

12-17 yaş

Danışmanlık ve kayıt hizmetlerimiz ücretsizdir.

Oundle School, Peterborough şehrine yakın Oundle kasabasının merkezinde yer alır. British Summer School, Oundle School kampüsünde, 12-17 yaş grubu öğrencilere yönelik Academics ve Citizens of the Future yaz okulu programları düzenlemektedir. İsteyen öğrenciler öğleden sonraları profesyonel spor aktivitesi de seçebilirler.

Eğitim

British Summer School tarafından düzenlenen Citizens of the Future programına katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin minimum A2 düzeyinde olması gerekmektedir. Öğrenciler hafta da 20 saat eğitim alırlar. Günlük programları iki saat Core English, bir saat Learning and Innovation ve bir buçuk saat Focus Citizens derslerinden oluşur.

Academics of the Future programına katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerenin minimum B1 olması gerekmektedir. Hafta içi günde iki saat Core English ve bir buçuk saat Focus Academics  dersleri verilir.

Konaklama

Öğrenciler kampüste çoğu 2-3 kişilik odalarda tam pansiyon esasına göre konaklarlar. Duş ve tuvaletler katlarda ortak kullanımda, yeterli sayıdadır. Kız ve erkek öğrenciler ayrı bölümlerde kalırlar. Okulun ortak kullanım alanlarında wi-fi hizmeti verilmektedir.

Aktiviteler

Okulda öğleden sonraları çeşitli sosyal ve sportif aktiviteler yapılmaktadır: futbol, basketbol, kriket, badminton, hokey, squash, yüzme, masa tenisi, tenis, sanat, satranç, dans, drama, karaoke, origami, yoga, vb.

Dileyen öğrenciler haftada 10 saat sunulan Pro Options aktivilerinden birini seçebilirler: Futbol (£275/hafta), Dans (£275/hafta), Uçuş Simülasyonu (£675/hafta), Tenis (£275/hafta)

Haftada iki tam gün geziler düzenlenmektedir: Bath, Brighton, Bristol, Cambridge, Southampton, Bournemounth, Eastbourne, Londra, Thorpe Park, Chessington World of Adventures v.b.

Transfer

Okul tarafından Heathrow ve Stansted Havalimanları’ndan transfer hizmeti sunulmaktadır.

Genel Bilgiler

Genel Bilgiler
Kurs Merkezi:
Oundle School, Peterborough, İngiltere
Organizasyon:
British Summer School
Yaş Grubu:
12-17 yaş
Sınıflar:
Ortalama 12 kişilik
Eğitim:
20 saat/hafta
Konaklama:
Okulda, tam pansiyon
Aktiviteler:
Sportif ve sanatsal aktiviteler, geziler
Tarihler:
Okul 1 Temmuz – 10 Ağustos 2024 tarihleri arasında açıktır.
Süre:
Minimum 2 hafta
Ücret:
£1575/hafta
Futbol:
£275/hafta
Dans:
£275/hafta
Uçuş Simülasyonu:
£675/hafta
Tenis:
£275/hafta
Sigorta:
Okul tarafından sigorta hizmeti verilmektedir.
Transfer:
Okulun belirlediği tarihlerde transfer hizmeti ücretsizdir.
Videoyu oynat

E-Bültene

KAYIT OLUN

En yeni programlar, okullar ve özel avantajlardan haberdar olun!

BİLGİ ALIN

Hemen bize ulaşın, erken kayıt indirimlerinden faydalanın!