Humboldt-Institut Lindenberg

Almanca

Lindenberg
Almanya

13-17 yaş

Danışmanlık ve kayıt hizmetlerimiz ücretsizdir.

Humboldt-Institut, Almanca eğitimi konusunda Almanya’nın en önde gelen organizasyonlarından biridir. 1977 yılında Ratzenried Castle’daki tek bir merkezde eğitime başlayan kuruluş, gelen yoğun talep üzerine 12 merkeze yayılmıştır. 

Humboldt-Institut Lindenberg merkezinde tüm yıl boyunca Almanca eğitimi verilmektedir. Lindenberg Almanya’nın güneyinde, Alp Dağları’nın eteklerinde yer almaktadır. Okul, turistik kasabaya 10 dakika yürüyüş mesafesindedir.

Eğitim

Humboldt-Institut Lindenberg merkezinde A1′den C2′ye kadar tüm seviyelerde Almanca eğitimi verilmektedir. 13-17 yaş grubu öğrenciler haftada 30 ders eğitim alırlar. Öğrenciler kursun başladığı ilk gün teste tabi tutularak, uygun seviyedeki sınıflara yerleştirilirler. Sınıflar ortalama 11 kişiliktir. Dileyen öğrenciler haftada 25, 30 ve 40 özel ders alabilirler.

Konaklama

Humboldt-Institut Lindenberg yaz okulu programına katılan öğrenciler 2-4 kişilik duşlu, tuvaletli odalarda tam pansiyon esasına göre kalırlar.

Aynı dili konuşan öğrencilerin birlikte kalmalarına izin verilmez. Öğrencilerin çamaşırları haftada bir kez okul tarafından yıkanır. Program başlangıcında pasaport ve harçlıklar okul kasasına teslim edilir. Öğrencilerden okula vardıklarında €50 zarar-ziyan depozitosu alınır.

Wi-Fi öğrencilerin kullanımına açıktır.

Çift kişilik oda görselleri için tıklayınız: 1) 2)

Aktiviteler

Okulda öğleden sonraları çeşitli sosyal ve sportif aktiviteler yapılmaktadır: futbol, basketbol, voleybol, bilardo, barbekü, tırmanma duvarı, dağ bisikleti, disko, mini golf, langırt, piyano, masa tenisi, yüzme (kapalı havuz ve göl), film, el sanatları, buz pateni, doğa yürüyüşü, kar raketi yürüyüşü vb.

Haftada bir tam ve bir yarım gün geziler düzenlenmektedir: Münih (Allianz Arena, BMW Welt, Olympiapark, Deutsches Museum), Stuttgart, Constance, Lindau, Island of Mainau, Alpler, Friedrichschafen, Meersburg, Augsburg, Kempten, Neuschwanstein & Linderhof Şatoları, Bregenz (Austria).

Transfer

Okul tarafından ekstra ücret karşılığında Friedrichshafen, Memmingen, Zürih ve Münih Havalimanları’ndan transfer hizmeti verilmektedir.

Genel Bilgiler

Genel Bilgiler
Kurs Merkezi:
Lindenberg, Almanya
Organizasyon:
Humboldt-Institut
Yaş Grubu:
13-17 yaş
Sınıflar:
Ortalama 11 kişilik
Eğitim:
30 ders/hafta
Konaklama:
Okulda, tam pansiyon
Aktiviteler:
Sportif ve sanatsal aktiviteler, geziler
Tarihler:
Merkez tüm yıl boyunca açıktır. Her Pazar günü giriş yapılabilir.
Süre:
Minimum 2 hafta
Ücret:
€1350/hafta
(9.06.2024 – 17.08.2024 tarihleri arasında €50/hafta yaz farkı alınmaktadır)
Özel Ders:
€2585/25 ders
€2950/30 ders
€3685/40 ders
Kayak veya Snowboard:
€340/hafta (1.01.2024 – 2.03.2024 tarihleri arasında minimum 3 katılımcı için düzenlenmektedir)
Sigorta:
€2/gün
Transfer:
€70/tek yön (Friedrichshafen Havalimanı)
€70/tek yön (Memmingen Havalimanı)
€150/tek yön (Zürih Havalimanı)
€180/tek yön (Münih Havalimanı)
Videoyu oynat

E-Bültene

KAYIT OLUN

En yeni programlar, okullar ve özel avantajlardan haberdar olun!

BİLGİ ALIN

Hemen bize ulaşın, erken kayıt indirimlerinden faydalanın!