British Summer School · Worth School

İngilizce

Crawley
İngiltere

9-17 yaş

Danışmanlık ve kayıt hizmetlerimiz ücretsizdir.

Worth School, Londra’nın güneyinde bulunan Crawley’de yer almaktadır. British Summer School, Worth School kampüsünde 9-14 yaş grubu öğrencilere yönelik Adventures of the Future, 12-17 yaş öğrencilere yönelik olarak da Academics of the Future programlarını düzenlemektedir.

Eğitim

British Summer School tarafından iki farklı program seçeneği sunulmaktadır:

Adventures of the Future (9-14 yaş)
Programa katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin minimum A1 düzeyinde olması gerekmektedir. Öğrenciler hafta da 20 saat eğitim alırlar. Günlük programları bir buçuk saat Core English, bir saat Learning and Innovation ve bir buçuk saat Focus Adventure derslerinden oluşur. Acil durumları yönetme, bisiklet, balık tutma, orientiring, hayatta kalma becereileri gibi konulara odaklanılır. Her hafta dört akşam True Me oturumu yapılır. Bu oturumlarda öğrencilerin sosyal, kişisel ve akademik hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olacak atölye çalışmaları düzenlenir.

Academics of the Future (12-17 yaş)
Programa katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin minimum A2 düzeyinde olması gerekmektedir. Öğrenciler hafta da 22,5 saat eğitim alırlar. Günlük programları iki saat Core English, bir saat Learning and Innovation ve bir buçuk saat Focus Academic derslerinden oluşur. STEM (Bilim – Teknoliji – Mühendislik – Matematik), İşletme ve Sosyal Bilimler alanında öğrencilerin bilgi, anlayış ve yazım becerilerini geliştirmeye odaklanılır. Her hafta üç akşam True Me oturumu yapılır. Bu oturumlarda öğrencilerin sosyal, kişisel ve akademik hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olacak atölye çalışmaları düzenlenir. Bu programa katılan öğrenciler isterlerse ekstra ücretli olarak Cambridge sınavına girebilirler.

Konaklama

Öğrenciler kampüsteki 2-8 kişilik odalarda tam pansiyon esasına göre konaklarlar. Odaların çoğu 2-4 kişiliktir. Duş ve tuvaletler katlarda ortak kullanımda, yeterli sayıdadır. Kız ve erkek öğrenciler ayrı bölümlerde kalırlar. Okulun ortak kullanım alanlarında wi-fi hizmeti verilmektedir.

Aktiviteler

Okulda öğleden sonraları çeşitli sosyal ve sportif aktiviteler yapılmaktadır: futbol, basketbol, kriket, badminton, hokey, squash, yüzme, masa tenisi, tenis, sanat, satranç, dans, drama, karaoke, origami, yoga, vb.

İsteyen öğrenciler haftada 10 saat sunulan Pro Options aktivilerinden birini seçebilirler. Futbol (£250/hafta), Golf (£250/hafta), Hip Hop Dance (£250/hafta), Binicilik (£250/hafta), Müzik (enstrümantal veya vokal) (£250/hafta), Tenis (£250/hafta)

Haftada iki tam gün geziler düzenlenmektedir: Bath, Brighton, Bristol, Cambridge, Southampton, Bournemounth, Eastbourne, Londra, Thorpe Park, Chessington World of Adventures v.b.

Transfer

Okul tarafından Heathrow ve Stansted Havalimanları’ndan transfer hizmeti sunulmaktadır.

Genel Bilgiler

Genel Bilgiler
Kurs Merkezi:
Worth School, Crawley, İngiltere
Organizasyon:
British Summer School
Yaş Grubu:
9-14 yaş (Adventures of the Future) 12-17 yaş (Academics of the Future)
Sınıflar:
Ortalama 14 kişilik
Eğitim:
20 saat/hafta (Adventures of the Future)
22,5 saat/hafta (Academics of the Future)
Konaklama:
Okulda, tam pansiyon
Aktiviteler:
Sportif ve sanatsal aktiviteler, geziler
Tarihler:
Okul 26 Haziran – 13 Ağustos 2022 tarihleri arasında açıktır.
Süre:
Minimum 2 hafta
Ücret:
£1450/hafta (Adventures of the Future)
£1500/hafta (Academics of the Future)
Futbol:
£250/hafta
Golf:
£250/hafta
Hip Hop Dansı:
£250/hafta
Binicilik:
£250/hafta
Müzik (vokal veya enstrümantal):
£250/hafta
Tenis:
£250/hafta
Cambridge B1 Preliminary Exam:
£300
Cambridge B2 First Exam:
£350
Cambridge C1 Advanced Exam:
£400
Sigorta:
Okul tarafından sigorta hizmeti verilmektedir.
Transfer:
Okulun belirlediği tarihlerde transfer hizmeti ücretsizdir.
Play Video

E-Bültene

KAYIT OLUN

En yeni programlar, okullar ve özel avantajlardan haberdar olun!

BİLGİ ALIN

Hemen bize ulaşın, erken kayıt indirimlerinden faydalanın!