Humboldt-Institut Münih

Almanca

Münih
Almanya

15-18 yaş

Danışmanlık ve kayıt hizmetlerimiz ücretsizdir.

Humboldt-Institut, Almanca eğitimi konusunda Almanya’nın en önde gelen organizasyonlarından biridir. 1977 yılında Ratzenried Castle’daki tek bir merkezde eğitime başlayan kuruluş, gelen yoğun talep üzerine 12 merkeze yayılmıştır. 

Humboldt-Institut Münih tarafından, şehir merkezinde yer alan Don Bosco Jugendgästehaus kampüsünde, 15-18 yaş grubu için Almanca programları düzenlenmektedir.

Eğitim

Humboldt-Institut Münih merkezinde A1′den C1′e kadar olan tüm seviyelerde Almanca eğitimi verilmektedir. 15-18 yaş grubu öğrenciler haftada 30 ders Almanca eğitimi alırlar. Öğrenciler kursun başladığı ilk gün teste tabi tutularak, uygun seviyedeki sınıflara yerleştirilirler. Sınıflar ortalama 11 kişiliktir.

Konaklama

Humboldt-Institut Münih yaz okulu programına katılan öğrenciler Don Bosco Jugendgästehaus kampüsündeki 2-4 kişilik odalarda tam pansiyon esasına göre kalırlar. Duş ve tuvaletler katlarda ortak kullanımda, yeterli sayıdadır.

Aynı dili konuşan öğrencilerin birlikte kalmalarına izin verilmez. Öğrencilerin çamaşırları haftada bir kez okul tarafından yıkanır. Program başlangıcında pasaport ve harçlıklar okul kasasına teslim edilir. Öğrencilerden okula vardıklarında €50 zarar-ziyan depozitosu alınır.

Wi-Fi öğrencilerin kullanımına sadece lobide açıktır.

Aktiviteler

Okulda öğleden sonraları çeşitli sosyal ve sportif aktiviteler yapılmaktadır: futbol, basketbol, voleybol, langırt, masa tenisi, bilardo, bowling, fitness, tırmanış duvarı, yüzme vb.

Haftada bir tam gün ve bir yarım gün geziler düzenlenmektedir: Augsburg, Chiemsee, Dachau, Erding, Neuschwanstein Castle, Alpler.

Transfer

Münih Havalimanı’ndan ekstra ücretli transfer hizmeti verilmektedir.

Genel Bilgiler

Genel Bilgiler
Kurs Merkezi:
Münih, Almanya
Organizasyon:
Humboldt-Institut
Yaş Grubu:
15-18 yaş
Sınıflar:
Ortalama 11 kişilik
Eğitim:
30 ders/hafta
Konaklama:
Okulda, tam pansiyon
Aktiviteler:
Sportif ve sanatsal aktiviteler, geziler
Tarihler:
7 Temmuz – 27 Temmuz 2024 (3 hafta)
28 Temmuz – 17 Ağustos 2024 (3 hafta)
7 Temmuz – 17 Ağustos 2024 (6 hafta)
Süre:
3 veya 6 hafta
Ücret:
€4080/3 hafta
€8160/6 hafta
Sigorta:
€2/gün
Transfer:
€50/tek yön (Münih Havalimanı)

E-Bültene

KAYIT OLUN

En yeni programlar, okullar ve özel avantajlardan haberdar olun!

BİLGİ ALIN

Hemen bize ulaşın, erken kayıt indirimlerinden faydalanın!