Humboldt-Institut Viyana

Almanca

Viyana
Avusturya

15-18 yaş

Danışmanlık ve kayıt hizmetlerimiz ücretsizdir.

Humboldt-Institut, Almanca eğitimi konusunda Almanya’nın en önde gelen organizasyonlarından biridir. 1977 yılında Ratzenried Castle’daki tek bir merkezde eğitime başlayan kuruluş, gelen yoğun talep üzerine 12 merkeze yayılmıştır.

Humboldt-Institut Viyana merkezinde, 15-18 yaş grubu öğrencilere yönelik Almanca yaz okulu programları düzenlenmektedir.

Eğitim

Humboldt-Institut Viyana merkezinde A1′den B2′ye kadar olan seviyelerde Almanca eğitimi verilmektedir. 15-18 yaş grubu öğrenciler haftada 30 ders eğitim alırlar. Öğrenciler kursun başladığı ilk gün teste tabi tutularak, uygun seviyedeki sınıflara yerleştirilirler. Sınıflar ortalama 10 kişiliktir.

Konaklama

Humboldt-Institut Viyana yaz okulu programına katılan öğrenciler, derslerin de verildiği Wien Brigittenau yurdundaki çift kişilik duşlu-tuvaletli odalarda tam pansiyon esasına kalırlar

Aynı dili konuşan öğrencilerin birlikte kalmalarına izin verilmez. Öğrencilerin çamaşırları haftada bir kez okul tarafından yıkanır. Program başlangıcında pasaport ve harçlıklar okul kasasına teslim edilir. Öğrencilerden okula vardıklarında €50 zarar-ziyan depozitosu alınır.

Wi-Fi öğrencilerin kullanımına sadece lobide açıktır.

Aktiviteler

Okulda öğleden sonraları çeşitli sosyal ve sportif aktiviteler yapılmaktadır: futbol, barbekü, bilardo, sinema, tiyatro, şehir turu, müzeler, yüzme, langırt vb.

Haftada bir tam gün ve bir yarım gün geziler düzenlenmektedir: Schönbrunn Palace, the Prater, Lainzer Tiergarten, Burg Liechtenstein, Kahlenberg, Lake Neusiedl.

Transfer

Viyana Havalimanı’ndan ekstra ücretli transfer hizmeti verilmektedir.

Genel Bilgiler

Genel Bilgiler
Kurs Merkezi:
Viyana, Avusturya
Organizasyon:
Humboldt-Institut
Yaş Grubu:
15-18 yaş
Sınıflar:
Ortalama 10 kişilik
Eğitim:
30 ders/hafta
Konaklama:
Okulda, tam pansiyon
Aktiviteler:
Sportif ve sanatsal aktiviteler, geziler
Tarihler:
2 Temmuz – 15 Temmuz 2023 (2 hafta)
16 Temmuz – 29 Temmuz 2023 (2 hafta)
2 Temmuz – 29 Temmuz 2023 (4 hafta)
Süre:
2 veya 4 hafta
Ücret:
€2660/2 hafta
€5320/4 hafta
Sigorta:
€2/gün
Transfer:
€45/tek yön (Viyana Havalimanı)

E-Bültene

KAYIT OLUN

En yeni programlar, okullar ve özel avantajlardan haberdar olun!

BİLGİ ALIN

Hemen bize ulaşın, erken kayıt indirimlerinden faydalanın!