Harrow School Short Courses

İngilizce

Londra
İngiltere

9-11 yaş

Dünyaca tanınmış elit tabakaya mensup kişilerin eğitim gördüğü Harrow School, 1572 yılında kurulmuştur. Londra’nın kuzeybatısında, 125 hektarlık bir alana yayılmış olan Harrow School’un ünlü mezunları arasında Winston Churchill ve Lord Byron bulunmaktadır. Harrow-on-Hill, Londra’nın merkezine 30 dakika uzaklıktadır. Okul, Harrow School Short Courses adı altında düzenlenen yaz okulu programında, 60 farklı ülkeden gelen öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır.

Eğitim

Harrow School Short Courses yaz okulu programına katılan öğrenciler haftada 15 saat Genel İngilizce eğitimi alırlar. Dersler haftalık olarak belirlenen konulardaki aktiviteler ve gezilerle zenginleştirilmektedir:

  • British Culture & History
  • The Arts
  • Our Natural Environment
  • Animal World

Programa iki veya dört hafta katılım mümkündür. Öğrenciler, program başlangıcında uygulanan testle İngilizce seviyelerine göre sınıflara yerleştirilirler. Sınıflar maksimum 10 kişiliktir.

Konaklama

Öğrenciler 1-2 kişilik odalarda, tam pansiyon esasına göre kalırlar. Duş ve tuvaletler katlarda ortak kullanımda ve yeterli sayıdadır. Okul kampüsünde her üç öğrenciye bir görevli düşmektedir. Kız ve erkek öğrenciler ayrı bölümlerde kalırlar. Okulun ortak kullanım alanlarında wi-fi hizmeti sunulur.

Aktiviteler

Okul mükemmel spor olanaklarıyla İngiltere’nin en iyi kampüslerinden birine sahiptir. Öğleden sonraları çeşitli sosyal ve sportif aktivitelerle değerlendirilmektedir: futbol, basketbol, okçuluk, badminton, bowling, tırmanış, disko, golf, eskrim, karaoke, yüzme, tenis, sanat.

Haftada iki tam gün gezi düzenlenmektedir: British Museum, Buckingham Palace, Cambridge (punting), Covent Garden Market, Hampton Court Palace, Harry Potter Studio Tour, Houses of Parliament, London Dungeon, Outdoor Activity Centre, Thames River, Tower of London, Wembley Stadium, West End Theatre, Westfield Shopping Centre, vb.

Transfer

Okulun belirlediği gün ve saatlerde Heathrow Havalimanı’ndan ücretsiz transfer hizmeti verilmektedir.

Genel Bilgiler

Genel Bilgiler
Kurs Merkezi:
Harrow School, Londra, İngiltere
Organizasyon:
Harrow School Short Courses
Yaş Grubu:
9-11 yaş
Sınıflar:
Maksimum 10 kişilik
Eğitim:
15 saat/hafta
Konaklama:
Okulda, tam pansiyon
Aktiviteler:
Sportif ve sanatsal aktiviteler, geziler
Tarihler:
05.07.2024 – 18.07.2024 (2 hafta)
05.07.2024 – 31.07.2024 (4 hafta)
18.07.2024 – 31.07.2024 (2 hafta)
Süre:
2 veya 4 hafta
Ücret:
£3700/2 hafta
£7400/4 hafta
Sigorta:
Okul tarafından sigorta hizmeti verilmektedir.
Transfer:
Okulun belirlediği tarihlerde havalimanı transfer servisleri ücretsizdir.
Videoyu oynat

E-Bültene

KAYIT OLUN

En yeni programlar, okullar ve özel avantajlardan haberdar olun!

BİLGİ ALIN

Hemen bize ulaşın, erken kayıt indirimlerinden faydalanın!