SBC · Eton College

İngilizce

Windsor
İngiltere

12-16 yaş

Danışmanlık ve kayıt hizmetlerimiz ücretsizdir.

1440 yılında kurulmuş olan Eton College’ın mezunları arasında George Orwell, John Maynard Keynes ve David Cameron gibi bilim insanları, ünlü yazarlar ve 19 İngiltere başbakanı bulunmaktadır. Okul, Londra’nın merkezine bir saat uzaklıktadır. British Council denetimleri baz alınarak El Gazette tarafından yapılan sıralamada, Summer Boarding Courses (SBC) İngiltere’nin en iyi yaz okulu programlarından biri seçilmiştir. SBC tarafından Eton College kampüsünde İngilizce, politika ve ekonomi, işletme ve tarih dersleri içeren yaz okulu programları düzenlenmektedir.

Eğitim

SBC Eton College programına katılan öğrenciler haftada 15 saat aşağıdaki konulardan birinin eğitimini alırlar. Genel İngilizce dışındaki programlara katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin minimum intermediate düzeyinde olması gerekmektedir.

General English
Dinleme, konuşma, okuma ve yazma alanlarındaki tüm seviyelerde Genel İngilizce eğitimi verilmektedir. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

History
Tarihçi olarak geçmiş analizi nasıl yapılır, dönemsel tarihler, belgesel hazırlama ve grup projeleri  hakkında dersler verilir. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Business
İşletme, pazarlama ve finans hakkında proje bazlı eğitim verilir. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Introduction to Politics & Economics
Dünya üzerindeki politika ve ekonomi, siyasi sistemlerin ideolojileri ve süreçleri hakkında dersler verilir. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Konaklama

Öğrenciler tek kişilik odalarda tam pansiyon esasına göre konaklarlar. Duş ve tuvaletler katlarda ortak kullanımda, yeterli sayıdadır. Kız ve erkek öğrenciler ayrı binalarda kalırlar.

Aktiviteler

Okulda öğleden sonraları ve akşamları çeşitli sosyal ve sportif aktiviteler yapılmaktadır: futbol, voleybol, yüzme, badminton, dans, tiyatro vb.

Kurs süresi boyunca 3 tam gün gezi düzenlenir: Londra (The Houses of Parliament, Trafalgar Square, Big Ben, London Eye, The British Museum) Windsor, Oxford, Thorpe Park.

Transfer

Okul tarafından ekstra ücret karşılığında Heathrow Havalimanı’ndan transfer hizmeti verilmektedir.

Genel Bilgiler

Genel Bilgiler
Kurs Merkezi:
Eton College, Windsor, İngiltere
Organizasyon:
Summer Boarding Courses
Yaş Grubu:
12-16 yaş
Sınıflar:
Maksimum 15 kişilik
Eğitim:
15 saat/hafta
Konaklama:
Okulda, tam pansiyon
Aktiviteler:
Sportif ve sanatsal aktiviteler, geziler
Tarihler:
10 Temmuz – 24 Temmuz 2023 (2 hafta)
24 Temmuz – 7 Ağustos 2023 (2 hafta)
10 Temmuz – 7 Ağustos 2023 (4 hafta)
Süre:
2 veya 4 hafta
Ücret:
£4800/2 hafta
£9600/4 hafta
Sigorta:
Okul tarafından sigorta hizmeti verilmektedir.
Transfer:
£75/tek yön (Heathrow Havalimanı)

E-Bültene

KAYIT OLUN

En yeni programlar, okullar ve özel avantajlardan haberdar olun!

BİLGİ ALIN

Hemen bize ulaşın, erken kayıt indirimlerinden faydalanın!