SBC · Eton College

İngilizce

Windsor
İngiltere

12-16 yaş

Danışmanlık ve kayıt hizmetlerimiz ücretsizdir.

1440 yılında kurulmuş olan Eton College’ın mezunları arasında George Orwell, John Maynard Keynes ve David Cameron gibi bilim insanları, ünlü yazarlar ve 20 İngiltere başbakanı bulunmaktadır. Okul, Londra’nın merkezine bir saat uzaklıktadır. British Council denetimleri baz alınarak El Gazette tarafından yapılan sıralamada, Summer Boarding Courses (SBC) İngiltere’nin en iyi yaz okulu programlarından biri seçilmiştir. SBC tarafından Eton College kampüsünde İngilizce, işletme, matematik ve STEM dersleri içeren yaz okulu programları düzenlenmektedir.

Eğitim

SBC Eton College programına katılan öğrenciler haftada 15 saat aşağıdaki konulardan birinin eğitimini alırlar. Seçilen konuya ek olarak haftada 10 saat liderlik eğitimi verilir. Programa katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin minimum intermediate düzeyinde olması gerekmektedir.

General English
Dinleme, konuşma, okuma ve yazma alanlarındaki tüm seviyelerde Genel İngilizce eğitimi verilmektedir. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Mathematics
Matematik ve uygulamalı matematik alanında algoritmalar, kompleks sayılar, fibonacci, altın oran, istatistik ve kinematik konuları hakkında dersler verilir. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Business
İşletme, pazarlama ve finans hakkındaa proje bazlı eğitim verilir. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

STEM
Bilim, teknoloji, mühendislik ve matematik konuları hakkında proje bazlı dersler verilir. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Konaklama

Öğrenciler tek kişilik odalarda tam pansiyon esasına göre konaklarlar. Duş ve tuvaletler katlarda ortak kullanımda, yeterli sayıdadır. Kız ve erkek öğrenciler ayrı binalarda kalırlar.

Aktiviteler

Okulda öğleden sonraları ve akşamları çeşitli sosyal ve sportif aktiviteler yapılmaktadır: futbol, voleybol, yüzme, badminton, dans, tiyatro vb.

Kurs süresi boyunca 3 tam gün gezi düzenlenir: Londra (The Houses of Parliament, Trafalgar Square, Big Ben, London Eye, The British Museum) Windsor, Oxford, Thorpe Park.

Transfer

Okul tarafından ekstra ücret karşılığında Heathrow Havalimanı’ndan transfer hizmeti verilmektedir.

Genel Bilgiler

Genel Bilgiler
Kurs Merkezi:
Eton College, Windsor, İngiltere
Organizasyon:
Summer Boarding Courses
Yaş Grubu:
12-16 yaş
Sınıflar:
Maksimum 15 kişilik
Eğitim:
20 saat/hafta
Konaklama:
Okulda, tam pansiyon
Aktiviteler:
Sportif ve sanatsal aktiviteler, geziler
Tarihler:
9 Temmuz – 23 Temmuz 2022 (2 hafta)
24 Temmuz – 7 Ağustos 2022 (2 hafta)
9 Temmuz – 7 Ağustos 2022 (4 hafta)
Süre:
2 veya 4 hafta
Ücret:
£4000/2 hafta
£8000/4 hafta
Sigorta:
Okul tarafından sigorta hizmeti verilmemektedir.
Transfer:
£90/tek yön (Heathrow Havalimanı)

E-Bültene

KAYIT OLUN

En yeni programlar, okullar ve özel avantajlardan haberdar olun!

BİLGİ ALIN

Hemen bize ulaşın, erken kayıt indirimlerinden faydalanın!