Humboldt-Institut Bad Dürkheim

Almanca

Bad Dürkheim
Almanya

11-14 yaş

Danışmanlık ve kayıt hizmetlerimiz ücretsizdir.

Humboldt-Institut, Almanca eğitimi konusunda Almanya’nın en önde gelen organizasyonlarından biridir. 1977 yılında Ratzenried Castle’daki tek bir merkezde eğitime başlayan kuruluş, gelen yoğun talep üzerine 12 merkeze yayılmıştır. 

Humboldt-Institut Bad Dürkheim merkezinde, 11-14 yaş grubu öğrencilere yönelik Almanca yaz okulu programları düzenlenmektedir. Bad Dürkheim Heidelberg ve Frankfurt yakınlarında yer alan tarihi bir şehirdir.

Eğitim

Humboldt-Institut Bad Dürkheim merkezinde, 11-14 yaş grubu öğrencilere, haftada 25 ders A1-B1 seviyelerinde Almanca eğitimi verilir. Öğrenciler kursun başladığı ilk gün teste tabi tutularak, uygun seviyedeki sınıflara yerleştirilirler. Sınıflar ortalama 10 kişiliktir.

Konaklama

Humboldt-Institut Bad Dürkheim yaz okulu programına katılan öğrenciler, Jugendhaus St. Christophorus bünyesindeki 3-4 kişilik odalarda, tam pansiyon esasına göre kalırlar. Duş ve tuvaletler katlarda ortak kullanımda ve yeterli sayıdadır. Aynı dili konuşan öğrencilerin birlikte kalmalarına izin verilmez. Öğrencilerin çamaşırları haftada bir kez okul tarafından yıkanır. Program başlangıcında pasaport ve harçlıklar okul kasasına teslim edilir. Öğrencilerden okula vardıklarında €50 zarar-ziyan depozitosu alınır.

Wi-Fi öğrencilerin kullanımına sadece lobide açıktır.

Oda görseli için tıklayınız.

Aktiviteler

Okulda öğleden sonraları çeşitli sosyal ve sportif aktiviteler yapılmaktadır: futbol, basketbol, voleybol, yüzme, badminton, barbekü, doğa yürüyüşü, masa tenisi, langırt, dağ bisikleti.

Haftada bir tam gün ve bir yarım gün geziler düzenlenmektedir: Heidelberg, Speyer, Worms, Limburg, Hardenburg Castle, Frankfurt, Mannheim, Wachtenburg Castle.

Transfer

Frankfurt Havalimanı’ndan ekstra ücretli transfer hizmeti verilmektedir.

Genel Bilgiler

Genel Bilgiler
Kurs Merkezi:
Bad Dürkheim, Almanya
Organizasyon:
Humboldt-Institut
Yaş Grubu:
11-14 yaş
Sınıflar:
Ortalama 10 kişilik
Eğitim:
25 ders/hafta
Konaklama:
Okulda, tam pansiyon
Aktiviteler:
Sportif ve sanatsal aktiviteler, geziler
Tarihler:
30 Haziran – 13 Temmuz 2024 (2 hafta)
14 Temmuz – 27 Temmuz 2024 (2 hafta)
30 Haziran – 27 Temmuz 2024 (4 hafta)
Süre:
2 veya 4 hafta
Ücret:
€2620/2 hafta
€5240/4 hafta
Sigorta:
€2/gün
Transfer:
€90/tek yön (Frankfurt Havalimanı)

E-Bültene

KAYIT OLUN

En yeni programlar, okullar ve özel avantajlardan haberdar olun!

BİLGİ ALIN

Hemen bize ulaşın, erken kayıt indirimlerinden faydalanın!